Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Népszámlálási kérdőív: Hogy lehet plusz üres személyi kérdőívet kérni a neten? fórum

Népszámlálási kérdőív: Hogy lehet plusz üres személyi kérdőívet kérni a neten? (tudásbázis kérdés)

13. Babi11
2011. okt. 5. 10:03
köszönöm
2011. okt. 5. 10:01
Nálam tegnap előtt voltak: mivel a fiam tartósan külföldön él (5 éve), csupán egy x-szel el lett intézve a dolog... Neki külön kérdőívet nem kell kitölteni... Előttem kérdezte meg telefonon valakitől számláló...
11. Kyller
2011. okt. 5. 10:00
Ertem. koszonom a valaszokat. :)
10. Papp Szilvia (válaszként erre: 7. - Kyller)
2011. okt. 5. 09:56

külföldön élők:

ha 12hóanpja vagy kint nem kell, de ha van lakásod itthon és a szomszéd, rokon kitudja venni a ládából a papírt akkor a kód ott van és neten kitöltöd, és a kérdőívben lesz olyan hogy külföldön élsz...

ha nem tudsz senkit megkérni hogy kinyissa a kódért akkor az lesz hogy többször keres a népszámláló és max a suomszédot kérdezi meg hogy aki ott lakik azzal mi van, és ha szól hogy külfödldön él akkor ő kitölti hogy külfödlön él és kész...ebben az esetben persze semmilyen más infót nem írnak rá...


mivel ezek a házaknak szólnak mármint nem személyeknek vannak címezve így ez korrekt:)


azért tudom mert bnőm népszűmlálós és épp egyik nap kérdeztem meg egy hoxás külföldönm élő miatt hogy mi ilyenkor a teendő:)

9. b25f783933 (válaszként erre: 7. - Kyller)
2011. okt. 5. 09:54
sztem ahol kilehet tölteni a neten ott megtudod nézni, és van olyan rovat ,hogy életszerüen hol tartozkodsz / külföld / ... nézd át a kérdőivet szerintem.
8. simple (válaszként erre: 1. - Babi11)
2011. okt. 5. 09:52
Van fent egy plusz jel a személyi kérdőívek mellett arra kattintva jön újabb, ha az kész, ismét plusz és így tovább....
7. Kyller (válaszként erre: 1. - Babi11)
2011. okt. 5. 09:49
A te kerdesedre sajnos nem tudom a valaszt, de nekem is van egy kerdesem. Kulfoldon elek. Kb 2 honapja kezdtem el intezni a letelepedesi papirjaimat. Nekem is ki kell toltenem valamit?
2011. okt. 5. 09:48
Szia!Mi is csak 1db-ot kaptunk és nem értem miért!Szóval erre én is kivi lennék!
2011. okt. 5. 09:48
Fent a személyi mellett vhol
2011. okt. 5. 09:48
Ott van egy + jel arra kattints
3. fildus (válaszként erre: 1. - Babi11)
2011. okt. 5. 09:48
A neten annyit kérsz amennyit akarsz. Mármint, ha online töltöd ki.
2011. okt. 5. 09:48
Én nem tudom....ugyanez a gondom...:(
2011. okt. 5. 09:45

Mivel állandóan foglalt a telefonszám, itt próbálok segítséget kérni.

Hogy lehet + üres személyi kérdőívet kérni a neten. Egy lakás és egy személyi kérdőívet ad, azt kitöltöttem.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook