Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mosható pelenka Kínából? fórum

Mosható pelenka Kínából? (beszélgetős fórum)


2013. jan. 13. 12:06
Végül rendeltél Kínai pelenkát? Mi a tapasztalatod?
9. Virgie (válaszként erre: 1. - Vonalsz77)
2011. nov. 8. 17:19
Végül rendeltél?
8. Virgie (válaszként erre: 6. - Mkriszti81)
2011. okt. 15. 00:31

Hát én használom. És egyáltalán nem okoz gondot. Vannak nagyon jo, minőségi olcsóbb magyar pelenkák is

A kinaiban én nem bízom. Nekem van/volt , bár nem az ebay-ről, de hamar tönkrement. Levált a nedvességzáró réteg róla.

A kaki ügy nem olyan bonyolult. Csak az tart tőle, aki még sosem próbálta. Én két gyermeket moshatóztam. Volt néhány nehéz eset, de 95 %-ban a papírbetét megfogta. És van az anyatejes korszakra speciális papírbetét.

Ha volna még kérdésed. Nézd meg a mamami.hu oldalát. Ott mindent részletesen kiveséztek.

7. mkriszti81 (válaszként erre: 5. - Vonalsz77)
2011. okt. 13. 15:55
ja amúgy gratulálok a babához :)
6. mkriszti81 (válaszként erre: 5. - Vonalsz77)
2011. okt. 13. 15:54

azért járj utána, szerintem több hátránya van, mint előnye (talán egyetlen előnye, hogy olcsóbb) de sz.rt mosni, eleve hova teszed belőle először a cuccost, mert mindent nem moshatsz bele a lefolyóba, és hát gusztus is kell hozzá... és ha jó anyatejes babád lesz, akkor valószínű szinte az összes pelusban lesz kaki is, aminek még a mosogatása is rád várna az egymást érő szoptatások és fejések között....


én nem vállaltam, és áldom, aki feltalálta az eldobható pelenkát! :D

5. Vonalsz77 (válaszként erre: 4. - Mkriszti81)
2011. okt. 13. 15:46
Karácsonykor jön a baba, úgyhogy még bizakodó vagyok :). És nem utolsó sorban olyan szépek!!!
2011. okt. 13. 15:03
Jól meggondoltad, hogy moshatót akarsz venni? :)
2011. okt. 13. 14:59
Külsejük alapján totál ugyan az, mint amit itthon lehet venni :)
2011. okt. 13. 14:56

De nem mindegy, milyen a minősége...

A nálunk kapható kibír 2 évet...

Olcsó húsnak mindig büdösebb a leve :)

2011. okt. 13. 14:49

Az eBay-en találtam mosható pelenkát nagyon olcsón.

Rendelt már onnan valaki? Ha igen, szeretnék róla véleményt.10 db-ot küldenek annyi pénzért, amennyiért itthon kettőt veszel. Külső+ belső.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook