Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mit használtok aknés, pattanásos bőrre? fórum

Mit használtok aknés, pattanásos bőrre? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2023. ápr. 22. 10:32
vitaminhiany okozza!
2017. jún. 3. 02:46
Kinek, milyen gyógynövény alapú készítmény vált be olajos/pattanásos bőrre?
2017. ápr. 9. 22:00

Propoliszos krémet használok és azóta még a ráncaim is halványodtak. :) Szuperül hidratál és a gyulladt pattanásokat is eltünteti.

De a Lips is nagyon jó. Egyik reggel kijött egy csúnya pattanás, bekentem vagy 10x és kb 24 óra elteltével már alig látszott. A barátnöm pont volt nálunk mindkét nap és nem hitte el. :D

Rögtön vett is egyet ö is. :D

2017. ápr. 7. 07:08
Én a Gleba cinktartalmú natúr szappanokat használom és nagyon jók a bőrömnek. A kedvencem a Gleba cink és levendulaolaj szappan.
654. artiny
2017. márc. 24. 20:46

Mit ajanlotok ebay/aliexpress rol , valami vietnami vagy hasonlo kozmetikumok kozul, ami nalatok bevallt, csodaszerkent mukodik :) pattanások,problemas borre? rendeltetek mar valmit netrol/kuldfoldro...

mert pl. latok ebayen olyanokat,hogy pl csiga nyálkát tartalmaz meg hasonlo keszitmenyek

2015. máj. 11. 19:14

Alapos arctisztitas minden nap..illetve ha regota megvan a baj,akkor egy etelallergia vizsgalatot is be kell iktatni,valamint megnezetni a fogakat is.Gocok,rossz fogak, szervezetben levo gyulladas,mereganyagok is okozhatjak. Ha megvan az ok,konnyebb kezelni is.


En ha csunya jegelem. Minden kencet kiprobaltam,de nem igen hasznal.

Amugy miota naponta megiszom a 2 liter vizemet,szebb a borom.:) Utalok inni,meg arra is lusta vagyok.:D


Csalanrol annyit,hogy eroteljesen kihozza,mivel meregtelenito.Aztan szebb lesz,elvileg.Mez szinten nagyon "kiut" . Citrommal kenegettem a heget,ami maradt utana,eltunt. Mast nem tudok mondani...16 ev alatt sem talaltam meg a csodaszert. Olajmentes alapozot hasznalj,vagy inkabb semmit,szerencsere nekem 1-2 van csak,de az allandoan.

Illetve ne szaritsd,bar mindenhol azt fujjak,h az de jo.Na nekem nem jo,erdekes modon attol csunyabb lesz a borom. En algas arckremet teszek ra,megnyugtatja. De azt sem gyakran.Illetve taplalo sminklemosoval torlom at estenkent,majd tonik es heti 1 arcradir.Minden mastol plusz pattanasaim lesznek,szoval nem kiserletezgetek mar.

2015. ápr. 4. 12:46

Az ételek? Hmm. Én nagyon egészségesen táplálkozom,mégis néha előjönnek a pattanások. A táplálkozás másodlagos jelentőségű, nem szükséges önkínzást végezni.

Saját magamon teszteltem különbözű ételeket, nagyon hajlamos vagyok a pattanásosságra. Csoki, olajos magvak, túl fűszeres, túl édes, ezeket valóban csökkenteni kell, de a tejtermék után tapasztaltam elváltozást, gyulladtabbak lettek. Allergia nem okozhat pattanást. Sok blődséget olvastam már a táplálkozással kapcsolatban, szóval másodlagos jelentőségű, de azért figyeljünk oda. :)

2015. ápr. 3. 02:08
a vit tartalmu eteleket egyel,igyal sok folyadekot/vizet/.ja es etel tartositoszer is okozhatja hallottam.
650. Ciniike
2015. ápr. 2. 23:39
Oriflame Love Nature Teafaolajjal termék család.A pattanás kezelő oldat külön említésre méltó. Nálam csak ez vált be. Ha érdekel, írj üzenetet. :)
2015. márc. 26. 12:37
Jól elírtam, INERTA, akkor is egy szemét az egész.
2015. márc. 26. 12:36

INETRA, éppen ugyanaz a hatóanyaga mint a ROACCUTANAK, és a SOTRETNEK, egy és ugyanaz!

Ezekkel valóban ki lehet űzni a szervezetből a kórokozókat, ez a legerőssebb, legrövidebb út, én inkább a hosszabbat választom! :)

647. Lilibeth (válaszként erre: 646. - Mnknicole)
2015. febr. 22. 17:38

Csak azt nem írtad le, hogy milyen súlyos káros hatásai vannak az egészségedre.

Én bizony nem ajánlanám jó szívvel senkinek sem!

Gondolkodj, olvasd el a betegtájékoztatót.

A pattanások oka akár táplálkozás, vagy egyéb más pl. stressz ép a pattanások miatt is lehet.


Belülről tisztítani, sok vizet (tiszta) inni.

Vannak nagyon jó hidegen sajtolt extra szűz olajok is, ill. illóolajok, virágvizek, amik segítenek a bőr normális állapotát visszaállítani.

Ilyen pl. az argán olaj, jojoba olaj, hamamelisz víz, búzavirágvíz, kamillavirág víz, illóolaj pl. a teafa, ami nagyon szuper, de a sószappan is sokat segít a bőr állapotán.

2015. febr. 22. 12:08
Sziasztok! Régóta olvasgatok ezen a fórumon, mindig ki akartam próbálni valamit, ami segítene a pattanásos bőrömön. 13 éves korom óta nagyon csúnya volt a hátam mellkasom és az arcom. Gennyes duzzanatok, sokat ki sem lehetett nyomni, csak egy görcs volt ott. Sokáig jártam bőrgyógyászhoz, különféle krémeket írt fel. 17-18 éves koromra eltűntek a hátamról és a mellkasomról (természetesen a nyomai ott maradtak, és még ma is látszódnak a hegek, lyukak). Az arcom továbbra is tele volt gyulladt pattanásokkal. PErsze mindig agyon is nyomogattamőket, mert hát nem bírtam ki...arra is kentem mindent, amit csak az orvos meg a kozmetikus ajánlot,változtattam az étkezési szokásaimon, de semmi. Egy napon találkoztam az unokatesómmal, aki szintén ilyen betegségben szenvedett, de semmi nem volt az arcán. Mondom ezt, hogy?! roaccutant nem akartam szedni, mert ugye nő lévén nem akartam soha hogy 3 évig ne szüljek stb stb... ELmentem ahoz az orvoshoz, akit az unokatesóm kezelt, kaptam egy gyógyszert, a neve INERTA. Az első két hónapban még rondább volt a fejem, mint előtte. Volt, hogy sírtam és bulizni sem mentem lyan fejjel inkább. Aztán elkezdett javulni. 5 hónapot kellett végigszendnem, napi egy kapszulával. Semmi nincs az arcomon. SEMMI. Mellékhatásai voltak természetesen: kiszáradt a szám (de nem volt vészes), illetve itt annyi a követelmény, hogy a gyógyszer abbahagyása után 4 HÉTIG nem lehet gyereket szülni, tehát még addig kell fogamzásgátlót szedni. Később anyukám is Elkezdte szedni ezt a gyógyszert, akinek már 30 éve pattanásos és gyulladt az arcbőre. Ő is meggyógyult! NE halogassátok tovább, kérjétek ezt a gyógyszert az orvosaitoktól, mert segít, és jó, és hatásos!!!!
2014. okt. 15. 17:20
Csináljátok végig ha gondoljátok, szorgalmasan, és majd irjátok meg, hogy alakul. :)
2014. okt. 15. 17:18
Zyneritet szerintem be tudod szerezni a környékbeli gyógyszertárban, vagy valamelyik, nagyvárosban. Én szegeden vettem. :)
643. grizus (válaszként erre: 639. - Bbalazs994)
2014. okt. 13. 11:26
Ezt a Zyneritet hol szerzed be?
642. bbalazs994 (válaszként erre: 640. - Velvet67)
2014. okt. 12. 15:57
Én vajdaságban szereztem be, a magyarországon kapható-e valahol, azt nem tudom, szét kell nézni. :)
641. bbalazs994 (válaszként erre: 640. - Velvet67)
2014. okt. 12. 15:53
Hello. Nincs semmi különösebb hatása, már 3 hónapos kortól kapható, akkor egy felnőtt is szedheti. Kicsit megterhelli a vesét, ezért sok vizet kell vele inni, de ennyi. Nekem bevált, a sotret előtt mindenképp ezt kell kirpóbálni, van akinek ez is segített már, mint nekem is, kíméletesebb. :) Mint irtam egy dobozzal, 2x2, aztán még egy doboz, az már 2x1, és a külső antibiotikum, a zynerit!
640. Velvet67 (válaszként erre: 639. - Bbalazs994)
2014. okt. 8. 21:32

Szia!

Mesélnél erről a bactrim nevű tablátáról? hol veszed és milyen hatása van?

pharmacy.phoneboss lapján nekem úgy tűnik, mintha egy antibiotikum lenne, fertőzésekre ajánlják...

2014. okt. 7. 12:23

Sziasztok! Igy kezdem a napot, lemosom antibakteriális szappannal(Nega szappan), aztán la roche posay EFFACLAR, 10 percig az arcon, lemosom.

Jöhet a ZYNERIT oldat, ennyi a reggel. Közben szedtem egy bactrim nevű tablettát, egy dobozzal 2x2, aztán még egy doboz 2x1, de csak akkor kell elkezdeni szedni, ha már megvan a ZYNERIT. Veszélytelen, nem olyan mint a Sotret vagy a Roacuttane, kiméletesebb, de nálam hatásos. Este újra lemosom szappannal, ha van pattanás injekciós tűvel felszakítom, RIVANOL nevű oldatot rátartom 30 másodpercig, aztán újra jöhet a ZYNERIT. Nagyon szép a bőröm, kitartóan kell csinálni, 1-2 nap alatt nem kell eredményt várni, nekem ez bevált!!! :)

2014. szept. 20. 18:44
Sziasztok! Én már mindent kipróbáltam...ami nagyából segít a manna,teafaolajos szappan de rohadtul szárít. de a legjobb pattanásokra a manna zöld pakolás a kis tégelyes és rakjatok bele aspirint. este rakjátok fel de csak a pattanásokra és reggelre sokkal szebb lesz:) Alapozó pedig szerintem a tökéletes páros keverve: vichy alapozó dermablend+ manhattan powdet mat, fekete tubusos. ők összekeverbe tenyérben tökéletesek :)
2014. szept. 13. 20:22

Sziasztok!

Derminax étrendkiegészítőt próbáltátok? tapasztalat? esetleg Sensilab Cerin temékcsaládját?

keresem a megoldást én is, nehezen múló pattanások vannak a hátamon, kb. mint a fél fejem... :( :)

néha az arcomra is jön 1-2 mensi előtt az állam környékén, dermifil pasztával enyhítem, de nem valami gyorsan hat...

636. grizus
2014. júl. 19. 21:56
Nekem eddig semmi se vált be. Ez-az kicsit használ, de jönnek megint. A legjobb "módszer" egyébként a menzesz: nekem évekig kimaradt, mostanában többször megjött és akkor eltünnek. Most éppen megint nincs és megint ott vannak az államon, ami a petefészekre utal.
635. grizus (válaszként erre: 633. - Hjkinn)
2014. júl. 19. 21:53
Kipróbáltad?
634. ildi992
2014. júl. 19. 14:20
Kozmetikus, arctisztítás.
633. hjkinn
2014. júl. 19. 13:37

[link]


Nem csodaszer, de hatékony táplálékkiegészítő. Vega élet+ egy kis futás, s mármár csoda!! :)

632. noemi20 (válaszként erre: 629. - Hajnalka39)
2014. máj. 19. 12:04

Szia


írtam neked privát üzenetet :)

631. d41005143d (válaszként erre: 629. - Hajnalka39)
2014. máj. 11. 03:32
az almaecet nem olyan szornyu hisz vizzel kell mindig inni.ittam es iszom is en is a mai napok,mert nagyon sok mindenre jo!
2014. máj. 11. 03:30
sosem volt ilyen problemam hala,de amugy A vitamin es sok folyadek jo ra.
2014. máj. 11. 00:22

Sziasztok! Én megtaláltam a csodát,megosztom veletek,aztán később imába foglalhatjátok a nevem.:)

Viccet félre téve,tényleg csoda!!!

Hormonális problémáim vannak egy ciszta miatt a jobb petefészkemen ,ami bújócskát játszik így 16 éves korom óta nem tudta "elkapni" egy nőgyógyász sem. így Diane 35 -öt szedtem 5 évig,persze semmit nem oldott meg ,az életem pokol volt ugyanis 16 évig voltam modell és rengeteg munkát vesztettem el a hormonok miatt. New York,Los Angeles volt az otthonom 13 évig,itt az összes híres bőrgyógyászt ,kozmetikust felkerestem. Hámlasztások sorozatán mentem keresztül ,és még tudnék mesélni. Kérlek benneteket ne ítéljetek el ,ezeket az információkat nem "felvágásként" teszem közzé,csak azért hogy igenis BÁRKI szenvedhet ettől az iszonyú bőrproblémától.

Szóval a hosszú történet röviden,2012-ben kisfiam született,a terhesség alatt visszakaptam álom bőrőm majd 9 hónap múlva ismét a rémálmom vált valóra. kétségbe estem ,és hiú természetem győzött. Újra szedtem a diane 35-öt. Ugye mindenki tudja hogy 35 felett csak 1 évig szedhető. Abbahagytam ,és ismét kétségbe estem mert több pattanásom lett mint valaha. Én mindig az ameriakhoz fordultam tanácsért ,néha akkor baromságokat tudnak mondani ,de tudjátok "gazdagok a lelki szegények" . Szóval egy videóra akadtam . És tényleg megtörtént a csoda és tényleg 3 nap alatt. Szűretlen almaecet (bio),toner ,és sajnos inni is kell,igen undorító de nem hiszitek el hogy tényleg ,és igenis van fény az alagút végén. Írjatok privit hogy hogyan és mikor ,mennyit,mert több problémára is megoldás.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook