Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Keresztszemes - ötletek, minták- minden ami belefér fórum

Keresztszemes - ötletek, minták- minden ami belefér (beszélgetős fórum)


1 2
49. rákasszony (válaszként erre: 48. - Zsuzsi13)
2013. jan. 9. 19:53
Kár.azért köszi
2013. jan. 3. 18:53
Sajna én nem ismerek ilyet.
2012. dec. 29. 09:11
Nem tudom lesz -e itt valaki . Csak ötletet szeretnék .Tolna megyei képkeretezőt keresek .Nálunk már iszony drágán kereteznek.
2012. szept. 1. 09:09

Sziasztok!

Nemrég találtam rá erre a fórumra.

A segítségeteket szeretném kérni.

Egy tündéri kolléganőm szeretné magának megvarrni a Mostari híd-at.

Rengeteg szép képet találtunk már neki a neten, de leszámolható mint sehol sincs :(

Tudnátok ebben segíteni?

Előre is köszönöm kedvességeteket!

Kati

2012. jan. 15. 20:44
Hát az a fórum nagyon "halott". Senki sem készített/kapott keresztszemesből semmit?
2011. dec. 26. 21:54

Sziasztok!


Szeretném kérdezni, hogy tudná nekem valaki mondani, hogy hol lehet találni olyan oldalt, ahonnan ingyen lehet letölteni keresztszemes mintákat? Főleg olyan minták érdekelnének amik

-konyhába valók

-farsangi témájúak

-betű minták.


Még egy dologban szeretnék segítséget kérni. Remélem tud valaki segíteni. Kellene mesefigurás keresztszemes minta, (lehetőleg Harry Potters, azon belül is a Griffendél-es embléma).


Előre is köszönöm szépen.


További kellemes ünnepeket mindenkinek.

2011. dec. 23. 21:13
Ki mit adott, kapott karira? (főleg a kézi készítésű érdekel) Jah, és mit szólt az illető hozzá?
42. Zsuzsi13 (válaszként erre: 41. - A360345bdd)
2011. dec. 6. 09:54

Szia,


Jobbulást nektek és Boldog Mikulás Napot.

41. a360345bdd (válaszként erre: 40. - Zsuzsi13)
2011. dec. 2. 15:20

Szia!


Igen megkaptam.

Sajnos annyira lebetegedtünk a kicsivel, hogy talán nem is lesz kész karácsonyig :((((

40. Zsuzsi13 (válaszként erre: 36. - A360345bdd)
2011. dec. 2. 15:15

Szia,


Küldtem privi üzit, megkaptad?


Zsuzsi

39. Zsuzsi13 (válaszként erre: 38. - Pintyo577)
2011. nov. 27. 16:08

Szia,


Megnéztem a naplódat. Hát gyönyörűek. Én sajna kötni nem tudok. :(

2011. nov. 26. 09:18

Sziasztok!


Rengeteg kerestszemes mintám van, de azokat én nem varrom, hanem gyerek pulóverokba kötöm.

Naplómban találtok néhányat, ha érdekel valakit.

2011. nov. 21. 17:06

Sziasztok!


Lehet valaki ismeri ezt az oldalt :) Van rajta ingyen letölthető minta:)


[link]

36. a360345bdd (válaszként erre: 35. - Zsuzsi13)
2011. nov. 18. 09:43

Nagyon tetszik a gondozó nénis képecske :)))


Remélem hamarosan találok egy kulcs mintát :DDDDDDDDD

35. Zsuzsi13 (válaszként erre: 34. - A360345bdd)
2011. nov. 18. 09:15

Szia,


Nagyon jó hallani, a mai világban a szülők összefognak, csak azért, hogy a gyerekek örülhessenek egy kis meglepinek. :)

2011. nov. 16. 20:17

Sziasztok!


A bölcsikénk nagyon szegény, idén nem kapnak a gyerekek központilag ajándékot :(

Mi anyukák azonban szeretnék ha a gyerekek kapnának kézzel fogható, tartós, személyre szabott, de valahol mégis egyforma ajándékot.

Úgy döntöttünk, hogy párnát fognak kapni. Az egyik anyuka megvarrja őket én pedig vállaltam, hogy a jelüket ráhímzem :)

Ehhez szeretnék segítséget kérni!

Van valakinek szép mintája?

Ezek a csoport jelei:

kulcs, gomba, ház, dobókocka, katica, alma, labda és virág


Köszönöm

2011. nov. 1. 09:23

Feltöltöttem a naplómba (keresztszemes) az elkészült ajándékot, amit a kolleganőm kapott. Egy szívecskés párnára snoppy került az egyik oldalra, a másikra pedig a tükörképe. A fogadása nagyon jól sült el egy nagy gyerek kapta. :)


Szerintem jobban járok, ha a fiamnak keresek egy Villám McWin mintát és akár foltnak fogom kihímezni. Most verda őrületben forog!

2011. okt. 26. 19:37

Sziasztok!

A kreatív fórumban indítottuk ismét a következő játékot... Nézzetek be hozzánk, hátha kedvet kaptok! :)

Íme a játék leírása/kiírása:

"Kedves Fórumlakók!

A tavalyi évhez hasonlóan, idén is szeretnénk „névhúzogatós karácsonyi ajándékozást”. Azért írtam így, mert ebben a formában kb. mindenki tudja miről van szó.

Aki szeretne velünk játszani… másolja be ezt a néhány sort, és írja oda a nickjét a többi alá.

Doxi gyermeke/párja fogja a neveket összesorsolni, a kapott párosok ajándékozzák meg egymást.

Fontos! Az ajándékot december 15-20 között kell postára adni annak, akit megajándékozol. A partnered nem tudhatja előre, hogy ki húzta, kitől várja az ajándékot. Te viszont jó, ha figyeled a hozzászólásait, megjegyzéseit néha, hogy egy kicsit megismerd… tudj róla néhány dolgot, hogy ajándékod mindamellett, hogy SK készül, (csak úgy készülhet) kicsit személyre szabott is legyen. :)

Aki játszani szeretne, az a postacímét és a nevét küldje el Doxinak priviben.


Várunk benneteket és izgalmas játékot kívánunk! :o)"

)


... és a fórum, ahol vagyunk:

[link]


További jó alkotást, és szép estét kívánok,

BK

31. 0379577b17 (válaszként erre: 17. - Aneth88)
2011. okt. 21. 04:59

Szia aneth88!

Én most levendulás illatzacskót készítek, de lehet, hogy karácsonyi készülődés jegyében félre teszem. Találtam ugyanis a "Foltvarázs" internetes webáruház ajánlatai között az ünnepre gyönyörű ajándék ötleteket:


[link]


Ajánlom mindenkinek!

30. éciboszi (válaszként erre: 29. - Zsuzsi13)
2011. okt. 20. 18:44
Én nagyon :-)
2011. okt. 19. 09:02
Mindenki nagyon dolgozik?
2011. okt. 13. 09:51
Vízben oldódó kanavával dolgozott már valaki?
27. Zsuzsi13 (válaszként erre: 26. - Aneth88)
2011. okt. 11. 10:55
Akkor már csak meg kell valósítani. :D
26. aneth88 (válaszként erre: 25. - Zsuzsi13)
2011. okt. 8. 14:42

ide sajna nem lehet képet tenni,csak a naplóba:(

Szerintem jó ötlet ez az autós szőnyeg,biztosan örülne neki :)

2011. okt. 8. 08:27

Sziasztok!


Tegnap bevittem az oviba megmutattam a kresz táblák egyikét (megállni tilos), mondtam, ha elfogadják megcsinálok egy kupacot és beadjuk a gyerekeknek, hogy játszva tanuljanak. Amit bevittem oda is adtam egyből. :) Nagyon tetszett nekik. Az egyik óvónéni meglepődött, hogy egy db 2 óra alatt elkészül, mert elég pici a luk és luktávolság rajta. Gondolom arra számolt, hogy hosszabb ideig tart. Kresz táblákat már többen kértek tőlem, a sógornőm a két kislányának karira és a fiamnak is be kéne fejeznem a teljes kresz parkot. Ide hogy tudok képet betenni? Addig beteszem a keresztszemes naplómba. Kérlek véleményezzétek!


Arra gondoltam, hogy karira kapna egy saját készítésű autós szőnyeget filc anyagra rajzolnám rá az utat és a városrészeket pedig másik filcből ráragasztanám. Szerintetek örülne ennek a 4 évesem Jézuskára?

24. 0379577b17 (válaszként erre: 6. - 9b10f3d7ff)
2011. okt. 7. 12:54

Szia Enissa!


Nayon örülök a honlapcímnek!


További kellemes "szenezgetést kíván: Cickom

23. Dormira (válaszként erre: 22. - Zsuzsi13)
2011. okt. 7. 11:15

Hát... saját tervezés.

Pontosabban nem letöltöttem a mintát és varrom, hanem én szedtem össze a mintákat hozzá és én helyezem el azokat.

Sarah Kay kislányokat varrok. :)

Jó munka! :D

22. Zsuzsi13 (válaszként erre: 20. - Dormira)
2011. okt. 7. 09:54
Nincs annyi idő, mint amennyit a hímzéssel tudnánk tölteni. Milyen jellegű magasságmérőt készítesz?
2011. okt. 6. 12:40
Én most kék mintás futót varrok olyat mint pirosba van a képeim között,ez is karácsonyra készül.
2011. okt. 6. 11:16

Sziasztok!


Én most egyszerre több dologban is benne vagyok, mikor melyikhez van kedvem.

Magasságmérő a lányomnak, 4 évszakos kép a falra, és kezdek lassan én is kari ajándék ügyben is ügyködni :)

Csak idő lenne rá több :)

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook