Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szoptatás, de hogy? fórum

Szoptatás, de hogy? (beszélgetős fórum)


2011. okt. 7. 20:18
hát Csajok, megnyugodtam:-))akk nem vagyunk egyedül:-))igyekszünk mi is túl tenni magunkat rajta...a kesztyűvel csak az a gond, h nem hagyja magára húzni,v ha igen ordítás a vége, amiből rossz esetben már ciczés se lesz...szóval sajna nem működik. Mindenesetre köszi a tippeket!
2011. okt. 7. 14:37
És ha húznál a kezeire kesztyűt?
2011. okt. 7. 14:11
A kislányom a lábát húzza fel, és azt húzogatja szopi közben, meg a zoknijait húzza le magáról, néha a fülét tépi, vagy a haját, néha az ujjaimmal bírkózik, szerencsére engem nem csípked, viszont, hogy valamit közben csinálnia kell, nálunk is másfél-két hónaposan kezdődött, megfejelve, hogy csak sötét szobában hajlandó szopizni, ha túl sok inger éri, akkor inkább forgolódik, figyelget... ez van.
2011. okt. 7. 13:50
A nagyobb lányom kaparászta, a kicsi meg hasonlót csinált, de odadugtam az ujjam és azt cincálta utána. Próbálj meg olyan testhelyzetet felvenni, ahol nem fér hozzá... esetleg.
2011. okt. 7. 13:43

...majd mikor jönnek a fogacskák, és már harapni is fog....:-)

Én lányom szerencsére nem markolászott, de néha úúúgy megharapott, hogy csillagokat láttam. Volt, hogy már előre féltem a szájába adni a cicit, mintha a medve barlangjába mennék.....

Rá kell szólni, mondani hogy ez anyának fáj, és egy kicsit elvenni tőle a cicit. Előbb utóbb rájön az összefüggésre.....kis szerencsével:-)

8. Tandi25 (válaszként erre: 1. - Hawkmoon)
2011. okt. 7. 13:41
szia! sztem minden baba ilyen "fogdosós"! :) én ilyenkor odateszem a kezem, azt markolja jól meg, ezzel ki tudom védeni, h a mellemet csípje, marja. Ez kipipálva. De rájött, mekkora móka szopi közben rugdosni, jár a lába... hát, ezzel már nem tudok mit tenni, nincs annyi kezem. :)
2011. okt. 7. 13:40
sztem ebből lesz a hajpödrés majd idővel ha lesz elég haja a lányomnak pl:DD legalábbis remélem:DDD
2011. okt. 7. 13:40

remélem csajok elmúlik hamar nektek de nekem a19hónaposom még mái napig ezt csinálja, csak már nem nyúz hanem simán kapaszkodik meg piszkálgatja de nem fáj legalább MÁR:P


amúgy amikor még fájva csinálta sépen finom eltettem a kezét mindig, persze begurult többször de halkam nyugodtan mondogattam neki folyton hogy fáj és nem jó amit csinál...nem hatotta meg:DD

2011. okt. 7. 13:29

Uuuuu, talan ha zene mellett szoptatnad, bar lehet hogy nagy hulyeseget mondtam. :-))

vagy ha kis kesztyut huznal ra ?

ez lehet hogy meg nagyobb hulyeseg volt.

2011. okt. 7. 13:28
Az én kislányom kb másfél hónapos kora óta csinál ilyesmiket. Nála még nem tudatos ez, de akkor is fájdalmas, kapar, csípked, a fotel karfáján megveti a lábát és elrugaszkodik, közben meg a szájával húzza a cicit. Nem mindig, de naponta legalább 2x így szopik. Sajnos nem tudok vele mit tenni, tűrök. Ha elfogy a türelmem, elveszem tőle a cicit egy kis időre. Ezzel persze nem oldok meg semmit, csak megpróbálok lenyugodni, mert ez a szokása engem a világon mindennél jobban idegesít.
3. 728bc799e2 (válaszként erre: 1. - Hawkmoon)
2011. okt. 7. 13:26
az én lányom is csinálja! szerintem majd abbahagyja!
2011. okt. 7. 13:25
velem is ez van, de nem tudok mit csinálni, így inkább tűrőm, hogy csipkedjen, meg markolásszon..
2011. okt. 7. 13:19
A sokadik kérdésemmel fordulok hozzátok, de nagyon kiváncsi lennék, hogy vajon csak az én babám szokása az ilyesmi, vagy másoknál is előfordult már hasonló.6 hónapos most a kicsi lányom,aki egyébként egy valódi anygalka. Ez az egész kb egy hónapja kezdődött. Mikor a fogós korszakába lépett, mindent elkezdett markolászni. Ez a szokása sajnos kiterjedt a melleimre is, miközben szopizik. Sokszor megőrülök a fájdalomtól, annyira csípkedi, mag csavargatja, miközben eszik. Olyan mintha csimpaszkodni akarna, és el nem engedné, csak rángatja a bőröm, mint valami kapaszkodót.Sokszor kivettem a kezéból, pelenkát csavartam a kis kezére, vagy a melleimre, de ettől mindig nagyon felbőszül és nem hajlandó enni másképp csak így. Ilyenkor úgy érzi, mintha szándékosan nem hagynám, hogy egyen. Mondjátok, fordult elő veletek is hasonló? Hihetetlen milyen erős kis markai vannak egy ilyen pici csecsemőnek...Ha tudtok valami jó módszert erre, légyszi segítsetek!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook