Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Gyermekbútorok fórum

Gyermekbútorok (beszélgetős fórum)


2011. dec. 30. 23:22

Az én csajszim is jobban szereti a vidám, használható butorokat...

sokszor mondja milyen kár hogy nem lehet ráülni, réfeküdni a pocra, a szekrényre, stb...

nekem volnának ötleteim, de szerintem most olyan időszakot élünk, hogy a többévig felhasználható, átalakítható butorok nagyon hasznosak..

de tetszenek ezek a butorok is...

2011. dec. 30. 23:04
Nekem is nagyon tetszenek. Én vettem is volna ilyet a kislányom szobájába. Igaz, hogy a gyerekek a színes játékos dolgokat szeretik, de kiegészítőkkel, játékokkal kell megoldani szerintem. Viszont az alap a jó bútor.
2011. dec. 5. 14:34
Nekem nagyon tetszenek, még nincs gyerekem, de ha lesz, a szobájába valami hasonló stílust el tudnék képzelni.
2011. okt. 27. 20:11
velemenyek meg esetleg ?
2011. okt. 20. 11:35
kaphatnak meg egy ket velemenyt lanyok ?
2011. okt. 8. 19:41
kaphatnak meg egy ket velemenyt lanyok ?
2011. okt. 7. 19:09
Koszi Boszi279
2011. okt. 7. 17:35
A gyerekszobába én sem vennék ilyet,de a konyhád piszkosul tetszik!!:) Irígyellek érte! :D
2011. okt. 7. 16:05
Én nem vettem volna ilyet a gyerekszobába, nekem nagyon nem tetszik ez a stílus.
6. bnedora (válaszként erre: 5. - Aniko.k)
2011. okt. 7. 12:57

Tudod: ízlések és pofonok.....

Mindenesetre informálódj még máshol is.

5. aniko.k (válaszként erre: 3. - 9b10f3d7ff)
2011. okt. 7. 12:55
Hat, elgondolkodtato amit irsz
4. Trinitas (válaszként erre: 1. - Aniko.k)
2011. okt. 7. 12:23
Szia, nekem nagyon tetszenek, meg ez a hagyományőrző stílus is. Mi is csináltattuk a gyerekágyakat, faragottak, a házunk is egy ófalu része, szóval nagyon megy oda az ilyen. ÉS ahogy észreveszem, egyre több ember épít paraszti jellegű házakat. Szerintem nagyon felkapott lett/lesz, szóval bátran vágj bele, lesz megrendelésed! :)
2011. okt. 7. 12:20

Szia! Nem rosszak, de rendelésre kaphatóak nálunk is.Spanyol és Olasz gyártóktól, illetve kisiparos is legyártja kérésre.

Tapasztalatom az, hogy a gyerekek inkább szivesebben választják a mesés (tündéres, autós stb) amik színesek és "játszani is lehet velük", mint a klasszikus bútorokat.

2011. okt. 7. 12:05
Szia! Nekem tetszenek, és biztosan lesz más is, aki szívesen vásárolna ilyen bútort. Sok sikert kívánok neked!
2011. okt. 7. 12:01

Sziasztok Lanyok, fiuk !


Rogton azzal kezdem, hogy nem vagyok butortervezo, de szeretnek a dologgal komolyabban is foglalkozni. Gyermekbutorokat tervezgetek tradicionalis stilusban, mert nekem ezek tetszenek es ilyeneket a piacon sem lattam. Felvettem a kapcsolatot egy butorgyarral is akik vallalnak a kivitelezest. A kerdesem az lenne, hogy tetszik egyatalan ez valakinek ? nehogy itt legyartassak egy halom cuccot es a vegen nem kell senkinek. Feltettem par kepet a tervekrol, nezzetek mar ra. A konyhamat is magam terveztem, arrol is teszek fel kepet. Velemenyeket varva, koszi mindenkinek Ancsa


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook