Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ajándékötleteket várok 4 éves kisfiú szülinpjára. Köszönöm! fórum

Ajándékötleteket várok 4 éves kisfiú szülinpjára. Köszönöm! (beszélgetős fórum)


8. botond75 (válaszként erre: 5. - 432d0af620)
2011. okt. 5. 10:41
Ezt a könyvet miis megkaptuk tavaly ajándékba. rongyá olvassuk.
7. ildiko0914 (válaszként erre: 6. - Zsuzsi13)
2011. okt. 5. 10:20
Igazad van, a munkafüzet eszembe sem jutott, pedig eddig minden gyereknek azt vettem,na meg mesekönyvet, autót is most meg nem nagyon akartam ilyeneket , mert tudom, hogy játék, meg mesekönyv épp elég van csak legyen idő olvasni a szülőnek belőle, sajnos a rohanás nem mindig teszi lehetővé a rendszeres meseolvasást. Nagyon köszönöm!
2011. okt. 5. 09:45

Szia Ildikó!


Az én kisfiam is most lesz 4 éves. Mivel kertes házban lakunk, így a hintájához gondoltunk nyújtórúdra. De jó ötlet még a bringájához különféle kiegészítő - bringa sisak.


Kisfiamat mikor megkérdezték mit kér: autóhoz kapcsolódó pályákat (hasonló mint a teremgarázsok lejtői). Munkagépeket mondott még. Valamint foglalkoztató füzeteket - mostanában az ismerősökhöz mi is ilyesmiket viszünk, mindig azt kérdi, hogy mikor kapok én tanulós könyvet. :)


Remélem sikerült segítenem.

2011. okt. 5. 09:31
mi is mesekönyvet vettünk nemrég egy ismerős kisfiúnak, Szutyejev: Vidám mesék-et, régi de még Én is örülnék neki :-DDD
2011. okt. 5. 09:31

Ha, beírod a keresőbe, hogy ajándékötletek, rengeteg fórumot dob ki a gép. Tudom, végignézni nehezebb, időigényes, mint egy új fórumot nyitni.

Ahhoz, hogy tanácsot tudjunk adni, tudni kell azt, hogy az illető kicsoda (saját gyermek, szomszéd, öcsike, stb.), milyen érdeklődésű.

2011. okt. 5. 09:30
smart games logikai játékok (neten megtalálod őket). Mi most vettünk az okos 5 éves unokaöcsinek, nagyon örült neki. A kistesójával együtt élvezik nagyon :)
2011. okt. 5. 09:25
mesekönyv
2011. okt. 5. 09:22
Ajándékötleteket várok 4 éves kisfiú szülinpjára. Köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook