Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mit használtok aknés, pattanásos bőrre? fórum

Mit használtok aknés, pattanásos bőrre? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯
268. 24af5bf008 (válaszként erre: 267. - Totoka1)
2008. okt. 8. 16:07
Kösszi!:D
267. totoka1 (válaszként erre: 264. - 24af5bf008)
2008. okt. 7. 19:38
én itt vettem: www.elicina.hu,de felfedeztem a webshopjukat is: www.elicina.unas.hu
266. totoka1 (válaszként erre: 264. - 24af5bf008)
2008. okt. 7. 19:37
szia a neten vettem,de az Aréna patikában is meg más patikákban is kapható.
2008. okt. 6. 23:05

Hát nálam meg az van,hogy kb. 4-5 éve szenvedek a pattiktól, én is próbáltam már mindenféle drága vackot,jártam kozmetikushoz, de csak még inkább begyulladt a bőröm, voltam bőrgyógyásznál, a felírt tablettát szedtem is, de én is nagyon kikészültem tőle, az egész bőröm kiszáradt, stb...

Szeretnék segítséget kérni tőletek, hogy mi lehetne jó az arcomra?(zsíros bőröm van)

A drága kozmetikumokat már tényleg próbáltam, viszont ezekről a természetes cuccokról szivesen megtudnék többet! Ha valaki tudna, igazán adhatna pár tippet!!!

Előre is Kösszi!

264. 24af5bf008 (válaszként erre: 245. - Totoka1)
2008. okt. 6. 22:57

Szia totoka1!

Azt a krémet, amit említettél,(Elicina) hol vetted?

Gyógyszertár, vagy bolt?

Kösszi!

263. Orsi1129 (válaszként erre: 259. - Totoka1)
2008. okt. 5. 19:12
Ezek a tonikok úgy vannak előállítva,hogy soha ne mulasszák el a problémát vagy kreáljanak egy újat,,,a kozmetikai cégeknek nem érdekük az,hogy bárkinek is szép legyen a bőre,,,kivéve a saját modelljeinek,,,ez csak a pénzről szól.Amióta méreganyagmentes tisztálkodószereket használok nekem minden problémám megszünt és nem csak nekem hanem akiknek ajánlottam eddig azoknak is,,,
2008. okt. 5. 00:26
Valaki azt írta itt, hogy gyakran mosakodott, napi 4-5x. Én is kipróbáltam, és bizony igaza volt. 2 nap után olyan a bőröm, mint a babapopsi... Néhány kis patti van még, de nagyon kis hamvas lettem... Akárki írta, köszi-köszi-köszi neki!!!!
2008. okt. 4. 23:17
A szoli kárt okoz...ha csak havi 5 percre mész be akkor is.Ez tény.Persze van különbség, hogy valaki kétnaponta strapálja vele a bőrét , vagy mértékletesen. De szerintem aki teheti hagyja ki.
2008. okt. 4. 14:57
A szoli nem okoz kárt ha csak heti 1-2* mész be 4percre max... gondolom azok, akiknek ráncosodni kezdett a bőrük többre jártak 15-20 percre. Fő a fokozatosság, mértékletesség:)
259. totoka1 (válaszként erre: 258. - Levra006)
2008. okt. 4. 10:36

A szolival nagyon vigyázzatok! én sok olyan koobeli csajszit ismerek(30-asok) akiknek a bőrük min.50 évesnek néz ki a heti két szoli miatt:(((


Az arctonikokról nekem is érdekes tapasztalataim vannak.

Zsíros-pattis volt a bőröm és ezért szinte literszámra használtam minőségi,drága,márkás arctonikokat.Jó is volt egy pár óráig tizsta lettem..reggel és este használtam,de egy idő után délre már újra zsíros,koszos volt a bőröm..Minél többet használtam,annál többet kellett volna még..

A bőröm faggyúháztartása teljesen tropára ment:((

Mindent kívülről várt a bőröm,ellustult.


Igy szerintem vigyázzatok!

Én már nem tonikozok.

2008. okt. 3. 23:10
Nekem egyébként ugyanez lejátszódott. Több mint 6 éve küzdök a patis bőrömmel.Volt egy két gyógyszer (Roa, Diane), amik teljesen kikészítettek!Soha többé nem szedném. A fogi gátlóktól migrénes vagyok. Aminek meg alacsonyabb a hormontartalma, annak meg a patikra nem volt hatása, úgyhogy letettem róluk.Többet nem mérgezem magam az fix. Ígyhát jöttek az újabb súlyos kidobott tízezresek.Jártam mikrodermabrációs kezelésekre, ami szintén semmit nem ért.A gyógynövényes mélyhámlasztás csodát tesz, de csak kb két hétig, viszont súlyos tízezrek egy ilyen kezelés.Aztán maradt a szoli, ami általában mindenkinek "hat". A patikra nekem is, viszont szépen elkezdett ráncosodni a bőröm , pedig csak heti egyszer jártam szintentartás végett. Így azzal is leáltam. Most viszont kipróbáltam egy új kombinációt. Van ez a gyógyszertárban kapható alkoholos szalicilsav oldat. Önmagába ne használja senki, mert csak ártunk vele, ugyanis a hirtelen szárításra a bőr ezerrel elkezd védekezni és termeli a faggyút dögivel.Tehát én úgy csinálom ,hogy lekenem ezzel a szalicilsavas oldattal, majd utána valami hidratálót fölviszek.Fontos, hogy ne zsíros krém legyen hanem hidratáloó. Pl. én csipkebogyó zselét használok (vitaminokban és flavonoidokban is gazdag melyek antimikrobiális tulajdonsággal is rendelkeznek) ezért döntöttem emellett.Ezt nappalra viszem föl smink alá. Heti egyszer radírozok, illetve éjszakára a szalicilsavas oldat után AHA hámlasztót teszek, mely a régi hámsejtek leoldásával regenerálja bőrünket. Nekem nagyon szépen javul a bőröm! Kezd hamvasodni:) És lassan elhagyogatom az alapozót. Ha valami kérdésetek van írjatok.
2008. okt. 3. 22:56
A szolival csak egy gond van. Egy pár év múlva borzasztóan igénybevett (apró ráncos) lesz a bőre, ami teljesen érthető, hiszen a szoli egyrészt szárít, másrészt fertőtlenít. Az Uv sugarak pedig rendszeres használat esetén rengeteg melanin (színanyag) termelésre "ösztönzi" a bőrt, ami bizonyos esetekben kórossá is válhat...ez a bőrrák.Én mértékletességet tanácsolnák!Vigyázni kell a szolival nagyon.
256. Szulita
2008. okt. 3. 17:08

Sziasztok!


A nagyobbik fiam bőre aknés volt.Mindent kipróbáltunk.Bőrgyógyászatra,kozmetikushoz vittem évekik.Most rendszeresen jár szoliba és teljesen rendben van a bőre.Persze azért pár heg maradt az akne után,de szerencsére nem vészes.

Üdv.Szulita

2008. okt. 3. 17:00
Szia! Érzékeny iszonyatosan! Semmi nem jó rá.. mindentől kipattogok:(
254. 5b228c20f3 (válaszként erre: 253. - 3b71408203)
2008. okt. 3. 16:19

Szia Black Angel86!


Milyen a bőröd, hogy ennyire nem találsz magadnak kozmetikumokat??

2008. okt. 1. 18:15
Ma döntöttem kipróbálom, h csak vizet használok! Mert semmi sem jó. Lehet allergiás vagyok valamire, ami a lemosókban van....
2008. okt. 1. 16:54

Használta már valaki a La Roche Posay Effaclar K arckrémet?

Több helyen olvastam, hogy jó. Tapasztalat?

251. 4c12775fdc (válaszként erre: 250. - 3b71408203)
2008. okt. 1. 16:44

Hűű! Az a szalicilsavas vacak csak rontott a helyzeten, legalábbis nálam.

Minél jobban kiszárította a bőrt, annál erőteljesebben próbálta a szervezetem visszapótolni a zsírt és a végén hatalmas gyulladt göbök alakultak ki az arcomon :((


Azt a Vichy cuccot is használtam, de közel sem olyan jó, mint amennyire drága. A Normaderm valt talán a legjobban be, de az sem olyan, mint a reklámban.

2008. okt. 1. 11:24

Sziasztok!


Nekem is évek óta pattanásos az arcom, már nem olyan nagyon vészes, de zavar. Hiszen miért jó, ha van 3-4 darab? Ma elmentem bőrgyógyűszhoz, aki elküldött a fenébe hogy minek megyek hozzá ha csak pár darab van(szerintem a 10körüli nem pár darab, és sebes az arcom), és hiába mondtam, h érzékeny a bőröm felírt savas hámlasztót. Szóval ezzel nem értem el semmit. Most vichy-t használok, érzékeny bőrre való lemosót+termal fix mat-ot. Remélem bejön. Mert 6éve küzdök:(

249. 4c12775fdc (válaszként erre: 247. - A2a97218ac)
2008. szept. 28. 18:33

Mindkettő ilcsi kozmetikum, én használom őket és ez volt az egyetlen olyan pakolás, ami használt is a bőrömnek. Még a hegeket is szépen elsimította, úgyhogy én csak ajánlani tudom.

Anyukám a száraz ráncosodó bőrére használja és neki is nagyon látványos eredményt hozott a használata.

2008. szept. 28. 18:30

Ezek naturkozmetikumok, két pakolásról van szó, amit a kozmetiikusom használ.ILCSI termékek.

65-70 különböző növényből készülnek, és a gyógynövények, gyümölcsök, zöldségek mellett gyógyvizeket is tartalmaznak. Szintetikus festék, illetve színezőanyagokat sem tartalmaznak!!!

Nagyon szeretem őket! :)

247. a2a97218ac (válaszként erre: 246. - 5b228c20f3)
2008. szept. 28. 18:23

Szia Husika!


Mi az az esemény előtti pakolás és a másik krém, amit írtál?

2008. szept. 28. 18:20

Nálam még mindíg az Esemény előtti pakolás és az AHA biológiai hámlasztó a király. Ennél jobbat még nem találtam.

Gyönyörű hamvas friss rózsás lesz a bőr ettől a kombinációtól.

245. totoka1 (válaszként erre: 243. - Levra006)
2008. szept. 27. 08:14
Én is használtam normadermet a vichytől.A világon semmit sem használt nekem.Ami bejött,az az Elicina krém,már pár használat után puhább lett a bőröm,majd két hét után kijött egy csomó pattanás,felszinre jött a sok letapadt kosz meg ilyenek..beijedtem,de aztán kitisztult a bőröm,azóta is olyan gyönyörű,hogy boldog vagyok reggel mikor felkelek és azt látom a tükörben,amire mindig is vágytam:)))
244. mmanoka (válaszként erre: 238. - Icerose88)
2008. szept. 23. 14:44

Fölösleges bőrgyógyászhoz menni. Én is voltam időnként elmentem végső elkeseredésemben. Egyszer írt ki gyógyszert és mellé alkoholos escetelőt drága volt és nem volt javulás. Amikor pár év elteltével ismét elmentem mert egy diónyi csomó volt az arcomon kinyomni nem mertem . Elküldtek a klinikára ott minden cécó nélkül az arcomba nyomta a tűt. Nem tudom miért talán mintát akart venni vagy csak egyszerűen utat nyitott a váladéknak hogy el tudjon távozni. Egy biztos azóta ha tűt látok majd elájulok, pedig korábban néztem amint vérvételkor folyik a vérem.


Legtöbbször a drága termékek nem válnak be sokan írjátok és én is így vagyok ezzel. Sok mindent kipróbáltam a márkás termékektől a kevésbéig.


Most találtam a Rossmannban egy számomra ismeretlen arctonikot, van bőrradírja is ezt még nem próbáltam de csütörtöktől akciós lesz ugyhogy azt is veszek. Ez a tonik vált be eddig a legjobban és csak pár száz forint.

2008. szept. 19. 16:01

Sziasztok!

Én próbáltam a Vichy Normaderm termékeit...hát szép álom....ha mindent megveszel (arclemosó, éjszakai nappali krém, hidratál...már pedig azt írja hogy együtt igazán hatásos...persze-persze, hogyne, nehogymár csak 4000ft-ot dobjál ki, mondjuk a krémért) tizen ezer forintok és én hülye még az alapozót is meg vettem...mondanom se kell, ez is mint minden más drága termék szart sem ér, már bocsánat a kifejezésért...

242. Cyntia
2008. szept. 19. 14:09

Sziasztok!


Én a Vichy termékekre esküszöm. Van belőle nappali krém, tonic, arclemosó, pattanásra ecsetelő. Szerintem jó!!!

241. beus73 (válaszként erre: 237. - Red13)
2008. szept. 19. 13:10
szia! már írták a Zynerit oldatot! próbáld ki nagyon jó. ha sokat futsz, akkor sokat is izzadsz. a bőrödön lévő bacik ezt szeretik és szétterjedhetnek. Erre is jó ez a lötty.
2008. szept. 19. 13:06

Sziasztok!

Nekem régebben nagyon pattanásos volt a fejem/főleg az arcom 2 oldala/.Nagy,piros foltok voltak,nagyon közel helyezkedtek el egymáshoz.Úgy nézett ki,mintha sebes lenne az arcom.Nagyon szar volt emiatt a kedvem.Próbáltam Avonos termékeket (amik szerintem sza*t sem érnek),meg mindenféle kozmetikumot,amit reklámoznak, de egyik sem használt. Jelenleg Rejuvenál arcmaszkot használok,ami csak 500 ft,természetes alapanyagokból készül és csodákat művel.:) Emellett használok még 2 terméket,amit háziorvossal tudsz feliratni, a nevük:

-Zineryt külsőleges oldat

-Isotrex gél

Mindkettőt este viszem fel a problémás területekre.Ezzel a 3-mal még tutibb hatást érhetsz el.:)Sok sikert!

239. kedike (válaszként erre: 227. - Ancsika14)
2008. aug. 28. 15:58
A Neem tényleg nagyon jó, a szappanját szoktam venni. 300 Ft és csak gyógynövényekből áll.
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook