Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Kislány szobát szeretnénk festeni: a narancssárga és a rózsaszín szerintetek összeillik? fórum

Kislány szobát szeretnénk festeni: a narancssárga és a rózsaszín szerintetek összeillik? (tudásbázis kérdés)


19. Bun Csilla (válaszként erre: 18. - Zani)
2011. okt. 28. 18:34
Tök jó lett, gratula a választáshoz!
18. zani
2011. okt. 27. 19:01

Bevállaltuk a színösszeállítást és nagyon megérte! akit érdekel az eredmény, kép az adatlapomon.

köszi a véleményeket.

17. cipa
2011. okt. 10. 22:29
Szerintem nem, a narancs és piros inkább.
16. Enya78 (válaszként erre: 15. - Ce91523917)
2011. okt. 9. 16:52

A zöld köztudottan nyugtató szín...

De a rózsa naranccsal párosítva nem az.

2011. okt. 9. 13:15

Kislányszobáról van szó, ezért nyugodtan összerakhatod ezt a két színt. Nem lesz uncsi és a kiscsaj is jól fogja érezni magát a vidám élénk és csajos! színektől.

Nekem a két gyerekem egy szobában vannak zöld és rózsaszín a szoba, nagyon szeretik és még szivárványt is akarnak. :)

2011. okt. 9. 11:46
Ez a két szín, nem jó egyszerre!
2011. okt. 9. 11:18

Szerintem gyerekszobába igenis intenzív színek kellenek,nem pedig pasztell,fejleszti is a gyereket és jól érzi magát benne,a halvány szín fel se tűnik neki!:))

Manapság meg minden divat,szerintem passzol a két szín egymáshoz,de élénkben.:)

Ha neked és a gyereknek is tetszik akkor oké.Mondjuk én úgy gondoltam ezt hogy egyik fal r.szín,a másik n.sárga.Tök jó lesz!:)

12. Enya78 (válaszként erre: 9. - 9b10f3d7ff)
2011. okt. 9. 11:00

Egyetértek! Ha már narancs, akkor mindenképpen pasztel és halvány, és én inkább valami semleges színnel társítanám. A rózsaszín és a narancs is elég intenzív színek, nembiztos h egyszerre kéne alakalmazni a falon... A kiegészítőkben meg megjelenhet a rózsaszín...

De úgyis te döntessz majd :)

11. r-iett (válaszként erre: 6. - Zani)
2011. okt. 9. 10:34

:)

Ez nagyon egyszerű...fogsz egy papírt meg színes ceruzákat vagy sima festékkel összekeversz olyan színt amit szeretnél megpróbálod lerajzolni úgy ahogy a szobát a benne lévő bútorokkal,színezel vagy festesz és egyből meglátod milyen lehet a végeredmény :)

2011. okt. 9. 10:23
Ha pasztell szin,akkor nyugodtan.de ha erős árnyalat akkor inkább fehérrel vagy világos homokszinnel társitsd,és akkor a fa szinével is jól harmonizál majd.
2011. okt. 9. 10:13

Szia! Nekem így kicsit sok, mivel a szőnyeg és a bútorok is színesek a bükkön kívül.


Nagy számomra a színkavalkád, mert ott lesznek még gondolom a kiegészítők, függöny esetleg. De végül neked és a kislányoknak kell, hogy megfeleljen. Én azt vallom a kevesebb néha több :)

Sok sikert, örömöt az alakítgatáshoz!! :)

2011. okt. 9. 10:11
barack :)
7. 04e95f637a (válaszként erre: 6. - Zani)
2011. okt. 9. 10:05

én valami krémszínt választanék :)


nekem nagyon nagyon tetszik a narancssárga-bordó,de gondolom olyat gyerekszobába nem szeretnél...:)

6. zani
2011. okt. 9. 10:01

a szőnyeg narancs alapon virágos, mindenféle színű, a bútorok bükk és narancs, de nem akarom az egész szobát narancsra ezért gondoltam erre a két színre bordűrrel elválasztva. csak nem akarom h ízléstelen legyen...

persze inkább világosabb mint harsány árnyalatokban gondolkodom.

5. Bun Csilla (válaszként erre: 1. - Zani)
2011. okt. 9. 09:56
A mi gyerekszobánk sima sütőtök színű, és rózsaszín és narancssárga ágy van bent, nagyon jól néz ki együtt!
2011. okt. 9. 09:48
Ha nem túl erős árnyalatok, akkor igen...
3. 91d4989ab9 (válaszként erre: 1. - Zani)
2011. okt. 9. 09:48

szerintem elmegy,főleg ha teszel közéjük egy mindkettőhöz illő bordürt:D



én előbb a kiegészitőket szerezném be és utána döntenék a falszinről

2011. okt. 9. 09:48
Látni kellene. Vannak árnyalatok, amik igen, és van ami nagyon nem.
1. zani
2011. okt. 9. 09:45
Kislány szobát szeretnénk festeni: a narancssárga és a rózsaszín szerintetek összeillik?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook