Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A CEA emelkedik, az MRI . Hol lehet a hiba? fórum

A CEA emelkedik, az MRI . Hol lehet a hiba? (tudásbázis kérdés)


18. gece
2008. ápr. 27. 16:03
az orvosok nem vesznek komolyan.
17. gece
2008. ápr. 27. 16:02
nagyon megijjedtem. eletemben eloszor megnezettem a laborban csak kivancsisagbol a CEA szintemet,9.7.
2007. dec. 6. 15:40
Azt az orvos sem tudta megmondani.
15. Ada12 (válaszként erre: 14. - Napfenyvirag)
2007. dec. 4. 19:06

Sajnálom, jobb eredménynek örültem volna :(((


Az mit jelent, h várólistás Vagy? Időben mennyi ez?

2007. dec. 4. 15:35

Szia!

Ma megkaptam a CEA eredményt. Sajnos romlott. Felírtak a PET CT listára.

Sajnos ráadásul nagyon megfáztam, vagy valahol valamelyik orvosi vároban összeszedtem egy kis bacit is. További szép napot.

13. Ada12 (válaszként erre: 12. - Napfenyvirag)
2007. nov. 29. 20:17
Mindenképpen írd meg, mi a helyzet. JÓ lenne, ha jobb hírekkel jönnél :))
12. napfenyvirag (válaszként erre: 11. - 8f2f7af735)
2007. nov. 29. 17:25
Nagyon kedvesek vagytok. De én a "küszöb" előtt állok. Akiknek Ők segítenek, azok már a küszöbön, vagy benntebb vannak. Túl sok a beteg. Hétfőn ismét tumormarkerre megyek a Kékgolyóba, meglátjuk mennyit romlott a vérkép egy hónap alatt. Szervusztok.
2007. nov. 29. 10:45

Ha Ők nem segítenek, akkor meg kellene érdeklődni valamilyen rákbeteg alapítványt,hogy mi lehetne erre a helyzetre a megoldás.Tartok tőle,hogy ha magad indítanál gyűjtést,nem járna akkora sikerrel.Én személy szerint szoktam adakozni,különféle hitelességüket igazolni tudó szervezeteknek,de 3 gyermek mellett párszáz forintokat adok.De hiszem, hogy sok kicsi sokra megy!Az ajtómon becsengető kicsi táblát mutogató emberkéktől azonban megtagadom:(

A Tűzmadár Alapítvány és Magyar Hospice Alapítvány is rákbetegekkel foglalkozik.Keress rájuk vagy a neten, vagy telefonon.Sok sikert és fontos, hogy ne add fel!!!

10. Ada12 (válaszként erre: 9. - Napfenyvirag)
2007. nov. 29. 10:10
Sajnálom. Felhívtad Őket? NEm értem akkor miért "reklámozzák" magukat úgy, hogy segíteni akarnak azokon, akiknek nincs elég pénze erre a vizsgálatra :((
9. napfenyvirag (válaszként erre: 8. - Ada12)
2007. nov. 29. 10:02

A sok bővített mondatnak a lényege a NEM volt.

Szia. Évamária

8. Ada12 (válaszként erre: 7. - Napfenyvirag)
2007. nov. 28. 21:18
Amit ajánlottam cég nem segít?
7. napfenyvirag (válaszként erre: 6. - 8f2f7af735)
2007. nov. 28. 16:44

Kedves Ági!

Ha elmondanám Neked, hogy még mily eseteken mentem keresztül az első "szembesüléstől" a mai napig, igazán csak akkor lennél felháborodva. Viszont arra gondoltam, hogy a Hoxa aldalán hátha lehetne annyi adományt gyüjteni, amennyi szükséges volna a vizsgálatokra. De azt sem tudom, hogyan kellene elkezdeni, meg a szégyen. Nem tudom.

2007. nov. 27. 10:40
Szomorúan olvastam, amit írtál!Feltétlenül próbáld meg, amit Ada12 javasolt!Az orvosod mit mondott?Nincs valami más lehetőség,hogy kiderüljön miért romlik az eredményed?Azt gondolná az ember,hogy az ilyen súlyos betegségeket sokkal rugalmasabban vizsgálják!Még a reklámokban is azt mondják,hogy a szűrővizsgálatok fontosak(persze az is!),hiszen minden nap számít!Akkor,hogy lehet,hogy amikor már kiderült a rákos megbetegedés,akkor 4-5 hó a várakozás egy vizsgálatra?Felháborodtam!!!
5. Ada12 (válaszként erre: 4. - Napfenyvirag)
2007. nov. 27. 10:26

Én azt olvastam, h ez a cég segít, ha nem tudod kifizetni a PET CT-t, talán megpróbálhatnád elérni őket. Nem veszíthetsz


[link]

2007. nov. 22. 10:02
Sajnos nem találos kérdés. Méhnyakrákkal műtöttek. (méh, petefészek, nyirokcsomók). Tumormarker (cea) szépen csökkent, most pedig erőteljesen emelkedik. Az MRI (röntgen) nem mutat ki különösebb elváltozást. A laborleleteim tökéletesek. Az orvoss sem tudja mitől növekszik a (nem tudni hol) a tumor. Most PET CT-re kellene mennem, de azt nem tudom megfizetni, orvosi beutalóm ven, de beutalóval is a várakozási idő pedig kb. 4-5 hónap. Ezért kérdeztem, hátha van köztünk olyan személy, akinek lenne tippje, hogy még mit vizsgáltassunk meg. Köszönöm az érdeklődsét.Mivel nem igen értek az internethez, nem tudom másként felvetni a problémámat. Ha tudsz segíteni megköszönöm. (Évamária)
2007. nov. 21. 10:07
Írjatok!! Kíváncsi lettem:)))
2007. nov. 21. 10:06
Bocs Napfényvirág!Ez egy találós kérdés?Gondolom nem én vagyok az egyedüli, aki nem tudja miről van szó, hiszen még egy hozzászólás sem jött rá 4 napja!Mi ez???
2007. nov. 17. 15:28
A CEA emelkedik, az MRI . Hol lehet a hiba?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook