Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mit fog gondolni a doki... fórum

Mit fog gondolni a doki... (beszélgetős fórum)


25. goaway (válaszként erre: 24. - Cucicsillag)
2011. okt. 8. 11:36
Inkább írok privit.
24. Cucicsillag (válaszként erre: 21. - Goaway)
2011. okt. 7. 21:02
Mi a fejlemény?
23. Ditta67 (válaszként erre: 9. - Goaway)
2011. okt. 7. 16:59
Van olyan intim betét is ami a szagokat magába zárja.Próbáld ki.
2011. okt. 7. 15:54

A nőnek van egy természetes "illata"...

Ne félj, az orvos tudja az első percben, hogy rendszeresen tisztálkodsz.

21. goaway
2011. okt. 7. 12:21

Rendben, megírom, hogy mi volt!

Nagyon-nagyon köszönöm mindenkinek!! Rengeteget segítettetek és már nem is félek annyira. :)

2011. okt. 7. 12:14

a doki véleményére azért kíváncsiak vagyunk!

este oszd meg velünk!

19. Cucicsillag (válaszként erre: 9. - Goaway)
2011. okt. 7. 12:13

Az már elég hosszú idő. Tényleg itt az idő, hogy minden szükséges vizsgálatot elvégeztesd magadon. Csak meg lesz a kiváltó ok!

A lényeg, hogy nem szabad annyiban hagyni,pláne, ha már lelki sérülést is okoz.No, meg amúgy sem, jobb mindennek utána járni.

Drukkolok! (meg sztem itt többen is)

Ne izgulj, ez egy szükséges dolog, estére már túl is leszel rajta!

Kitartás:o)

18. goaway (válaszként erre: 17. - B1266b8c26)
2011. okt. 7. 12:12
Nem, az biztos, hogy nincs.
17. b1266b8c26 (válaszként erre: 14. - Goaway)
2011. okt. 7. 12:06
Én is elolvastam a másik fórumodat. Olvastam, hogy összességében van ilyen jellegű problémád. De még nem gondoltál a szájszag miatt arra, hogy esetleg diabéteszed van? Az is okozhat kellmetlen szájszagot.
16. zebracsikó (válaszként erre: 14. - Goaway)
2011. okt. 7. 12:02

nem ártana egy tisztítókúrát végigcsinálnod.


el kéne menni gasztroenterológushoz, mert a szájszagot okozhatja reflux is.


de fül-orr-gégész se ártana, mert okozhatja középfülgyulladás is.


az elsődleges a táplálkozásod megváltoztatni, ez teljesen egyértelmű, s más anyagcsere más anyagcserefolyamatokat indukál majd és lehet, hogy ezek a panaszok megszűnnek.


Én első körben a tej és tejtermékfogyasztást szüntetném be a helyedben.

15. Babeck (válaszként erre: 9. - Goaway)
2011. okt. 7. 12:01

Pamut fehérnemű, illatos tisztasági betét még a törlőkendő és az intim deo mellé esetleg? Tudom, ez "tüneti" kezelés, de az a lényeg, hogy ne érezd magad feszélyezve! :)


Ne félj! Kideríti a doki mi a baj, és remélem hamar ki is kezel! :)

14. goaway (válaszként erre: 12. - Zebracsikó)
2011. okt. 7. 11:59
Igen, hát sajnos más területeken is vannak ehhez hasonló problémáim. Óriási gond lehet a szervezetemmel.
13. goaway (válaszként erre: 10. - Zebracsikó)
2011. okt. 7. 11:58

Még nem szólt senki, gondolom nem akarnak megbántani.

De azért azt látom, hogy ha ülök valaki mellett, mindig az orrát "piszkálja" az illető. Persze lehet ez is csak paranoia.

12. zebracsikó (válaszként erre: 11. - Goaway)
2011. okt. 7. 11:56

elolvastam a másik fórumnodat!

[link]


ez egy kicsit más helyzetből világítja meg a problémád.


mindenesetre légy őszinte a dokihoz!!

11. goaway (válaszként erre: 7. - Zebracsikó)
2011. okt. 7. 11:55
Nagyon köszi mindenért, amit írtál! Sokat segít!!
10. zebracsikó (válaszként erre: 9. - Goaway)
2011. okt. 7. 11:55

nem lehet, hogy nincs is szagod, csak beképzeled??

vagy annyira minimális, hogy csak Te érzed?


még nem jelezte senki?

2011. okt. 7. 11:53

Köszönöm a válaszokat! Megnyugtató hallani!


A közvetlen előtte való zuhanyzás meglesz, de az a baj, hogy mire beülök majd a kocsiba, a szag már ott lesz. :( Tisztára kivagyok, hogy egy alapvető zuhany és a tiszta ruha nem "segít".

A törlőkendő már megvan.


Cucicsillag: sajnos jó ideje megvan.. jó 10 éve :(

Lehet én fújom fel a dolgot és annyira azért más nem érzi, mert a barátaim nem pártoltak el mellőlem és hívnak mindenhova. Az évek alatt rengeted új barátom is lett, a pasik is környékeznek. De én akkor is mindig érzem magamon.

2011. okt. 7. 11:53

Ja , és fontos!!

NE végezz hüvelyöblítést a vizsgálat előtt semmiképpen!

7. zebracsikó (válaszként erre: 1. - Goaway)
2011. okt. 7. 11:51

Ne aggódj, a vizsgálat nem fájdalmas, csak kellemetlen, de tulajdonképpemn még annak se mondanám. Nekem olyan semleges. Meg kell lennie és kész. Én két hete voltam a szokásoson.

A rákszűrésnek is meg kell lennie minden évben, Nálad is el kell ezt kezdeni.

A szag meg lehet egyrészt a vizeletcsepegéstől, de sokkal inkább valami fertőzéstől!

Fura, hogy ilyen fiatalon már vizeletcsepegésed van, de muszáj kivizsgáltatnod!!!


Az intim törlőkendő jó ötlet, vizsgálat előtt menj el pisilni és töröld meg magad.


Egyébként meg a szag jellege sokmindent elárul a dokiknak, szóval az se biztos, hogy jó ha elrejted!! Nálam volt már olyan, hogy kenetet vett (valami kisebb fertőzésem volt) és megszagolta a pálca végén a vattát! Ledöbbentem, de ez alapján pl. a gombát és a bakteriális fertőzést el lehet különíteni. Egy ismerősöm meg olyan nőgyógyászról mesélt, akinek szülés után minden vattát meg kellett mutatniuk a kisamamáknak, szagmintát vett, így dö9ntötte el, rendben van-e a tisztulási folyamatuk.


Szóval mindenképp őszintén mondd el a gondjaid az orvosnak!!! Akkor tud segíteni, ha minden körülményt ismer.

6. b1266b8c26 (válaszként erre: 1. - Goaway)
2011. okt. 7. 11:47

Szia!


Ne aggódj. Én 24 évesen voltam először nőgyógyásznál, amikor kiderült, hogy terhes vagyok. És nem mondott rá semmit, sőt nagyon kedves volt.


Szerintem attól még meg fog vizsgálni. Valószínűleg rögtön csinál majd rákszűrést. A kellemetlen szagot, pedig okozhatja valamilyen fertőzés is. Azt egy egyszerű kenet levétellel fogja megvizsgálni. Legalábbis nálam így volt. Mert megnézte, hogy nincs-e valamilyen fertőzésem a baba miatt.


Szerintem ne szégyeld magad miatta. ő azért van, hogy segítsen. :)

5. 328aadd89f (válaszként erre: 1. - Goaway)
2011. okt. 7. 11:46

Szia!


Lehet, hogy ezzel a problémával valóban nem nőgyógyászt kellett volna felkeresned, de már nagyon itt az ideje, hogy megnézesd magad, ha eddig nem tetted.

Mindenképpen megvizsgál, nem fog haza küldeni, emiatt ne aggódj. Talán a problémád orvosolható lenne jelenleg azzal, ha babapopsi törlőkendőt vinnél magaddal és a vizsgálat előtt azt is használnád (a fürdés mellett természetesen).

A jövőben meg esetleg használhatnál intim mosakodót a tusfürdő mellett.

4. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - Goaway)
2011. okt. 7. 11:45

Közvetlen előtte zuhanyozz le, az intim területekre kifejezetten jó a lactacyd, nagyon kellemes az illata (is). + vigyél magaddal intim törlő kendőt és mielőtt sorra kerülsz, menj ki a mosdóba.(sztem)

Amúgy nem szagolgatni fog:)


Ez a "büdiség" mindig így volt vagy csak egy ideje?

3. Babeck (válaszként erre: 1. - Goaway)
2011. okt. 7. 11:45

Vigyél magaddal intim törlőkendőt, és a vetkőzőben töröld meg magad!

Azt hiszem lehet kapni intim dezodorokat is drogériákban.


Szerintem nincs miért szégyellni magad, nem igénytelen vagy, hanem eü problémád van!

2011. okt. 7. 11:43
Ha még van időd, akkor vegyél intimkendőt, mivel vizsgálat előtt úgyis el kell menni pisilni, így azzal megtörölközve biztosan nem leszel büdi.
2011. okt. 7. 11:41

Mára van időpontom nőgyógyászhoz, de az a baj, hogy most jöttem rá, hogy nem is hozzá kellene menni a problémámmal. Mindenesetre azért elmegyek.


Már elég régóta csepeg tőlem a vizelet, de csak most van annyi erőm, hogy elmenjek orvoshoz. Még nem voltam nődokinál, pedig már 22 vagyok. Nagyon féltem a vizsgálattól, de attól jobban, hogy mit fog gondolni a doki, hogy milyen ápolatlan vagyok. Hiába mosakszom meg a kellemetlen szag megmarad, annyira gáz.

Mindenki azt mondja, hogy ha az ember fürdik, nem lehet büdi. Én mégis az vagyok. Lelki gondokat is okoz már ez az egész, nagyon szorongós lettem.

Attól a doki még megvizsgál, ugye? Nem mondhatja, hogy majd fürdés után...?

Nagyon szégyenlem magam. :(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook