Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Minden, ami az erotikáról szól..... fórum

Minden, ami az erotikáról szól..... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
121. Ákom-bacon (válaszként erre: 120. - Lávli)
2019. dec. 4. 23:46
Akkor jól belelathatsz, vagy ismered?
120. Lávli (válaszként erre: 119. - Ákom-bacon)
2019. dec. 4. 23:42

Tudom, hogy nem engem kérdezel, de ez egy nyílt fórum, ezért most bátorkodom megválaszolni a másnak feltett mi történt kérdésedet.

A fordulat akkor állt be, mikor tudattad, hogy nem szándekozol hűtlen lenni.

Persze attól még nyugodtan ecsetelheted, mitől izgató egy álarcosbál 😀

119. Ákom-bacon (válaszként erre: 116. - Oneman)
2019. dec. 4. 23:34

Jól van, nem akartalak megbantani, elhiszem neked, hogy tiszteled a nőket! És szereted! Ez jó! Annak aki igényli. Láttam másik fórumon is csevegsz, nem vagy egyedülálló. Akkor miért csinálod? Hiányzik valami? Vagy csak szeretsz társalogni? Direkt nem ismerkedni-t írtam, mert akkor felvetődik, hogy többről van szó szimpla érdeklődésnél.

Valahogy más vagy most! Nem tudnám megmondani, de történt valami? Felszínre törtek az emlékek? Mert én faggatlak! Ez már kezd nagyon személyes lenni, ugye nem is a fórumonra való?



Igen, szóval erotika! Tudod mi nagyon izgató? A régi álarcosbálok! Azok a maszkok, amik csodásan díszített, sejtelmes külsőt kölcsönöznek a videlőjének! Nem látni az arcot, sem a kort, nyíltan kimutatók az érzések, a nyers szenvedély, a vágy, hogy ki lehet az álarc mögött! Annyira csodás lehetett, az efféle ismerkedés! Manapság túl nyitottak vagyunk! Semmi titokzatossag. Én balga még a képeimet is feltettem! Persze akkor még nem gondoltam, hogy egy nős férfival fogok erotikarol csevegni! 🙈

118. oneman (válaszként erre: 115. - Ákom-bacon)
2019. dec. 4. 23:21
Nekem egyébként az a módszer, amit nagyjából leírtam volt az egyetlen amivel apróbb kis sikereket értem el a nőknél. Az ilyen hagyományos módszerek hogy odamegyek a szórakozóhelyen, vagy táncolunk, vagy elhívok valakit randevúra sosem működtek, nem is próbálkoztam vele, úgyis csak csalódás volt a vége.
117. oneman (válaszként erre: 114. - Ákom-bacon)
2019. dec. 4. 23:07
Érdekes egy világ ez, miközben az ilyen női oldalakon sok abszolút hűséges típusú feleséggel találkoztam, néha szoktam inkább szexorientáltabb oldalakon is nézelődni és az meg tele van nemlétező nőkre vadászó házas pasikkal. Egyébként én is általában csak házas nőkkel társalogtam.
116. oneman (válaszként erre: 115. - Ákom-bacon)
2019. dec. 4. 22:43

Ha már ilyeneket kérdezel ebben van valamennyi tapasztalatom. De ezek mint írtam régi dolgok. Sohasem úgy kezdődött, hogy valaki megkeresett, szeretnék-e vele együtt lenni és én sem kerestem soha senkit ilyesmivel. Elkezdtünk beszélgetni valami téma kapcsán interneten. Volt olyan, akit személyesen ismertem előtte és volt olyan, akit nem. Például egy ilyen fórumon kezdtünk beszélgetni. Még olyan is volt, akit ismertem, de nem tudtam beazonosítani ki ő. :-)

Aztán beszélgettünk, általában mailben, sokáig, néha évekig, mindenről, szinte mindent tudtunk egymásról. Nem néhány szót váltottunk, hanem több ezret, de főként írásban. Én egyébként jobban tudok írásban kommunikálni mint szóban. Szerintem ismertem őket, jobban mint sokakat a közvetlen környezetemben. Aztán volt akivel nem jutottunk el eddig, mondjuk közben eltűnt, volt akivel sok mindent megbeszéltünk de ennyi volt, volt viszont akivel találkoztunk személyesen. Ha mindketten akartuk és meg is tudtuk oldani. Volt akiről azt hittem el sem jön, de eljött és néhány szó után mondta hogy menjünk hancúrozni. De többen voltak olyanok akivel csak beszélgettünk egy jót személyesen is. Akiket személyesen ismertem ott persze tudtam kivel beszélek.

115. Ákom-bacon (válaszként erre: 112. - Oneman)
2019. dec. 4. 16:53
És ezt hogy gondolod? Keressen meg az illető hölgy, hogy szeretne veled egy kellemes együttlétet? Ez nem ugyanaz lenne, mintha egy pasi kérné ugyanazt egy nőtől? Nekem elég meredeknek tűnik! 😯 Mindamellett illetlen is! Nem vinne rá a gyomrom! És nem beszélve arról, hogy nem tudható a reakciód sem! Ha csak úgy rád írnék, belemennél, egy hancúrba? Vagy mégis fontos a számodra is az ismeret? És mi számít annak? Mikortól ismered? Ha láttad az arcát? Ha valtottatok néhány szót?
114. Ákom-bacon (válaszként erre: 113. - Törpilla)
2019. dec. 4. 16:40
Az én részemről sem volt még félrenézés sem. Nincs is senki a láthatáron, nem is keresek. Azt hiszem ezt egy házas ember nem is keresi, csak úgy megtörténik vele. Vagy legalábbis velünk nőkkel, mert a pasikra pont az ellenkezője igaz. Ők azok általában akik csorgatják a nyálukat, az újdonságra.
2019. dec. 4. 14:54
Ha jól veszem ki soraitokból akkor a félre lépés a téma? Nem léptem még félre nem is szándékozok szóval így ehhez nehéz hozzá szólni.
112. oneman (válaszként erre: 110. - Ákom-bacon)
2019. dec. 4. 14:50
Ilyenkor jó ha az ember őszintén tud és hajlandó kommunikálni, mert akkor azért világos lesz mindkét fél számára, hogy a másik mit gondol. Teljes információ birtokában dönteni is könnyebb, nem zsákbamacskát kap az ember.
111. oneman (válaszként erre: 109. - Ákom-bacon)
2019. dec. 4. 14:46
Nyíltan flörtölni én sem tudtam soha és nem is nagyon csináltam ilyet. Falun pedig különösen nehéz lehet diszkréten félrelépni, mert mindenki ismer mindenkit. Budapest erre a legjobb, bár én nem ott lakom, vagy valami olyan hely ami távol van az ember otthonától és ismeretségi körétől.
110. Ákom-bacon (válaszként erre: 107. - Oneman)
2019. dec. 4. 12:44
Egyébként tényleg marha bonyolultak vagyunk mi nők, sokszor mi sem tudjuk mit akarunk! Nem csoda, ha rosszul veszed a jeleket! Tudjuk, hogy van olyan férfi típus akinek könnyen megy a hódítás, sőt a nők másznak rá. Én nem tudom az milyen lehet, de biztos élvezem a vad szexet! 😀
109. Ákom-bacon (válaszként erre: 107. - Oneman)
2019. dec. 4. 12:22
Ez a húszas éveiben történt. De a helyzet biztos nem változott, legfeljebb én lettem láthatatlan! Ráadásul mindenhova gyerekkel megyek, akkor ugye mit bámulnának rajtam. Már azóta falun is lakunk, ami ugyan nem mindenki számára jelent problémát, mert itt is vannak félrelépések, de mondjuk és sem tudnék nyíltan flörtölni.
108. oneman (válaszként erre: 105. - Törpilla)
2019. dec. 4. 11:05
A téma nyitója azt írta hogy itt leírhatja az ember ami a szívét nyomja, vagy mi jó történt vele az erotika témában, tehát gondolom a férfi-nő kapcsolatok terén. Ezért aztán beszélgetünk ilyen dolgokról.
107. oneman (válaszként erre: 104. - Ákom-bacon)
2019. dec. 4. 11:00

Ez lehet adott esetben nehéz, hogy különbséget tegyünk a zaklató nyomulás és a kitartó nyomulás között. Én sosem voltam egyébként az ilyen hagyományos udvarlás híve, általában félreértettem ilyen szituációkban a nőket és csak kellemetlenségeim származtak belőle. Sokkal inkább működött a kommunikáción alapuló ismerkedés, mint mondjuk egy társkeresőnél, mindenki leírja mit akar aztán egyértelmű a dolog. Ennek meg az a nehézsége, hogy néha nem is látja az ember a másikat sokáig.

Nagyon furcsa nekem, hogy ezek szerint az utcán is fogdosnak nőket ismeretlenül. Ráadásul sok ilyen történik?

Amit meséltem egyébként régi történet, több mint 10 éves. Nem szokott sok alkalom lenni, kb. az utóbbi 10 évben egy sem volt.

106. Ákom-bacon (válaszként erre: 105. - Törpilla)
2019. dec. 4. 06:48
Azt hiszem nem volt témánk! Csak csináltunk egyet! Csevereszünk a vonzalmakról, vágyról, ami eszünkbe jut! 🙂
2019. dec. 4. 05:45
Miről van nagyban szó? 😀😉 Vissza vissza olvasgattam, de nem lettem képben. Szívesen csatlakozok hozzátok itt csak nem igazán jöttem rá mi is a téma.
104. Ákom-bacon (válaszként erre: 103. - Oneman)
2019. dec. 4. 05:20

Igen vannak nyomulósok, akik aztán akár zaklatóvá is is válhatnak, és vannak a kitartó nyomulósok akik célt érnek. A különbség az, hogy a nőnek mennyire jön be. Ha egyértelműen elutasítja a közeledést, és a folytonos osromlás egyre zavaróbbá válik, az már igenis inzultálás. Ha csak udvarol neki és ezt nem teszi tapadósan, szinte közömbösen, akkor elérheti a célját. Na ehhez idő kell! De tény, hogy a nő döntése.

Nem vadoltalak meg zaklatassal, én a saját tapasztalataimat írtam le. És nem a munkahelyemen fogdostak rendre, hanem az utcán. Bár a munkahelyemen is voltak olyanok akik már-már zaklatlak. Annyi kellemetlen élményem van, hogy estig tudnék mesélni, és nem azért mert szórakozni jártam és kitettem magam ennek, hanem, mert csak kitettem lábam az utcára.

Biztos figyelmes vagy, nem vitatom, egyáltalán nem tűnsz zaklatónak, inkább csak keresed az alkalmat, vagy ha adódik kihasznalod. Ez nem bűn.

103. oneman (válaszként erre: 100. - Ákom-bacon)
2019. dec. 3. 23:53

"ha egy pasi elég kitartó akkor előbb-utóbb leimadkozza a csaj bugyijat! "


Jó lenne, de szerintem ez messze nincs így. Lehet hogy vannak valamilyen alfa hímek akiknek ez jobban megy, én a saját tapasztalataim alapján ebben nem hiszek. Inkább vagyunk nyomulósak, meg szexuális zaklatók.

102. oneman (válaszként erre: 101. - Ákom-bacon)
2019. dec. 3. 23:46
Szinte mindenben tévedsz. Neten ismerkedtünk meg, úgy hogy fórumon beszélgettünk. Szép stílusban írogatott, intelligensebb volt mint a többiek, ezért kezdtünk beszélgetni. Sosem nyomultam rá, ahogy más nőre sem. Nem is szoktam senkit sem megszólítani, pláne nem fogdosni. Még életemben nem értem hozzá nőhöz úgy, hogy nem volt kapcsolatunk. Az előfordult hogy hozzám hozzámért nő, de engem nem zavar. Az viszont mindig nagyon zavart, ha úgy éreztem hogy egy nő menekülne tőlem. Visszatérve az eredeti témára nagyon sokáig beszélgettem vele neten, majd megbeszéltük hogy találkozunk személyesen. Nekem nem annyira jött be külsőre, de ő döntött, megmondta mit szeretne. Én csak nem utasítottam vissza, amit nagyon megbántam volna, mert szimpatikus volt és jól éreztem magam vele.
101. Ákom-bacon (válaszként erre: 97. - Oneman)
2019. dec. 3. 21:35
Külsőre nem tetszett, de ki akartad próbálni! Na ez a tipikus pasi viselkedés! Én életemben ez elől menekültem, illetve már nem, mert egyrészt házas vagyok, másrészt már nem kergetnek!😁 De nagyon utáltam a nyomulast, hogy folyton megbamulnak, megszólítanak, meg is fogdostak! Szerintem ez volt az oka annak, hogy én olyan párt választottam, akit én akartam. Én választottam és nem döntöttem! Még most ő az én neandervölgyim! 😉
100. Ákom-bacon (válaszként erre: 99. - Ákom-bacon)
2019. dec. 3. 21:20
És jut eszembe, hogy pár éve láttám is egy ősemberes filmet, bár inkább azt mondanám, hogy bele-beleláttam. Két különböző fajba tartozó ősemberek voltak, a férfi ügyes, védelmező, de nagyon csúnya (neandervölgyi), a nő a homo sapiens fajból származott, terhes volt, nem tudom, hogy találkoztak, de férfi nagyon óvta őket (időközben megszületett a nő gyermeke). A nő eleinte undorodott a férfitól, de ahogy haladtak az útjukon, megszerette. Együtt maradtak és talán közös gyermekük is született, de ebben már nem vagyok biztos. Szóval nem minden a külső, és talán ez az oka annak is, hogy ha egy pasi elég kitartó akkor előbb-utóbb leimadkozza a csaj bugyijat! Hát ez nem túl hízelgő ránk nézve! 😕
99. Ákom-bacon (válaszként erre: 97. - Oneman)
2019. dec. 3. 21:05
Szerintem egy nőben feléled a vágy egy idő után, ha van elég idejük megismerni egymást. Elég a figyelmesség, a biztonság és kialakul az magától. Ha ez nincs meg egy házasságban akkor az sem hiszen, hogy működik. De nyilván egy házasságban sok más is szerepet játszik, de talán a párválasztáson is múlik, hogy milyen tartós lesz a kapcsolat. Ha csak a szex a jó, akkor nem biztos, hogy tartós lesz.
98. oneman (válaszként erre: 96. - Ákom-bacon)
2019. dec. 3. 19:42
Kék lagúna: Ébredés a címe talán?
97. oneman (válaszként erre: 94. - Ákom-bacon)
2019. dec. 3. 19:39
Igen, az volt. Én is láttam régen. Szimpátia létrejöhet, de nem tudom szexuális vágy mennyire, ha nincs vonzódás. Talán az is, mert egyébként nekem volt olyan hogy külsőre nem volt annyira vonzó valaki, mégis jó volt vele minden.
96. Ákom-bacon (válaszként erre: 95. - Cicaaa65)
2019. dec. 3. 09:10
És az milyen?
2019. dec. 3. 05:14
A Kék lagúnának van már valami modern változata is..
94. Ákom-bacon (válaszként erre: 93. - Oneman)
2019. dec. 3. 05:08

Hú, Kék lagúna! Igaz? Én még gyerekként láttam a filmet, számomra nem az erotika jött le, hanem ami megmaradt az a félelmetes rész: a kannibáloknál! 😱

Volt ott erotika? A környezet és a körülmények (leszámítva a kannibálokat) még talán előhozzák a vágyat, de mi van ha két idegen, nő és férfi nem vonzódnak egymáshoz!? Előbb utóbb létrejön a szimpátia?

93. oneman (válaszként erre: 92. - Ákom-bacon)
2019. dec. 2. 20:42
Igazad van, olyan. Régebben néha gondolkodtam rajta milyen lehet egy lakatlan szigeten. Volt már ilyen történet filmen, amikor egy férfi és egy nő egy lakatlan szigetre kerülnek.
92. Ákom-bacon (válaszként erre: 91. - Oneman)
2019. nov. 29. 06:47

Nos, igen, de mivel ezt sem olvassa senki rajtunk kívül, nem olyan mintha magunk lennénk? Egy lakatlan szigeten... Csak mi meg néhány 🐢🐛🐙🐚🦀

Vagy, ha még a sötét szobában vagyunk akkor azt hiszem 🥚🥒🥜. De nem tudom, csak tapogatózok! 😉

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook