Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Melyik memóriajavító a leghatásosabb, és a legkevésbé káros? fórum

Melyik memóriajavító a leghatásosabb, és a legkevésbé káros? (beszélgetős fórum)


2011. okt. 13. 22:08
Egy tablettát naponta. Nem tudom már, melyik volt. Össze volt csomagolva a Pingvin patikában 2 doboz. :)
2011. okt. 13. 21:53

Memolife!!!!!!

Sok éve tapasztalom a fokozott koncentrációhiányt, memóriagondokat, tanulási nehézséget, feledékenységet. Tanuláskor + iskolában kb. 20 percnyi aktív figyelés után elkezdett mindig iszonyatosan fájni a fejem, és zsongott/zsibbadt az agyam. Amióta minden reggel reggelinél beveszek egy memolife kapszulát egész nap tudok figyelni, és jóformán megszüntek a kellemetlen tünetek :) Csak ajánlani tudom mindenkinek!!!

8. bige (válaszként erre: 7. - Gomboc7)
2011. okt. 13. 21:46
a maxot? mennyit szedtél belőle?
2011. okt. 13. 16:07
Én a Ginkoprim-met használtam, és remekül bejött! De elképzelhető, hogy ez is csak pszichés alapon működik. Mindenestre jó volt, hogy szedtem, meg voltam elégedve magammal. Aztán abbahagytam, gondolván, hogy megy nekem anélkül is. Hát nem megy, mindig elkalandozok, figyelni se tudok, a memóriám kihagy.
2011. okt. 13. 08:14

sok folyadék,c vitamin,pihenés,ch.

halolaj is jó.

5. cel
2011. okt. 13. 08:10
A kipihent, kellő mennyiségű alvással regenerált agy a legjobb memória javító. Tuningolhatod egy kis szőlőcukorral, c vitaminnal.
2011. okt. 13. 07:59
Én csak a Bilobilt próbáltam, de nagyon szédültem tőle. Nekem államvizsga előtt kellett, de nem tudtam tanulni a szédelgéstől. Szóval, azt nem ajánlom -- de ez csak egy tapasztalat, hátha másnak bejött!
2011. okt. 12. 23:24
Tanulj verseket fejből, keresztrejtvény, memóriajáték, sakk-szerintem ezekkel többre mész, mint a Magne B6-al :)
2011. okt. 12. 23:08
agykontroll, memóriafogas. hacsak valami szervi baj nincs, arra meg orvos.
2011. okt. 12. 23:00

Ezekről hallottam:

szójalecitin, Bilobil, Ginkoprim, Omega 3 zsírsav kapszula, halolaj kapszula, Reergin, Memolife, Magne B6


Ismeritek valamelyiket? Melyiket ajánlanátok?


Köszi :D

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook