Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mi a véleményetek az easy-fit kapszuláról? fórum

Mi a véleményetek az easy-fit kapszuláról? (tudásbázis kérdés)


17. momof3
2012. szept. 10. 10:18
Csak azt nem értem, hogy a pozitívumokról áradozók miért csak erre az egy hozzászólás erejéig jelentkeztek be erre a fórumra...több mint érdekes! Mozgás+szénhidrát csökkentése, odafigyelés, sok víz! A többi kapszula nélkül is megy.
2012. júl. 9. 13:00
Nekem nagyon sokat segített abban, hogy nem volt olyan nagy éhségérzetem a szedése mellett,nem arra gondoltam állandóan hogy mikor mennyit egyek.az addigihoz képest elegendő volt az adagok fele is. az első két hétben lement már 4 kiló,onnantól kezdve hati átlag 1 kiló megy le.
2012. júl. 6. 11:15
Én sport mellett használom,felgyorsítja a zsírégetést,két havi adaggal én 9 kilót fogytam.
14. ilkira
2012. júl. 4. 10:11
Én szedtem és nekem jó volt,sokmindennel próbálkoztam már,de eddig még ez volt a legjobb.6 kilót fogytam másfél hónap alatt.
2012. máj. 12. 09:02
Az okos ember tudja, hogy még milyen sok mindent nem tud, a buta ember azt hiszi, hogy ő a legokosabb, ezért mindenkit hülyének néz, akinek más a véleménye valamiről, mint neki.
2011. dec. 16. 17:34

egy másik fórumozó hozzászólását idézem:

"hülyeség:) Nézd már az összetevőket! Mi olyan nagy csodafene van ebben? csinálj gyümölcssalit,ananászból,áfonyából meg gránátalmából majd ezt jól fahéjjazd meg és ígyál mellé egy egy csésze zöld és jáva teát.Ennyi. Így már nem is látszik olyan hatásosnak, nem? Pedig az a bogyó sem tud többet,sőt..."


teljesen igaza van!!!

2011. dec. 16. 17:31
Egészséges táplálkozás, és rendszeres mozgás. ez a nyitja mindennek. sosem hittem ezekben a "csodabogyókban" ezek szedése leginkább a pénztárcát fogyassza. megjegyzem, az összetevőket bárhol be lehet szerezni, és akkor biztos, hogy nincs benne + adalékanyag. ennek ellenére sem hiszem, hogy kizárólag tablettával le lehet fogyni.
10. *Ria*
2011. nov. 10. 22:56
valaki esetleg használja,mik a tapasztalatok..
2011. okt. 12. 13:27
én is szedem,a diétám sokkal hatásosabb azóta.nekem a diéta önmagában nem volt elég de a kettő együtt nekem nagyon jó.
2011. okt. 12. 13:13
az a véleményem, mint a többi fogyókúrás szemétről
2011. okt. 12. 13:11
én is próbáltam,nemrég kezdtem el szedni ,idáig jok a tapasztalataim
2011. okt. 6. 13:34

sziasztok!

én elkezdtem szedni az easyfitet 3 hete,mellette azért diétázom is,de nekem idáig csak jok a tapasztalataim,mert csökkentette az étvágyam és valamivel gyorsabb lett az anyagcserém.

2011. okt. 4. 20:56

Ezen szerek legtöbbje bevizsgálatlan termék..

A sport nélküli fogyás nem vezet jóra..

Felnőtt ember vagy a döntés a Te kezedben van, de nem ér annyit az egész..

2011. okt. 4. 20:38

Nincs az a pénz, amiért ilyesmit megvennék és le is nyelném...

Hiúság, asszony a neved...

2011. okt. 4. 20:36
Hali!nekem a testvérem próbálta,azt mondja nagyon jó,2 hónapja szedi és már 8 kilótól megszabadult.ugy tudom csak természetes összetevőket tartalmaz.szerintem próbáld ki nyugodtan
2. 24d52a9ed5 (válaszként erre: 1. - Koviz82)
2011. okt. 4. 20:33

Szió!

Én mélységesen elitélem ezeket a szereket..

Agyban el kell dönteni és akkor menni fog a fogyi.

Ha ilyen szerekhez nyúlsz, később megsinyli a szervezeted..hidd el tapasztalat beszél belőlem:-))))

2011. okt. 4. 20:31
Próbálta már vki az easyfit kapszulát?sok mindent kipróbáltam már de nem sikerült lefogynom.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook