Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Szerintetek mitől lehet, hogy a macskám mostanában nagyon válogatós lett? fórum

Szerintetek mitől lehet, hogy a macskám mostanában nagyon válogatós lett? (tudásbázis kérdés)


11. danina
2011. okt. 12. 09:54
Nekem is van 3 cicám,a legidősebb 8 éves,ő szokott ilyeneket produkálni.Kapott féreghajtót,biztos,ami biztos alapon,a dokinénitől,aztán kaját cserélgettünk.Ő nagyon sokáig csak a lazacosat/tonhalasat ette,most odafigyelünk,hogy ne legyen egyhangú az íz,mert ráun,és nem kell neki.Szárazból csak a juniort eszi meg,mert az jó puha.De egyébként teljesen egészséges.Ja,és még azt mondta a doktornő,hogy fülatka is okoz ilyen panaszt,nézd meg a fülét,nincs-e benne,sajnos óhatalanul előfordul,főként,ha kijáró cica.
2011. okt. 12. 08:50
igen én is úgy döntöttem,h ma mindenképp elviszem dokihoz
9. syria (válaszként erre: 8. - Törpilla 89)
2011. okt. 12. 08:48
Egy 12 éves cica már öregnek számít, a helyedben elvinném állatorvoshoz.
2011. okt. 12. 08:44
és szerintetek mitől van,h mostanába olyan sok bélmozgása van mint nekünk szokott morog a pocija ?
7. Törpilla 89 (válaszként erre: 5. - Pgyoresz)
2011. okt. 12. 08:42
igen azokat szereti és eszi is tegnap is megsajnáltam és 2 nagy szeletet meg is evett
6. Törpilla 89 (válaszként erre: 3. - C3f39fd03b)
2011. okt. 12. 08:41
12 éves de szerintem nem fogproblémája van mert a száraztápot ropogtatja
2011. okt. 12. 08:40
bocs, most látom, h mennyi idős. próbálj meg egy kis párizsit vagy virslit adni neki, hátha csak a pocakja fáj.
2011. okt. 12. 08:39
attól függ, h mennyi idős a macsek. ha idősebb, akkor akár betegség is lehet, ha fiatal, akkor pedig próbálkozik. változik az ízlésük. ezzel ki fog téged is borítani, legalábbis engem állandóan kikészítettek vele. nekem két macsekom volt, anyunak három van + egy utcai kóbort is etet. olyan nincs, h minden megfeleljen nekik :) folyamatosan változtatgatják, h éppen most mit is szeretnének megenni. és nem biztos, h a legdrágább a legjobb. próbálj meg más gyártó kajáját adni neki, hátha.
2011. okt. 12. 08:30
Nem lehet,hogy valami fogproblémája van?
2011. okt. 12. 08:28
meg w..kast kap alutasakosat az volt a kedvence:S mitől lehet szerintetek? pedig kéri nyávog. élénk életvidám cica, játszik meg minden (12 éves cicus)
2011. okt. 12. 08:26
Szerintetek mitől lehet, h a macskám mostaba nagyon válogatós lett? nem eszik meg semmit sem nem kell neki semmi sem

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook