Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Cukorgyanta házilag. Próbálta már valaki? fórum

Cukorgyanta házilag. Próbálta már valaki? (beszélgetős fórum)


2014. júl. 14. 07:40

Mi ez a nagy érdeklődés?? ;)

Én csináltam, szerintem nem lett olyan sűrű mint amilyen kell.

És hozzáöntöttem a valódi gyantához.

Nem rontotta el. Sőt mintha nem is fájna annyira, és melegítésnél nem olyan büdi gyantaszaga van.

2013. nov. 15. 10:59

Megleltem, erre gondoltam...

http:// www.youtube.com/watch?v=RzgjF5jvt8I

Rózsaillatú szőrtelenítőgyanta

2013. nov. 15. 08:17

" Ez a felhasználó már nem tagja a Hoxa portálnak! (törlését kérte) "

Téma indító nincs. Remélem van aki idetéved....

Aki próbálta már " elérhetetlen helyeken " is, sikerült leszednie? Milyen textilt használt? Néha akad olyan poló pl, amit kidobnánk, mert avítos. Azt szabdalta fel csíkokra? Vagy milyen anyagot használt?

Azt hiszem ilyen cukor ár mellett se veszélyes az ára.

Üzletekbe a " tégelyes " gyanta, papír közötti gyanta csík se olcsó.

Rózsaszirmos változatot láttam. Nem tudom hogy tv csatornán, vagy itt a neten valahol... Elkészítette, és a lábán próbálta ki a pasi, és láthatóan jól működött.

2013. szept. 11. 17:25
Ez jó,lehet kipróbálom én is. :)
2011. okt. 13. 10:03

Gyorsan meg is főztem... :)

Molyka te hogy csinálod? csak simán kézzel rákened és lehúzod, vagy spatulával és lehúzócsíkkal?

4. e16fe97baf (válaszként erre: 2. - 1d97508455)
2011. okt. 13. 09:24
kipróbálom köszi :)
2011. okt. 13. 09:14
Szia, nagyon jó, én igen. Mindent kihoz, nem fáj SEHOL! Ez a recept van nekem is.
2011. okt. 13. 09:13

Én már pár éve használom a cukorgyantát, többnyire intim helyeken ill. hónaljon. Eddig semmi panaszom nem volt rá, és még az erős szálakat is eltüntette, ráadásul még a bőrömet sem sértette fel. Magamnak kotyvasztottam otthon:


2 csésze kristálycukor (800 cl)

1/4 csésze citromlé (100 cl)

1/4 csésze víz (100 cl)

A hozzávalókat összeöntöd egy főzőedényben, kicsit összekutyulod, majd közepes lángon főzöd, közben kevergeted. Világos gyömbérszínűnek kell lennie (amikor elkezd forrni, a habján látszik, hogy kezd sárgulni), akkor lesz kész. Ez kb. 15 perc alatt van meg.


Én a végén még úgy szoktam ellenőrizni, hogy egy kanálba veszek belőle egy keveset, öntök rá egy kis hideg vizet, és ha olyan zselés, nyúlós az állaga, akkor jó. Kis üvegcsékbe szoktam ilyenkor önteni, majd megvárom míg kihűl. A mikróban gyorsan fölmelegíthető, 20 mp alatt. Én az anyagos lehúzócsík híve vagyok, de biztos működik hidegen is. Sok szerencsét, ha esetleg kedvet kaptatok hozzá.

2011. okt. 13. 09:13

Tegnap találtam a neten.

Jó lehet? Próbálta már valaki?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook