Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mit használtok aknés, pattanásos bőrre? fórum

Mit használtok aknés, pattanásos bőrre? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
298. 4c12775fdc (válaszként erre: 294. - Süni Sandra)
2009. jan. 19. 22:33

Mire való az a burgonya pakolás?

Hol láttál ilyet?

2009. jan. 19. 14:54
Nekem egy olyan kérdésem lenne hogy használta-e már valaki ezt a elicina csigakrémet??És ha igen akkor mennyire hatásos,mennyire jó a pattanásos bőrre??Mert addig nem rendelem meg!!!Előre is köszönöm
296. süni Sandra (válaszként erre: 295. - Logitech)
2009. jan. 17. 17:39

Szia!

Én is hasonló problémával küzdök, de még nem találtam rá megfelelő "gyógyszert"! Én inkább a természetes gyógymódok híve vagyok, gyümölcs, zöldség pakolások, mozgás, megfelelő táplálkozás! Ezek vannak nálam most folyamatban, nem tudom érek e el vmi sikert! A fene tudja mitől jöhettek ki nálam is, akár a fogamzásgátlótól is! Hogy nálad meg mitől, azt nem tudhatom! A teafaolaj nem vmi nagy cucc, és ha nem megfelelő, csak ronthat a helyzeten! Én azt nem ajánlom, és gyógyszereket se! Ne szedj semmi bogyót rá, ha esetleg bőrgyógyász irná fel! Neten olvass esetleg a méregtelenitésről, sokféleképpen lehet, bőven le van irva!

2009. jan. 17. 16:22

Sziasztok. Az én bőrön is pattanásos már egy éve és sajnos egyre jobban. Jártam kozmetikushoz is,de sajnos nem ért semmit,mivel pár nap után ugyanolyan csúnya a bőröm.

Tudnátok segiteni, hogy mit kezdjek vele,vagy hogy nektek mi vállt be? Hallotam a teafaolajról, az használ valamit?

294. süni Sandra (válaszként erre: 292. - Alyce)
2009. jan. 17. 09:49
Én úgy hallottam, hogy ugye a só méregtelenit! Tehát ahogy elkezded használni,nagyon ronda lesz a bőröd, hiszen még kihozza a méreganyagokat! Én nem merném használni! Így is eléggé ronda a böröm, a kozmetikust is hanyagolom egy időre! Kinyomkodott,és újra visszuajöttek, semmi értelme se volt, és kidobtam rá a pénzt! Inkább most majd ilyen természetes pakolásokat fogok használni! Uborka, burgonya meg van mézes, búzacsirás pakolás is! Vmelyik biztosan jó! Meg ugyebár a belső méregtelenités a lényeg! Vannak jó praktikák, csakhát elhatárzás kérdése!
293. 5b228c20f3 (válaszként erre: 292. - Alyce)
2009. jan. 16. 18:25

Erről már valaki írt és ha jól emlékszem nagyon nem jókat :(

Nézz utána!

292. alyce
2009. jan. 16. 17:08
Én megrendeltem a netről a sószappant, és most kíváncsi leszek, hogy beválik-e...annyi valóban igaz már, hogy nem szárítja ki a bőrt, száradás után újra ugyanolyan rugalmas. A pattanásokkal szembeni hatásáról majd később beszámolok, remélem csak jó hírrel tudok szolgálni:)
291. ear
2009. jan. 15. 15:28

Sziasztok! Én is fiú vagyok, már 33 éves, és még mindig küdök a pattanásokkal. Én is észrevettem, hogy nem jó zsíros dolgokat enni (zsíros kenyér, szalonna, dió, mogyoró), mert ettől már másnap előjönnek a pattanások. Ellenben sok folyadékot inni, és gyümölcsöt, zöldséget fogyasztani nagyon hasznos a pattanások eltüntetése szempontjából.


Amit én küldősleg használok, és bevált: Aknesol ecsetelő (gyógyhatású készítmény), L. Garnier Pure trmékcsalád, valamint DM-ben kapható holt tengeri iszappaoklás. Képzelhetiktek, egy felnőtt férfinek ez micsoda tortúra, és ráadásul ciki is, de ez segít.

2008. dec. 25. 23:33

En is mar regota kuszkodok a pattanasok ellen,egyszer a haziorvosom velemenyet kerdeztem meg.Azt felelte h ne egyek mergezo valamint zsiros olajos kajakat.Akkor most felsorolom h miket nem kell enni/inni:tojas,husok,mogyorok/mag feleket,szenzavmentes italt,uditott sem,csokit/edesseget.

Hid el nekem bevalt 2-hetig nem ettem ezeket(vagy csak kis mennyisgben ettem ha megkivatam)es eltuntek a pattanasok.Na de csoki aa nem lehet ellenalni neki,szoval ez is hasznal egy ideig.

Nomeg en fiu vagyok es nem volt olyan nehez betartani az etrendet(nem vagyok hus evo) ez volt az elonyom.Attol h nem vagyok hus evo nem vagyok egy csampas gyerek(a haverok tudgyak ezt a legjobban)

289. Lauraa
2008. dec. 21. 18:28

Nekem az segít, ha legalább havonta tisztíttatom kozmetikussal és radírozom minden 3. napban. Még Magyarországon éltünk, volt alkalmam kipróbálni mindenféle "csodaszert", de olyan volt, mint halottnak a csók.. Ahol jelenleg lakunk, lehet kapni olyan keveréket, ami 17 féle gyógynövényt tartalmaz, összehúzza a pórusokat, megnyugtatja a bőrt, és leviszi a duzzanatot. A másik kence egy gyógynövényes olaj, amit a bőrbe kell masszírozni sokáig. Ezektől nagyon szépen rendbe jött a bőröm.

Emellett sokat javított a helyzeten a tenger és a napfény.

De ha valakinek nem használ semmi, annak az endokrinológiai vizsgálat javallt, mert akkor elképzelhető, hogy a hormonok a felelősek mindenért.

2008. dec. 21. 15:15
Amióta fogytam, már nincsenek pattanásaim, pedig 12 éves korom óta küzködtem velük, és semmi sem használt.
287. szenyó
2008. dec. 21. 15:09

Szárit.


Ápol, s eltakar...

2008. dec. 16. 18:53

Nekem kissé tág a pólusom, ezáltal pedig mitesszeres lesz a bőröm gyorsan, abbol meg persze pattanások, ha időben nem kezeltetem...na de mégsem járhatok hetente kozmetikushoz, de havonta kell.

Sok mindent kiprobáltam már, a kozmetikusomtól is vettem pár terméket (DR. Spillert használ) de az sem vált be. Aztán a Dm-be találam meg a kedvencemet!

NEUTROGINA VISIBLY CLEAR-t. Ezt a termékcsaládot használom több hónapja és sokat változot a bőröm. A pólusaim sem olyan tágak, mint voltak.

Reggel és este használom a bőrradírozós arclemosóját, aztán áttörlöm tonikkal és végül a krémmel bekenem. Érdekes, hogy a tonik nagyon erősnek tünt nekem először és féltem, hogy kiszárítja majd az arcom (egyébként is száraz a felső rétegem) de ha este nem is kentem fel krémet, mégsem volt száraz a bőröm reggel.

Égy próbát megér másnak is jó lehet és még csak nem is egy zsebbenyúlós összegbe kerül!!!

285. 4c12775fdc (válaszként erre: 284. - Csipkerózsika)
2008. dec. 5. 07:43

Sajnos igen :(

Tapasztalatból írtam, aztán egy bőrgyógyász is ráerősített.

Ha nem megfelelő a teafaolaj minősége a termékben, akkor nem a mi szervezetünket erősíti, hanem a kórokozóét :(

Csak 100 %-os tisztaságút érdemes venni, ami sajnos nagyon drága.

284. Csipkerózsika (válaszként erre: 283. - 5b228c20f3)
2008. dec. 4. 02:28
Ellenkező hatást? Ez komoly?
283. 5b228c20f3 (válaszként erre: 282. - Adrienn.toth)
2008. nov. 27. 21:10
A teafaolaj jó, de sajna kifejtheti az ellenkező hatást is :(
2008. nov. 5. 11:07

Sajnos nekem is nagyon pattanásos volt az arcom. Úgy néz ki ezt örököltem. Viszont olyan fél éve használok egy nagyon jó kis terméket a Dr. Müller márkától, amitől - komolyan mondom - pár hét alatt nyoma sem volt a pattanásaimnak. Pedig nem volt egyszerű, ahogy kinéztem :S Valószínűleg a teafaolaj segíthet valamit, de nem nagyon értek az ilyesmihez. Az biztos, hogy segített és azóta is szép az arcbőrőm.

Ha valaki kipróbálná, innen beszerezheti: www.szepsegtrend.hu

Szerintem megér egy próbát mindenkinek. Én legalábbis akkoriban bármit megtettem volna azért, hogy elmúljanak a pattanások és ne is jöjjenek vissza :) Remélem tudtam segíteni. :)

281. 3b71408203 (válaszként erre: 280. - A1baa7edcc)
2008. okt. 30. 17:13
Köszi elolvasok róla mindent:)
280. a1baa7edcc (válaszként erre: 278. - 3b71408203)
2008. okt. 30. 17:06

Olyat erdemes venni, amihez semmi sincs hozza adva es hidegen sajtolt, de a legjobb, ha neten utana olvasol, erzekeny borre is hasznalhato.

Apolja egyebkent.

2008. okt. 30. 17:05
Mert én úgy tudtam, csak a száraz bőrűeknek jó.
278. 3b71408203 (válaszként erre: 277. - A1baa7edcc)
2008. okt. 30. 17:01
Nem. Sima shea vaj, nincs hozzáadva semmi? Az mit tesz a bőrrel?
277. a1baa7edcc (válaszként erre: 275. - 3b71408203)
2008. okt. 30. 16:57
Probaltad mar a karite vajat (shea vaj)?
2008. okt. 30. 16:55
Tényleg mindent megpróbáltunk már:(
275. 3b71408203 (válaszként erre: 274. - Süni Sandra)
2008. okt. 30. 16:54
Sajnos a bőröm túlérzékeny:( nem az a kifejezetten pattanásos zsíros, inkább normál lenne, de pattanások, néha kiütések vannak rajta. A dokik nem tudtak segíteni. Olyat írtak ami még rosszabbá tette. Évek óta küzdök ezzel. Belsőleg minden rendben. Volt egy bőrgyógyász, aki azt mondta kiskoromban, hogy életem végéig gond lesz a bőrömmel:( Ő jó orvos, de a hiperérzékeny bőrre felírt mosdószappan, amit a babák is kapnak mára már nem jó. Csak gyerekkoromban volt az.
274. süni Sandra (válaszként erre: 273. - 3b71408203)
2008. okt. 30. 14:27
Ezt szomorúan hallom, tényleg! Akkor vmi nagy baj lehet nálad, hiszen a gyógynövények között is sok olyan van, ami a problémás bőrnek segít! Ilyet még nem hallottam! Sajnálom tényleg, de ne add fel, sok egyéb dolog létezik még, ami talán jó lehet! Hiszen azért nem lehet olyan a bőröd, hogy gyógyíthatatlan, vmi csak jó rá, de alaposabban utána kéne járni ennek! Hová valósi vagy? Írd meg priviben lécci!
273. 3b71408203 (válaszként erre: 272. - Süni Sandra)
2008. okt. 27. 17:04

Szia!


Sajnos nem bírja a bőröm a gyógynövényeket, és gyümölcsöket sem. Mindent megpróbáltam már:(

272. süni Sandra (válaszként erre: 253. - 3b71408203)
2008. okt. 27. 10:11
Ha ennyire érzékeny a kozmetikumokra a bőröd, akkor talán jó lehet az, hogy ha gyümölcsöket, gyógynövényeket használsz rá! Többféle pakolás, radír, sőt még tonik is készíthető gyümölcsökből, gyógynövényekből! Meg ezek tényleg természetes alapanyagok, nem hinném, hogy ezekre allergiás lennél! Egy próbát megér sztem!
271. domi85
2008. okt. 17. 12:50
Arcomra egy angliai gyártmányú kézzel készült szappant használok. Mud flat a neve. Gyógynövényes isteni!! A gyártóra keress rá a neten, mert nem akarok reklámozni.Annyit elmondok hogy BP-en a Jászai térnél, az Árkádban, és talán a Mom parkban van ilyen bolt. Emellett a First is jó ill. krémként az antibakteriális hatású Propolis aloe krémet ajánlom.A vegyes bőrre szupi.
270. alyce
2008. okt. 16. 13:44
Én megvettem az Effaclar nevű arclemosó gélt és hozzá vettem egy hidratáló krémet. Valamivel jobb az arcom tőle, de nem istenbizony!:( Elvileg most visszatérek a fogamzásgátlóra, és attól talán jobb lesz. Ugyanis nálam azóta vannak a ragyák, amióta nem szedem.
269. potyek
2008. okt. 11. 22:06
én az aloe first-re esküszöm,minden bőrproblémára kíváló.Nekem is gyakran,főleg mensi előtt előjönnek a rügyek.Permetezek a kezembe és utána jó bőven fel az arcomra.Mióta használom észre sem veszem a ciklust!
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook