Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Négy napja erős, egyértelmű, egyforma két csíkos az ovulációs teszt, normális dolog ez? fórum

Négy napja erős, egyértelmű, egyforma két csíkos az ovulációs teszt, normális dolog ez? (tudásbázis kérdés)


2011. okt. 11. 09:16

Nekem akkor nem halványult,amikor nem tudott megrepedni a tüszőm.De ez középidő után volt,vagyis csináltam rendesen a középidős tesztet és nem akart halványodni,ez tűnt fel.Elmentem uh-ra,ahol kiderült,h nem repedt meg a tüsző.

Szurkolok,h sikerüljön a baba.

Azóta már lehet,h csináltál is hcg tesztet?:-)

2011. okt. 11. 07:06

Szia!

Normális!

Nekem is így volt! Most babás vagyok!

Az Lh teszt a megemelkedett Lh szintet mutatja! Ez azt jelenti, hogy pár napon belül bekövetkezik a tüszőrepedés!! :) Ilyenkor minden másnap együtt kell lenni ha babát szeretnél.

8. kozmami (válaszként erre: 6. - 026876815c)
2011. okt. 9. 22:12

Szerinted hányadik dpo-n vsgy? Szóval a peteérés óta hány nap telt el? Lassan már mensizned is kéne nem?

Azért dokihoz menj el, ha mégse baba, mert pajzsmirigy is okozhatja vagy valamilyen hormon zavar.

Persze az lenne a legjobb, ha baba lenne! ;)

2011. okt. 4. 23:30
Ciklusaim bocsi
2011. okt. 4. 23:30
A cím üssön 28-30naposak,ma este csináltam ég terhességi tesztet az egyértelműen negatív,utána érdekesség képpen ujra néztem egy ovu tesztet ugyanolyan 2csik erős 2csik!ezért nem értem....a terhességi teszt még korai lenne?szeretnénk nagyon babát!!!!köszönöm a gyors válaszokat aranyosak vagytok!
5. kozmami (válaszként erre: 2. - 026876815c)
2011. okt. 4. 23:26

Attól függ. Ha 28-30 napos ciklusod van, akkor lehet azért is, mert már terhes vagy.

Ciklus közepén nem csináltál?

Én is jóstesztként használtam a 24. naptól erősödött a csík rajta, mensi előtti napon egyforma csíkok voltak, így csináltam HCG-t is és pozi lett! :)


Ha babát szeretnél akkor nagyon drukkolok. Csinálj terhes tesztet is! ;)

2011. okt. 4. 22:56

Nálam is ez volt,már rémeket láttam.Azt hittem valami szörnyű hormonprobléma miatt + folyamatosan,olvastam olyat is,hogy ez akadályozza a teherbe esést stb...

Kiderült végül,hogy azért volt,mert már terhes vagyok :)

2011. okt. 4. 22:55

Sztem nem.

Vagy az LH hormonnal lesz probléma, de inkább csinálj egy terhességi tesztet is holnap :-)


Nálam is ez volt a szitu. Csak annyi különbséggel, h a ciklusom 18-19.napján volt pozi, majd negák. Aztán csináltam az esedékes menzi előtt két nappal. Totál pozi lett és másnap a terhességi tesztem is pozi lett:))))

2011. okt. 4. 22:50
Mindig ugyan abban az időben csinálom,ma a 28.napomnal tartok és ma volt a negyedik nap hogy ugyanolyan egyforma 2csík jött elő mint 3nappal ezelőtt!aki kicsit is jártas ezen tesztek használatában kérem írjon,köszönöm!
2011. okt. 4. 22:48
Négy napja erős, egyértelmű, egyforma két csíkos az ovulációs teszt, normális dolog ez?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook