Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Cifrant kaptam húgyhólyaggyulladásra, 3 napja szedem, de nem hat fórum

Cifrant kaptam húgyhólyaggyulladásra, 3 napja szedem, de nem hat (beszélgetős fórum)


2011. okt. 11. 17:24

most mentem a dokihoz én már bevettem 1 dobozzal mégsem érzem magam annyira jól

ma elmentem egy magn dokihoz aki irt fel nekem még gyógyszert aztmondta hogy igazam van és jogos a mérgem,mert paktériumon kivűl van még fehérje és vörösvérsejt is a vizeletemben.


enyit a mi körzeti szuper dokinkról aki nem is jött be csak az aszisztens volt. és gratulálok az aszisztensnek is,mert miatta 40km ert utaztam oda 40 et vissza, és még magán dokihoz is elmentem...

2011. okt. 11. 15:49
Jaj kedvesem el kell szedni az egész dobozzal és majd utána lesz javúlás.Az én férjemis azt kapta..Türelem!!!!!!!!!!
2011. okt. 11. 15:26
hát sajna találtak a vizeletemben még baktériumot ugy hogy nálam kilőve a cifran!én iylet többet nem akarok szedni!!!!!!!mert nem jó semmire!!!!!!!
13. f3454b066e (válaszként erre: 12. - Bb2ac1c42d)
2011. okt. 10. 22:02
köszönöm!
2011. okt. 10. 21:42

Azt tudod,hogy a Cifran antibiotikum...nem tanácsos állandóan azzal kúrálni a kezdődő gyulladást,mert egy idő után nem fog hatni.

Sok folyadék kell,legyen az víz,vagy gyógytea,hogy átmossa a veséket,húgyhólyagot.

A Nolicin valóban gyorsabban hat,viszont érdemes a kúrát végigszedni,bármelyiket szeded,mert visszaeshetsz(tapasztalat).

Jobbulást kívánok!

2011. okt. 10. 17:02
köszönöm mindenki válaszát:) ma bementem a dokihoz ,de ahiába vittem vizeletet nem nézte meg tesztel csak igy szemmel.Azt mondta semmi baj!. no én nem hittem ugy hogy bementem a korházba urológiára..Meg ultrahangozott és minden rendben, Még a veséimet is megnézte. ott is minden oké, úgy hogy megnyugodtam. aztmondta vizelet holnapra kész lesz. max picit van még gyulladás.De már sokkal jobb. talán túl is aggódtam a dolgot..
2011. okt. 10. 16:25
Próbáld ki a kamillás ülőfürdőt ! Egy kád meleg vízbe tegyél egy marék kamillát kb.20-25 percet üljél benne!
2011. okt. 10. 07:33
Nekem annyiszor volt,hogy már semmilyen gyógyszer nem segített,csak a vesevédő tea.N@turlandos,gyógyszertárban vehetsz.Csodaszer!!!!!Jobbulást!
2011. okt. 10. 05:51
Írass egy Monural-t , egy nap alatt gyógyít!
2011. okt. 10. 02:18
ha ebből kigyógyultál, akkor sem árt otthon tartani, mert amint érzed, hogy nem stimmel valami, ezzel még az elején elcsípheted
2011. okt. 10. 02:15
szedjél walurinal kapszulát, vagy más vörösáfonyás cuccot, tea is jó
2011. okt. 10. 00:14
a hólyag gyuszi legalább 10 napos:tea vagy sok pisiléses dolgos ital elmulasztja.
2011. okt. 9. 23:23
holnap megyek dokihoz vizeletet nézni.. hát mérgelődöm magamban miért pont most inszem előtt?és mirt pont hétvégén?és miért pont nem hat a gyógyszer?váá
3. f3454b066e (válaszként erre: 2. - 6b006fc769)
2011. okt. 9. 23:22
azért köszi:)
2011. okt. 9. 23:21
nincs értelmes tanácsom, de jobbulást!
2011. okt. 9. 23:14

régen Nocilint kaptam mindig az hatott 2 nap alatt,pedig akkor még véreset is pisiltem!

az a helyzet hogy holnap megyek a dokimhoz megnézetni a vizeletemet... eddig azért nem nézték meg, mert pont természetesen pont pénteki napon kaptam vagyis éreztem először hpgy csip a húgycsövem ha pisilek ha nem.. mindig pisilési ingerem van.. nagyon rosz!

Nos pénteken mentünk a meddőségi központba.. igy hétvégén nem irja fel nekem senki ..felirattam a nőgyógyásszal . ő cifrant irta fel.péntek óta szedem 3 napja és nem hat semmit sem!no lehet hogy már véreset pisilnék hogyha nem szedném, de tény hogy a másik Nocilin az 2 nap alatt tett rendbe!

és most mehetek nézetni vizeletet.. sajnos elég sokszor kaptam már fertőzést..pedig nagyon figyelek a tisztálkodásra naponta többszö..Miért pont pénteken hétvégénés miért nem hat a gyógyszer ?ja és miért pont inszeminációm előtt??????miért? amugy szerdán lesz inszeminációnk és hát remélem addig elmulik ez a nyavaja.. csak az a gondom hogy 5 napig kell szedni ezeket a bogyókat és hát akkor péntekig kellene ezt a másik bogyót szednem... és terhesen ha sikerülne az inszem nem nagyon ajánlott ugye szedni!!!!!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook