Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Sziasztok! Tegnap a lábfejemen megcsípett egy darázs, injekció után is csak dagad:Mit csinálnak vele ha nem múlik? Kivágnak valamit? fórum

Sziasztok! Tegnap a lábfejemen megcsípett egy darázs, injekció után is csak dagad:Mit csinálnak vele ha nem múlik? Kivágnak valamit? (tudásbázis kérdés)

2011. okt. 6. 15:24
A darázsnak nincs fullánkja, csak a méhnek.Amíg nem szeded ki ne várj sok javulást.Kenegesd körömvirág kenőccsel igyál Calciumot.
7. Maryenngirl (válaszként erre: 6. - Romanna)
2011. okt. 6. 15:08

Szerintem benne van a fullánk.

Köszönöm szépen! :)))

2011. okt. 6. 14:45

Akkor orvosfüggő szerintem, hogy vág-e.

Nem jött ki a fullánkja?

Hát kitartást és jobbulást!

És sok jeget!

5. Maryenngirl (válaszként erre: 4. - Romanna)
2011. okt. 6. 14:20
Fenistillel kenem még.Itt arra gondoltam hogy a méreganyagot a duzzadás alól eltávolítják.Azért kérdeztem, hogy nem tudom mire számíthatok holnap az orvosnál. Köszi!:)
2011. okt. 6. 14:16

Szerintem a jegelés, borogatás azért nem ártana, sokat segít.

Gondolom ajánlottak rá krémet is...

Elméletileg majd lassan lelohad.

Miért kellene kivágni?

3. Maryenngirl (válaszként erre: 2. - 6187eb1c9a)
2011. okt. 6. 13:30

A kórházban mondták, hogy ecetes ruhával tilos. Jegelés már késő,már annyira dagadt:(

Estére adtak ivós injekciót, de már a lábujjaim is dagadtak teljesen.Tuti holnap vissza kell mennem.

Ezért lettem volna kíváncsi rá, hogy mit tudnak még csinálni ilyen esetben.

2011. okt. 6. 13:16
Borogasd!
2011. okt. 6. 12:57
Sziasztok! Tegnap a lábfejemen megcsípett egy darázs, injekció után is csak dagad:Mit csinálnak vele ha nem múlik? Kivágnak valamit?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook