Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Pierre cardin pmc20 KENGURU (merevített hátu) fórum

Pierre cardin pmc20 KENGURU (merevített hátu) (beszélgetős fórum)


2011. okt. 17. 15:49

Köszönöm a választ!

A kisfiamnak tetszik,és nekem is!!Már kétszer el is aludt benne úgyhogy nagyon kényelmetlen nem lehet!!Ha nem érezné jól magát akkor úgy is üvöltene!!

Jah és a második elalvás az pont ma volt és overall volt rajta mert ki kellett mennem:)))

6. b3dbbde2e9 (válaszként erre: 1. - Bea0124)
2011. okt. 6. 22:44
Az én lányom is három hónaposan került bele, és ő is nagyon lent volt eleinte benne, de nemigen zavarta, hogy nem lát ki, a lényeg az volt, hogy rajtam volt:) Én nagyon szerettem, szerintem nagyon praktikus, mindig abban cipeltem a bkv-n:)
2011. okt. 6. 14:49

úgy is tartani fogom kézzel is csak még se kézben lesz,meg csak ritkán

használjuk majd

Most is csak azért vettem meg mert busszal be kell mennem....15perces út...

2011. okt. 6. 14:37
Nincs mit! Ha őszinte akarok lenni én nem szerettem,mert nagyon megterhelte a gerincem ezért gyorsan túladtam rajta. Ráadásul a védőnő se javasolta,mert állítólag hiába merevített nem jó a baba gerincének.
2011. okt. 6. 14:31
Köszi a választ!
2011. okt. 6. 14:28
Szia! Nekünk is ilyen volt és 3 hónaposan használtuk, bár ritkán. Az én kisfiam szerette. :) De szerintem gyerektől függ. A barátnőmé üvöltött benne.
2011. okt. 6. 13:49

Sziasztok!Nemrég vettem egy ilyen kengurut és érdeklődnék azoktól akik ilyet használtak hogy:

-mekkora volt a baba,amikor használták

-hogy érezte magát benne(ezt csak azért kérdem mert a kisfiam 14.-én lesz 3hónapos és eléggé lent van ahogy beleteszem,a pánt takarja a kilátást,ez nem zavarja a babákat?)

De nézegettem és azon gondolkodtam hogy lehet azért is olyan hogy a picit jobban védje(széltől...)


Megköszönöm a válaszokat!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook