Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Tudnátok ajánlani nyugtató teát?!! fórum

Tudnátok ajánlani nyugtató teát?!! (beszélgetős fórum)


1 2
39. secret! (válaszként erre: 38. - D41005143d)
2011. nov. 15. 07:56
A kava a legjobb, sajnos itthon nincs. Nekem kava kapszulám van, egy egész bontatlan doboz Angliából, nincs rá szükségem, ha valakit érdekel, írjon privit.
2011. nov. 12. 09:59
citromfu,vagy mate tea,kavat kapni otthon?mert stressre az a legjobb.
37. reni79 (válaszként erre: 33. - Evici85)
2011. okt. 13. 10:44
Szia! A teát kúraszerűen igyad naponta többször!A telefonod miért nem halkítod le éjszaka?Ne idegeskedj az a lényeg!
2011. okt. 13. 10:27
köszönöm szépen nektek!
35. Babeck (válaszként erre: 33. - Evici85)
2011. okt. 13. 09:51

Jobbulást a gyermeknek és Neked is!!!

A tea kombó nekem szimpi, remélem segít majd.


A telefonos zaklatónak pedig innen is szépeket kívánok... :(


Remélem a napod hátra lévő része szebb lesz! :)

34. secret! (válaszként erre: 33. - Evici85)
2011. okt. 13. 09:28
Szerintem nyugodtan szedd be, ha ilyen roham jön a Aconitum (Aconitum napellus - Sisakvirág) nevű homeó bogyót, 1x5 szemet, azonnal hat, és nem árt semmit.
2011. okt. 13. 08:42

Sziasztok Lányok!!!!!

Nagyon rosszul érzem magam:(((

Tegnap este kezdődött, a kisfiam beteg lett és még az este el kellett vinnem a szüleimhez( 80km-re laknak tőlünk), mivel nem tudom senkire se bízni míg én melózok:( haza fele, olyan szívverés, félelem érzés jött rám, az hittem hogy haza se tudok vezetni...

Éjszaka nagy nehezen elaludtam, és nem tudom ki lehet az a görény, de már egy ideje valaki szórakozik velem és rejtett számon hívogat, na hajnali 3:15 órakor megint hívott, mire odaértem letette...pedig nagyon szívesen megkérdeztem volna tőle hogy mi a f...szt akar... nem unja még???

Na reggel olyan gyomor ideggel keltem, a lakásból alig mertem kijönni, úgy hívtam anyukámat hogy legalább vele tudok beszélni, míg be nem érek az üzletbe...a legközelebbi gyógyszertárba gyorsan elszaladtam venni valami nyugtató teát, mert megbolondulok!!!!humeopátiás bogyót is ajánlott a nénike, de én teát kértem. ebben van citromfű, orbáncfű, macskagyökér, levendula.

Szerintetek???

Remélem fog használni.

Az egyik barátomnak irtam hogy ha nem lenne nagy kérés meló előtt jöjjön már el hozzám és hozzon forró vizet, meg cukrot és citromlevet.

Remélem sikerül!!!!

Puszi nektek!!!!

2011. okt. 7. 19:35
Orbáncfű, citromfű tea együttes használata csodákra képes.
31. Babeck (válaszként erre: 30. - Evici85)
2011. okt. 7. 10:24

Jó reggelt! (Napot :))


Én is remélem, hogy sikerül bevásárolni hamar, meg persze azt is, hogy jobban leszel. :)


Nem tudom szereted-e a szoláriumot, de ha belefér, néha ugorj be pár percre. Egy kis hamis-napsütés nekem jót szokott tenni (állítólag az energiavámpírok ellen is hatásos)! :)


Drukkolok, hogy hétvégén jusson idő magadra és a családra is!


Vigyázz magadra!

2011. okt. 7. 09:36

Jó reggelt mindenkinek:)

Tegnap este olyan hamar kiütöttem magam, talán fél 9 lehetett és már aludtam is.(pedig nem szerettem volna) a kisfiam költött, hogy megy az ágyacskájába takarjam be:)

szerintem ez az állandó alvás is ide vezethető vissza, vagy nem tom.

remélem ma hamar el tudok szabadulni és eltudok menni egy gyógynövény szaküzletbe, venni teákat, vagy cseppet:)

nagyon köszönök mindenkinek mindent!!!!

szeretlek titeket!!!!

2011. okt. 6. 20:18

A citromfű, a levendula kifejezetten nyugtató teák. De ihatsz rooibost is, az is nyugtat.

Ami neked van, még nem a tipikus pánikroham, de vigyázz, mert ebből még az is lehet. Én is így kezdtem pár éve, aztán oolyan rosszulléteim voltak,. azt hittem, nem élem túl.Na, az már pánikroham volt. Ne juss el odáig, mert iszonyú.

Ha bioboltba mész, a gingko bilobát is kérheted. Az is nagyon jó.

28. Babeck (válaszként erre: 26. - Evici85)
2011. okt. 6. 17:51
:))
2011. okt. 6. 16:52
Orbáncfűt, citromfüvet és macskagyökeret próbáltam eddig, ezek beváltak!
26. Evici85 (válaszként erre: 15. - Babeck)
2011. okt. 6. 16:36

köszönöm:)

lassan megyek érte az oviba és alig várom már hogy átölelhessem:)

imádom

25. reni79 (válaszként erre: 24. - Evici85)
2011. okt. 6. 14:35
Tudom milyen érzés sajnos!Nekem 17 évesen kezdődött!
24. Evici85 (válaszként erre: 23. - Reni79)
2011. okt. 6. 14:25

ezekre nem szoktam gondolni, örülök ha nincs rajtam.

egyszerűen csak rámjön, azon veszem észre magam, hogy nagyon ver a szívem és hogy kitudnék bújni a bőrömből, utána meg félelem.

nem is gondoltam volna hogy ilyen sokan vagyunk ezzel az érzéssel!

23. reni79 (válaszként erre: 21. - Evici85)
2011. okt. 6. 13:37
Próbálj meg nem gondolni rá,és akkor talán nem fog.
2011. okt. 6. 13:37
én nem teát, hanem cseppeket, de azt hiszem, teába is lehet kapni hasonlót - Idegeimre mentek cseppek a neve, és tartalmaz macskagyökeret, levendulát, citromfüvet, nekem bevált.
2011. okt. 6. 13:36

melózom, természetesen.

most nyugi van.

remélem ma már nem jön rám többet, úgy haza tudnék menni aludni

2011. okt. 6. 12:19

Én az orbáncfű teára esküszöm, feszültség oldásra és enyhe depresszió kezelésére. Gyógynövény boltban tudod megvenni.

Remélem, hamar jobban leszel.

19. reni79 (válaszként erre: 16. - Evici85)
2011. okt. 6. 11:59
Ha otthon vagy,feküdj hanyatt és emeld a magasba a lábad!El fog mulni!
18. reni79
2011. okt. 6. 11:57
Herbária nyugtató tea,de nem a filteres.Levendula illóolajat is párologtathatsz,az is nagyon jó!És Próbálj időt szánni a pihenésre!Nagyon fontos!
17. Babeck (válaszként erre: 16. - Evici85)
2011. okt. 6. 11:57

:(((

Próbálj lassan és mélyeket lélegezni. És persze ülj le!


Remélem sikerül megoldást találni!

2011. okt. 6. 11:55

köszönöm nektek a kedves szavakat!

el fogok menni és veszek vitamint,mert ez nem mehet így tovább és szerintem valeriana cseppet, vagy pedig teát. kicsit le kell nyugodnom.

és tessék megint itt van......nem tudom elképzelni miérttttttttttttttt

15. Babeck
2011. okt. 6. 11:53
Egyébként tündérédes a kispasid :)
14. Babeck (válaszként erre: 13. - Evici85)
2011. okt. 6. 11:51

:(

Nehéz helyzet :(


Ha muszáj bírni, akkor mindenképp a belső feltöltéssel kezdeném (vitaminok, stb.).

Béres Magne+b6-ot tudom ajánlani! :)


Esetleg egy részmunkaidős alkalmazott vagy bejárónő? Csak napi mondjuk 2 órára. Kimosna-vasalna, bevásárolna, feltakarítana.

Tudom, könnyű beszélni :(

13. Evici85 (válaszként erre: 12. - Babeck)
2011. okt. 6. 11:43

ez még évek!

szeretem nagyon csinálni a vállalkozásom, örömömet lelem benne, de az biztos hogy a hét szinte majdnem minden napján itt vagyok bent( még hétvégén is, ha pakolni kell)és ugye ott van az otthoni teendő, és még a kisfiam is. Semmi segítségem, néha már tényleg úgy érzem hogy sok ez nekem... a férjem mikor látja hogy nagyon ki vagyok akkor besegít a házi munkába, de addigra már padlón vagyok.

és a kisfiammal se vagyok sajnos túl sokat együtt, hisz ő 5 ig oviba van, utána futás haza, főzés és a többi, beszélgetünk, kicsit játszunk, pancsi és alvás, ez kb olyan 9 körül van.

tudom én is hogy kéne egy kis nyugi, magammal és a családommal foglalkozzak, de most sajnos ez nem megy.

rengeteg pénzt belefektettünk a vállalkozásba, és ennek idő kell, mire kiforja magát:(

ha én nem vagyok itt akkor nincs pénz.......

12. Babeck (válaszként erre: 11. - Evici85)
2011. okt. 6. 11:35

:(

Azt hiszem így jelez a tested-lelked, hogy lassítani kellene :(


Látni egyébként a végét? Szóval meg tudnátok határozni, hogy konkrétan eddig (akár idő, akár cél) csináljátok, és utána kicsit visszavesztek?

2011. okt. 6. 11:32
2 hete olyan volt hogy egyfolytában csak aludtam volna, feküdhetnékem volt. meg tényleg van úgy hogy rám tör hogy nem olyan már semmi mint régen( férjemmel kapcsolatba, sokat dolgozik ő és én is, és nincs időnk egymásra)nagyon hiányzik
10. secret! (válaszként erre: 8. - Evici85)
2011. okt. 6. 11:15
Mintha én írtam volna ezeket a sorokat. A lényeg, hogy meggyógyulsz belőle. És nem halsz bele, amikor tart. HA lecseng, utána, olyan picit mintha elbágyadnál? Mintha kisütnék az agyadat?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook