Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit írhatnék a motivációs levélbe ha egy olyan helyre jelentkezem, ahol már korábban dolgoztam? fórum

Mit írhatnék a motivációs levélbe ha egy olyan helyre jelentkezem, ahol már korábban dolgoztam? (tudásbázis kérdés)


4. 99a172a973 (válaszként erre: 2. - Szirtaki)
2011. okt. 4. 17:40
Nem tudom, hogy milyen munkakörről van szó, és, hogy mi volt annakidején a felmondásod oka, de szerintem írhatnád, hogy az elmúlt években x.y. helyen dolgoztál, ahol a megszerzett tapasztalataidat /és az itt szerzetteket/ együttesen ennél a cégnél kamatoztatni tudod:Az eltelt évek alatt komoly szemlélet változáson mentél át, vannak kreatív ötleteid stb.Szerintem ilyeneket és ehhez hasonlóakat írj bele, nem kell feltétlenül igaznak lennie, de ne is túlozz túl sokat.Ez egy motívációslevél, tehát a rátermettségedet kell hangsúlyoznod.
2011. okt. 4. 16:32
Mivel már dolgoztál itt, ezért könnyen beilleszkedsz a társaságba, már van gyakorlatod az elvégzendő munkában.
2011. okt. 4. 15:27

Segítsetek már ki!! Jelenleg nincs munkám de szóltak a 10 évvel ezelőtti munkahelyemről,hogy lenne egy üresedés. Viszont én régen ott felmondtam (vagyis közös megegyezést írtunk)és azóta feléjük sem néztem. Sok minden változott viszont és nem tudom mit írjak a motivációs levélbe,hogy miért is vegyenek vissza. Nézegettem én a neten mit kellene de mindenütt az van,hogy itt meg ott olvastam ezt a hírdetést és erre jelentkezem, de ugye ez nálam nem így van. Hiába szóltak,hogy van hely mindenféle meghallgatáson kellene részt vennem holott ők hívtak.......nem értem. Viszont kéne a meló. Nem az az ember dönt aki itt a góré, hanem neki is van főnöke más városban. Nagy a bürökrácia. Valamivel rá kéne vennem őket,hogy vegyenek megint fel de,mint írtam 10 éve nem is dolgoztam ebben a szakmában.

Ötlet??

2011. okt. 4. 15:21
Motivációs levél olyan helyre ahol már dolgoztál?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook