Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Te szoktad puszilgatni a kisbabád? fórum

Te szoktad puszilgatni a kisbabád? (beszélgetős fórum)


1 2
2011. okt. 7. 17:13

Én szerintem még sokat is.

Szerintem ha a feje búbját puszilja, az is puszi. Ő ott szereti, nincs ebben semmi. Majd eljön az ideje, hogy máshol is puszilja.

2011. okt. 7. 17:13
Az én kislányom lassan 15 hós lesz, de az első pillanattól mostanáig mániám, hogy puszilgatom, szeretgetem. Én nem bírnám ki.
5. andi6020 (válaszként erre: 1. - Pan Dóra)
2011. okt. 7. 17:13
Ő dolga.
2011. okt. 7. 17:13
Hát ez fura, de különbözőek vagyunk... El sem tudom képzelni, hogy egy nap ne kapjon a fiam kismillió puszit. :)
2011. okt. 7. 17:11
én mindig az orrát meg az állát puszilgattam mindkettőnek:D
2011. okt. 7. 17:11
Ezek szerintem tök ösztönös dolgok, akit sokszor puszilgattak, az a gyerekét is sokszor fogja, szerintem. (Én a mai napig sokszor puszilgatom a saját gyerekeimet)
2011. okt. 7. 17:08

Van egy ismerősöm. 2 hónapja szült. A minap összefutottam velük. A baba egészséges, gyönyörű, az a tipikus "ennivaló" gyerek. Beszélgetés közben azt találtam mondani az anyának, hogy erre a pofikára már biztos, hogy millió puszit adott. A legnagyobb megrökönyödésemre azt válaszolta, hogy még soha nem puszilta meg a gyerek arcát, csak a feje búbjára adott néhány puszit. :(((

Hát nem tudom... én már a kórházban alig vártam, hogy a nővér elforduljon, mert annál jobb érzés nincs, mint mikor az ember odabújhat a kisbabája arcocskájához...

Erre hivatkozva az ismerősöm valami fertőzésveszélyről meg vírusokról papolt... mikor?!... amikor a tejével táplálja?!

Folytathatnám, de nem szaporítom a szót. Lehet, hogy én látom rosszul a dolgokat?!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook