Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Idézetet szeretnék festeni falra, valaki csinált már ilyet közületek? fórum

Idézetet szeretnék festeni falra, valaki csinált már ilyet közületek? (tudásbázis kérdés)


11. capuccino77 (válaszként erre: 10. - Artrium)
2011. okt. 12. 10:50
:) Hát nem is akarnék venni! Ha nem tudnék kölcsönkérni, hagyom az egészet a francba és vagdosom a betűket. :)
2011. okt. 11. 21:38
Nekem a diás macerásabb, mert nincs diavetítőm és ha jól tudom még diát is kell belőle csináltatni. Én a pókemberhez akartam ezt a megoldást, de végül inkább megrajzolom. Egyébként utána néztem, a diavetítők elég drágák.
9. capuccino77 (válaszként erre: 8. - Artrium)
2011. okt. 11. 18:53
Szia! Ez lett volna az Én módszerem is! :) Csak kicsit macerásnak tartom. Mire kivagdosom a betűket... :)
2011. okt. 11. 14:14
Én simán kinyomtatom a betűket, kivágom a belső részt, felragasztom a lapot és a festéket rápamacsolom az üres helyre egy stencil ecsettel.
7. capuccino77 (válaszként erre: 5. - Noémi&Pisti)
2011. okt. 10. 16:27
Köszi! Én is rózsaszínű falra szeretnék "írni". Amit Én elgondoltam, annál ez az ötlet sokkal egyszerűbb, csak egy diavetítőt kell kunyiznom valahonnan. :D
2011. okt. 10. 16:14
bocsi, cima--->sima :D
2011. okt. 10. 16:13
Tudsz úgy állni, hogy még éppen láss 1-2 betűt, utána úgy is odébb tudsz állni. Még egy jó tanács, hogy először vékonyan cima grafit ceruzával rajzold meg nagyjából és utána simán le lehet radírozni a falról. Nekem rózsaszínes-lilás falam van és fehérrel és feketével lettek rárajzolva a minták! :)
4. capuccino77 (válaszként erre: 3. - Noémi&Pisti)
2011. okt. 10. 16:06
Jó ötlet köszi, ez eszembe sem jutott! De ilyenkor nem takarjuk ki a betűket? Hisz oda kell álljunk pingálni. :)
2011. okt. 10. 16:00

Nekem egyik barátom festett a szobám falára két tündérkét, meg virágokat, indákat, buborékokat... :D Nagyon szép. :)

Amúgy nagyon sokan csinálják úgy, hogy kivetítik az idézetet mondjuk egy diavetítőn és rámásolják a falra. Így nem csúsznak el a betűk és biztos, hogy minden ki fog férni! :)

2011. okt. 10. 15:59
Igazából elképzelésem van a dologról, de a kivitelezése hosszadalmas lenne. Aki csinált már ilyet, leírná a tapasztalatait? :)
2011. okt. 10. 15:57
Idézetet szeretnék festeni falra, valaki csinált már ilyet közületek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook