Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Testvérháborúk ! fórum

Testvérháborúk ! (beszélgetős fórum)


22. ILI.
2011. febr. 27. 13:02

Sziasztok!

Mi 4-en vagyunk testvérek, 3-an nagyon jóba vagyunk, egy testvérünk van aki kilóg csak a sorból, vele egyikünk sincs jóba, és pont vele kell nekem együtt élnem. A viszonyunk borzalmas. Senkivel nem tud együtt lenni,eddig 1 férjet, és 2 élettársat fogyasztott el, mindegyiknek szült egy-egy gyereket. Azt hiszi azzal megfogja őket, pedig nagyot téved! Túl nagy a szája, semmi nem teszik neki, nem csinál semmit, szarik mindenkire. Nagyjából ennyi.

21. e22a7ca585 (válaszként erre: 19. - Fc081973db)
2008. aug. 16. 19:45

Ja, azt hittem gyerekekről van szó!

De ez is mindennapos, az örökségen mindig összevesznek, mert mindig van olyan a testvérek között, aki szerint neki valamiért több járna mint a másiknak. Sajnos.....És még átok is?

2008. aug. 16. 14:26
Nem kell ebből nagy dolgot csinálni, minden gyerek ezt csinálja, felnőttként imádják egymást.
19. fc081973db (válaszként erre: 18. - 533bb4d1fe)
2008. aug. 10. 18:51

Drága Testvérkém!

Nem tévedsz?

Ez az átok idén márciusban volt,a meccs meg még tavaly le lett játszva, ugyhogy én a szomszédasszonyra gondoltam!

18. 533bb4d1fe (válaszként erre: 16. - Fc081973db)
2008. aug. 10. 16:40
Hogyan?Az átkozódó miatt.Egyszerű
2008. aug. 1. 15:14

Szerintem nem a neveléstől függ, Természetes, hogy a 3-4 évesek próbálgatják egymás erejét,

mindig csak egy lehet vezéregyéniség, de ettől még jó testvérek, szeretik egymást. Nem is nagyon szabad beleszólni a kis hatalmi harcaikba, amig a testi épségük nem forog kockán.

2008. júl. 31. 13:21
Erről regénnyt lehetne írni! Hogy egy elátkozott örökség miatt miként hullik darabjaira egy összetató nagy család!! És még mondják, hogy nem fog az átok!!!!!! ÉRTHETETLEN,MEGMAGYARÁZHATATLAN.
2008. febr. 17. 14:21
Szerintem minden családban elöfordul ahol több gyerek van.Elsösorban függ a neveléstöl a legkisebb kivétel és már kész a baj.
2008. jan. 31. 18:27
Biztos hogy van ilyen. Az irigység nagyur.
13. 274c9996b8 (válaszként erre: 11. - Bnedora)
2007. dec. 14. 16:02
Ez igy van ! De ,legtöbbször a csaladok összetartanak es takargatjak a szegyelnivalot ! Igy aztan sokszor az "idealis!" csaladrol soha , nem derul ki , micsoda bunök rejtöznek a hatterben , mint pl fosztogatas , gyerekkori lelki terror , sulyos bantalmazasok....stb,stb... Ez , amit en itt megemlitettem rendörsegi statisztika ! Marpedig , ha valki tudja hogy nez ki az erem masik oldala ! ? Az ugyebar a rendörseg .....(((
12. 53cc09e608 (válaszként erre: 10. - 274c9996b8)
2007. dec. 14. 13:22
Ez elkeserítő amit írtál ! a családnak öszekell tartani jóban rosszban ! Nem értem mitől lesz valaki fekete bárány ? Nálunk például én nagyon kreatív vagyok a hugaim nem ! Ezért sok mindenben kérik a véleményemet ! A bátyám szuper jó vezető , ha megyünk valahova ő a legnyugisabb sőrör és bárhova elvisz ha van ideje ,mi csak a benzint álljuk . A hugom tud varrni ,ha valai rossz Ő varrja meg mindenkinek . van két kertész a családban egy hugom és a sógornőm ,, Ők ott segítenek . Az öcsémre is mindig számíthatok ,ha nagy munkák vannak ,fizikai munkában segít . Elfogadtuk egy más társát is a hibáival eggyütt . Ilyenen soha nem vitáznánk ! Fekete bárány nincs ,mert mi kiegészítjük egymást ! Persze mindenkinek vannak itt is hibái ,de toleráljuk .Ebből vita nem is lehet ! A szüleink nem élnek ,csak egy sógorom és egy sogornőm édesanyja , és az egyik öcsém apósa és anyósa ,de velük is nagyon jó kapcsolatunk van ! Ha megyünk hozzájuk ,ugyan úgy fogadnak mintha mi is az ő gyerekeik lennénk . Szeretjük is Őket !
11. bnedora (válaszként erre: 10. - 274c9996b8)
2007. dec. 14. 11:27

Sziasztok!

Hozzászólásaiddal teljesen egyetértek. Sajnos, nagyon kevés család van, ahol ne lenne egy bizonyos "fekete bárány", aki kilóg a sorból.

2007. dec. 14. 11:06
Vilagszerte megallapitott teny , az hogy hogy a legtöbb eröszak , bunteny , gyilkossag stb csaladon belul törtenik ! Tehat a tettes a legtöbb estben ismert es a csaladhoz tartozik ! Ezert van az hogy a rendörseg , elösször mindeg a környezetet vizsgalja ki egy buntettnek !
2007. dec. 14. 07:54
A nagyobb fiam 12 éves a kisebbik 8 éves.Eléggé egymás agyára tudnak menni néha.A kicsi árulkodik a nagyra amiért szekálja őt,a nagy szándékosan kötekszik sokszor.Beleszólni nem szoktam,de ha már nagyon az agyamra mennek akkor kinyitom a szám.Akkor ez hatásos,persze van bennük makacsság,és sértődés,aztán újra kezdik az egészet.Remélem hamar leszoknak erről!
2007. dec. 14. 07:51
mi ketten vagyunk tesók,de soha sem voltunk közel egymáshoz,igazi háboruk dúltak jöztünk,csak akkor lett vége ha a szüleink szétszedtek minket,vagy most hogy már felnőttünk.bár igy meg volt már verekedés is köztünk,igaz hogy nem komoly de azért bunyó volt......
2007. dec. 14. 07:34

A nővérem 8 évvel idősebb nálam, kislányként alig vettem észre, hogy van testvérem, a korkülönbség miatt. Talán ezért is van az ő gyerekei közt 2, az enyéim közt 3 év. Bár igencsak szigorú természete van, igy elég sokat "nevelt" igy azért konfliktusok voltak sűrűn. Mire én is felnőttem, ő már férjhezment, ennek 15 éve, azóta egyszer sem veszekedtünk, igaz elég távol is lakunk egymástól (ő a határon túl) és keveset találkozunk de akkor meg be nem áll a szánk, annyi a mondanivalónk.

Egyébként borzalmasan csúnya dolognak tartom és elitélem, amikor vér szerinti tstvérek a szülők után maradt vagyon miatt marakodnak. Nálunk ez nem fog előfordulni.

2007. dec. 14. 06:09
nekem 5 tesóm van. soha nem volt velük gond. igaz eléggé gyerekek még.. de ők se háborúznak egymással.. :)
2007. dec. 13. 21:46

Mi addig háborúztunk az öcsémmel, amíg 14 évesen el nem került koleszba. Azóta felnőttünk, és sajnos ritkán találkozunk, mert messze lakik, de nagyon jóban vagyunk.

Nekem is van egy lányom(7), és egy fiam(1,5), félek ettől, hogy ők is így lesznek majd.

2007. dec. 13. 17:07

A Testverhaboruk , ösi haboruk ! Kain megölte Abelt a jo testvert , mert Istennek kedvessebb volt Abel aldozata ! ? /FELTEKENYSEGBÖL!/ Igy hat mindnyajjan Kain leszarmazottjai vagyunk ....DDDD

En sem vagyok kivetel 50-eve haboruzok a kisöcsemmel ! A haboru eredmenye ; öcsikem kifosztott az öröksegemböl brrrrrrrrrr ! Meg jooooooo hogy van HUMOROM ! ?.... maskulönben elövennem en is a furkosbotot , mint Abel apank....((((

2007. nov. 15. 16:59

Mi 3-an vagyunk testvérek. Bátyám 30, húgom 23, én 24 vagyok. Nagyon jó viszonyban vagyunk.


kb. 5 évvel ezelőtt viszont a húgommal elég rossz viszonyban voltunk, dúlt a háború részemről. Öszzejött a volt pasimmal és ez engem nagyon zavart. De aztán beletörődtem.

2007. nov. 15. 16:58
nekem egy növérem van. mi sosem voltunk túl közel egymáshoz, pedig 4 évvel idösebb. mi mindig háboruztunk.most talán 4-5 éve talán hogy jobb a viszonyunk (32 éves vagyok, ö 36). akkor mondta el, hogy utálta, hogy mindig ö felelt értem, neki kellett rám vigyáznia.mindig ö kapott miattam.így érthetö.
2007. nov. 15. 16:55
Soha nem értettem ,mi 8 -an vagyunk testvérek ,de nem háborúzunk egymással .Pedig nagyon nagy korkülönbség van közöttünk ! Van 52 -én 50 leszek - 41-38-34-32-30-29 évesek mondjuk én a legjobban a 30 éves hugommal értem meg magam .De a többiekkel is jó kapcsolatom van ,elég gyakran találkozunk .

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook