Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Vichy Dercos Aminexil Pro ampullák nőknek hajhullásra-használtátok? Segített? fórum

Vichy Dercos Aminexil Pro ampullák nőknek hajhullásra-használtátok? Segített? (tudásbázis kérdés)


2015. ápr. 21. 10:04
nemrég vásároltam,és bár nem használom olyan gyakran mint ahogy rá van írva( Én heti 1x hajmosás után használom),de úgy érzem h be fog vállni,ill. már most jó. nem korpásodik a hajam,és mintha kevesebb is jönne ki hajmosásnál!tudom ajánlani:-)
10. babyyy (válaszként erre: 9. - Ured)
2012. aug. 23. 21:25
Természetgyógyász? Vagy egyáltalán nem hiszel az ilyesmiben? Vagy nem lehet pszichés oka? Az is lehet, hogy öröklött, s akkor bizony nincs mit tenni :(
9. ured
2012. febr. 27. 22:41
Nekem több éve hullik a hajam. Kipróbáltam mindent:Dercos, Varga hajcseppek, Hairclinic, Biovanne, Ilyen vitamin , olyan ....több száz ezret költöttem évek alatt rá. Voltam kivizsgálásokon: nőgyógyász negatív, fogászat negatív, labor negatív, garat-mandulám KIVETTÉK emiatt 8 hónap hónapja. Kérem aki tud segítsen!!!
8. zebracsikó (válaszként erre: 1. - Feketekata)
2012. jan. 2. 18:00

nekem a Biovanne állította meg a hajhullásom


egyébként az októl függ: ha hormonális vagy más betegség áll a háttérben, akkor hiába a pakolás meg vitaminkúra

2012. jan. 2. 17:48
Én is mindenkinek ajánlom! 1 kúra után megállt tőle a hajhullásom, és nő az új haj :)
2011. okt. 13. 07:56
Én is most gondolkozom azon, hogy kipróbálom. A barátnőmnek nagyon bevált és még semmi rosszat nem hallottam róla. Kipróbáltam már sok mindent, szóval ha ez sem jön be, akkor sem lepődök meg.
2011. okt. 12. 17:38

Én próbáltam a Vichyt , nekem bevált, és el is

állt tőle a hajhullásom. én csakis ajánlom!!

4. feketekata (válaszként erre: 3. - A14deb9047)
2011. okt. 12. 16:53

Már próbáltam,a ricinustól még jobban hullott a hajam!!!Ginseng ampullát is próbáltam,attól is több hullott ki!

Próbáltad a Vichyt,vagy csak látatlanban ítéled el?

2011. okt. 12. 16:18

Csak reklám.

Langyus ricinusos hajpakolás hetente egyszer.

Egyszerű, olcsó, természetes. Tartósítószer mentes.

2011. okt. 12. 16:16

A 75%-kal kevesebb hajhullás az nagyon jól hangzik.

Vagy bárki tud valami igazán hatásosat hajhullás ellen? Már teljesen kivagyok tőle.

2011. okt. 12. 16:14
Vichy Dercos Aminexil Pro ampullák nőknek hajhullásra-használtátok?Segített?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook