Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hogyan készüljünk a lakásban egy cica érkezésére? fórum

Hogyan készüljünk a lakásban egy cica érkezésére? (tudásbázis kérdés)


2011. okt. 13. 19:17

ivartalaníttatni!

akkor talán nyugodtabb lesz.

gondold el, hogy téged bezárnának valahova hogyan viselnéd

körmét fogja koptatni továbbra is, ha máshol nem hát vagy a szőnyegen, vagy a kárpitos fotelon satöbbi

szóval ha nem mehet ki eztán, akkor jobb lesz ha ilyesmiről is gondoskodsz, mert hamar ki fogja magát ismerni a lakásban, és megtalálja amire szüksége van

2011. okt. 13. 16:07

Állatorvoshoz mindenképp vidd el.Hát alomtálcára van amikor maga rájön, hogyan használja, de elvileg szoktatható.


Én azért megfürdetném először is, enyém évente 2*,3* fürdik.Néha még a lábát is meg szoktam mosni az enyémnek mivel sáros lesz neki kint :), mivel velünk alszik is,én mindennap almot cserélek.Régen vágtam a körmét, de amióta udvar is van azóta nem,mert fára mászik a drága.


Igazából még arról kell gondoskodni, hogy az értékes, és számára érdekes dolgokat elrakd, rögzítsd stb :)

Mivel eljátssza, elpofozza,szétszedi. stb...

2011. okt. 13. 13:55
Mi legyen az első lépés, lehet-e azonnal állatorvoshoz vinni? Talált cica, befogadjuk majd. Rögtön oltatthatom, féregteleníthetem, amint megérkezik? Ha kint élt, szobatisztaságra könnyen rávehető? Fiatal állatról van szó.
2011. okt. 13. 13:53
Hogyan készüljünk a lakásban egy cica érkezésére?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook