Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hol vehetnék nem szintetikus rózsás masszázsolajat? fórum

Hol vehetnék nem szintetikus rózsás masszázsolajat? (tudásbázis kérdés)


2011. okt. 13. 19:13
Ha rákeresel erre google-ban kidob egy Cre@tiviky nevű oldalt, én ott elolvastam erről mindent, aztán belevágtam. Kis gyakorlással tök jó dolgokat lehet csinálni, ajándéknak is szuper.
2011. okt. 13. 19:02
nekem eddig 3bázisolajam(körömvirág avokádó mandula)és 13 illóolajam van mind A...maxos! Szerintem is az a legjobb!Hogyan szoktál szappant készíteni?
2011. okt. 13. 12:42
Elég sok van itthon, mert magunknak meg a barátaimnak szoktam szappant készíteni, meg párologtatáshoz is használok néha 1-2 cseppet (főleg levendulát, narancsot). Az összes @romax márkájú, ez 100%-os tisztaságú.
2011. okt. 13. 09:44
Gyakran használsz illóolajokat?
2011. okt. 13. 09:44
jó hogy mondod köszi:-) azt gondoltam volna hogy esetleg keverhetők egymással..Találtam viszont egy olyan infót hogy rózsaolaj jázminolajjal dúsítható mert erősítik egymás illatát..lehet ezt megpróbálom..
4. miccer (válaszként erre: 3. - Sylvia31)
2011. okt. 13. 09:35
Én próbáltam a rózsafaolajat, illatra semmi köze a rózsához, inkább púderes illatú. Tudom, hogy veszett drága, sajnos :(
3. sylvia31 (válaszként erre: 2. - Miccer)
2011. okt. 13. 08:55
Köszönöm a tanácsot! Van rózsaolajam de iszonyú drága 1ml 3e.forint az szinte semeddig sem elég nézegettem a neten de a rózsaolaj az egyik legdrágább illóolaj...lehet megpróbálom úgy ahogy írtad vagy esetleg rózsafa olajjal keverni..
2011. okt. 13. 08:44
szerintem a legegyszerűbb venni rózsa illóolajat, és 1-2 cseppet tenni a sima masszázsolajba. Egyébként konkrétan ilyet nem tudok.
2011. okt. 13. 08:31
Rózsás masszázsolajat keresek nem szintetikusat tud vki jó beszerzőhelyet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook