Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mi a véleményetek az Urogin tinktúráról? fórum

Mi a véleményetek az Urogin tinktúráról? (tudásbázis kérdés)


22. veronik82 (válaszként erre: 21. - 3b41f6053f)
2009. jan. 16. 14:13
Köszi,kipróbálom mindenképpen.Nekem nincsenek olyan súlyos tüneteim,de hőemelkedésem van és kicsit görcsöl is vesetájékon.Biztosan az lehet.Remélem ez segíteni fog.
21. 3b41f6053f (válaszként erre: 19. - Veronik82)
2009. jan. 16. 13:52

Szia!


Próbáld ki a tőzegáfonya kapszulát.


Nekem mióta szedem nem volt hólyag-és vesegyulladásom.Előtte rengeteg volt.

Jártam vesegondozóba .


Tüneteim:Vérvizelés,hidegrázás,hányás,láz derékfájás stb...

2009. jan. 16. 11:58
javítva: tudok helyett tudtok.
2009. jan. 16. 11:57

Sziasztok!


Nekem is most hólyag,-illetve vesegyulladásom van,de orvoshoz nem akarom menni,mert antibiotikumot írna,amit nem fogok beszedni,mert évekig kellett szednem,így teljesen elgombásodott a szervezetem.

Nem tudok valami alternatívát az Urogin helyett,mivel epilepsziám van,a betegtájékoztatón pedig azt olvastam,hogy epilepsziások nem szedhetik. :(

2008. okt. 18. 19:42
Terhességem alatt csak ezt tudtam használni,nekem bevált...
17. stuxx
2008. okt. 18. 19:14

Nekem is csak jó tapasztalataim voltak vele.

Az íze valóban borzalmas,főleg ha nem vízzel higitva ittam. De ha a kúra végeztével sem enyhülnek a panaszok,akkor bizony orvoshoz kell fordulni.

2008. okt. 11. 14:10
Na, jöjjön egy ellenpélda is: nekem sajna nem használt sose:(
2008. okt. 7. 16:10
Én csak jó tapasztalatokkal tudok szolgálni.Már 1 adag után érezhető javulás.Jobb a közérzetem. :)
2007. nov. 17. 23:32

Lehet hülyén hangzik de én jobban félek attól ha együtt vagyunk és lenne babó,valami baja lenne az én bajom,vagy az Urogin miatt!

De azért köszi! ;-)

13. Roni24 (válaszként erre: 12. - Nykcy85)
2007. nov. 17. 22:11

Hát, ezt nem tudom! :S

Miért fontos, az, hogy mikor tisztul ki?

Ha az együttlét miatt kérdezed, szerintem arra sor kerülhet, amikor te érzed úgy! :o)

Mikor én szedtem, mi sem voltunk együtt a párommal túl sokszor, de csak azért, mert annyira fájt, szúrt, égetett, meg egyebek... :( :S

2007. nov. 17. 19:25

Még tegnap kimentem az itteni patikába és megkérdeztem,hogy szedhetem e együtt a 2-t és azt mondta a nő hogy igen!De addig nincs együttlét!

Azt viszont nem kérdeztem meg hogyha abbahagyom vasárnap mennyi idő alatt tisztul ki a szervezetembő,lévén hogy folyadék/tinktúra gondolom nem sokára!De mennyi az a nem sok? :-)

11. nykcy85 (válaszként erre: 10. - Roni24)
2007. nov. 16. 13:17

Köszönöm szépen! :-)

Megpróbálom...

10. Roni24 (válaszként erre: 9. - Nykcy85)
2007. nov. 16. 11:45

Szerintem ahhoz nem feltétlenül kell a saját orvosod, hogy egy kérdésre választ adjanak!

Ha felhívod a rendelőt, vagy akár az ügyeletet és elmondod mi a problémád, ha van ott bármilyen orvos, márpedig szokott lenni, az meg tudja mondani, hogy szedheted-e az Urogint emellett a gyógyszer mellett.

9. nykcy85 (válaszként erre: 8. - Roni24)
2007. nov. 16. 11:28

Igen,mi még csak a tervező stádiumban vagyunk sajnos! :-(

Igen én is gondoltam h megkérdezem a dokit de csak jövőhéten rendel majd és csak a rendelőben tudom elérni,és addig még sok idő van és én szerettem volna addig elejét venni neki,mert jövőhétig lehet megszűnik ez a probléma az Urogin segítségével...

Most én is 3 napig fogom szedni de csak napi 2x!

2007. nov. 16. 11:16

Hát, erről szerintem inkább orvost kéne megkérdezned, mert az Urogin nagyban gyógynövényekből áll, viszont bizonyos mennyiségű alkoholt is tartalmaz ami, ha olvastad a papírját, növelheti vagy módosíthatja más gyógyszerek hatását.

Azt is írja, hogy terhes és szoptatós anyáknak ellenjavalt, de babát tervezőknek nem hinném, hogy bármi problémát okozna! :)

Szedése a tünetek megszűnéséig, de legalább 3 napig javasolt.

2007. nov. 16. 11:14
Nagyon jó az urogin az ditekt ilyen gyulladásos felfázásos betegségekre van.De rá is van írva.
2007. nov. 16. 11:06
Szedése után mennyi idő alatt ürül ki a szervezetből?
2007. nov. 16. 11:05
De akkor ez nem kavar be a Merckforminnak ugye?
2007. nov. 16. 11:02

Kicsit kényes a téma...szóval hétfőn az endokrinológusom írt fel Merckformint mert rendszertelen a mensim,stb...babát szeretnénk!

Szóval kedden együtt voltam apával és csípett...de csak pár percig...Nincs se folyás,se viszketés,semmi...

Tegnap vettem ezt az Urogin-t hátha hatna...

Mi a véleményetek...

3 napig ajánlatos szedni...

3. Roni24 (válaszként erre: 2. - KIKY)
2007. nov. 16. 11:02
Igen, arra való! Én is szedtem, mikor fel voltam fázva és tényleg nagyon jó. Bár az íze borzadályos... :PPP
2. KIKY
2007. nov. 16. 11:00
Az nem húgyuti megbetegedésekre van??? Mert ha igen, akkor én anno szedtem és nagyon jó!
2007. nov. 16. 10:59
Mi a véleményetek az Urogin tinktúráról?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook