Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Holnap, azaz pénteken tervezi valaki, hogy kimegy a Morning Show Köki Terminálos "kitelepülésére"? fórum

Holnap, azaz pénteken tervezi valaki, hogy kimegy a Morning Show Köki Terminálos "kitelepülésére"? (beszélgetős fórum)


2011. okt. 13. 15:46
Elnézést, hogy beleszólok, de én egy konkrét kérdést tettem fel és nem közvélemény-kutatást tartok. :)
2011. okt. 13. 15:39

Amikor 2009 őszén megszűnt a Sláger és a Danubius rádió, akkor egy hétig - míg nem normalizálódott a helyzet - Balázs és két társát hallgattam, már csak kíváncsiságból is. Az egy hét eltelte után, amikor újra indultak Bochkorék, abban a pillanatban, mintha friss levegőt szippantottam volna be, azonnal kapcsoltam át a megfelelő rádió csatornára. Senkinek sem kívánok olyan unalmas hetet az életében, mint nekem volt akkor.


Bocsánat a Balázs és társai rajongóktól!!!

Lívia

2011. okt. 13. 15:14
Világ életemben a Boros-Bochkort hallgattam. A "Balázs Show" és annak utánzatait se tv-ben, se rádióban nem kísérem figyelemmel. Bocs! Nem én vagyok a te embered.
2011. okt. 13. 15:11
Tizenegynéhány éve bumerángot hallgatok. A másik trió nem az én műfajom.
2011. okt. 13. 14:50
Hát ugye alapból megnyitják a Köki bevásárlóközpontot és a műsor is onnan fog menni. Plusz gondolom lesz majd fellépő is, meg lesz ilyen pénzbox, ahova kiválasztanak egy embert és nyerhet pénzt vagy valamilyen utalványt. :D De elég vicces dolognak tűnik. :D
3. air
2011. okt. 13. 14:38
Nem szeretem nagyon :( a Morning Show adását:( én inkább Bomerángot hallgatom ,de azt se nagyon:)
2011. okt. 13. 13:59
mi lesz a program? vagy hol tudok részleteket olvasni? :)
2011. okt. 13. 13:13
Class FM - Morning Show rádióműsorrol van szó. Én tervezem, hogy kimegyek, de egyedül nincs kedvem, ha valaki esetleg menne, akkor írjon. :D

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook