Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Dr Bálint Koppány szülész- ÁEK (MÁV) fórum

Dr Bálint Koppány szülész- ÁEK (MÁV) (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
990. barbidu76 (válaszként erre: 988. - Misane)
2013. ápr. 12. 12:03

ha bemész, el sem tudod téveszteni a betegfelvételi helyet, ott mindig sokan állnak, legalábbis, amikor én voltam. viszont utána kicsit arrébb és felfelé kell menni az uh-hoz, ha jól emlékszem, tehát, épületen belül van, de ott a betegfelvételinél már meg tudják mondani.


majd írd meg, hogy megtaláltad-e. remlem nem mondtam hülyeséget.

989. barbidu76 (válaszként erre: 988. - Misane)
2013. ápr. 12. 12:00
szívesen.
988. misane (válaszként erre: 987. - Barbidu76)
2013. ápr. 12. 09:09
Köszi! :)
987. barbidu76 (válaszként erre: 984. - Misane)
2013. ápr. 11. 19:13

szia,


igen! :)

986. misane (válaszként erre: 985. - Brbi)
2013. ápr. 11. 13:48
Köszi! :) Ejha, akkor azt hiszem jóval korábban el kell indulnom, hogy időben odataláljak a megfelelő helyre...
985. brbi (válaszként erre: 984. - Misane)
2013. ápr. 11. 13:09

erre egyértelmű igen-nel nem tudok válaszolni :) az a kórház annyi épületből áll, h inkább hasonlít egy labirintusra :)

De a betegfelvételt úgy találod meg a legegyszerűbben, ha a Dózsa Gy. út felőli kapun mész be. ott az aulában van, ahová beérkezel, de a recepción meg is mutatják..

Ha kocsival mész, akkor a Rippl-Rónai utcában érdemes viszont parkolni, és ha azon a bejáraton mész be, akkor a lépcső mellett balra van egy folyosó, azon kell végig menned a betegfelvételhez. A Dózsa Györgyön hiába látsz járdán parkoló autókat, ott ne állj meg, mert megbüntetnek!! és amit egyáltalán nem javaslok, h a Podmaniczki utcai bejárat felől próbáld megtalálni a betegfelvételt!!

984. misane
2013. ápr. 11. 12:01
Kedves brbi!Köszi szépen a választ.Ugye a betegfelvétel ugyanabban az épületben van, ahová az uh-ra is kell menni? (még sosem voltam korábban a MÁV-ban...) Ha jól sejtem Dózsa Gy. úti bejáratnál.
983. brbi
2013. ápr. 11. 10:33
nem kell papírt vinned, csak a taj kártyádat odaadod a regisztráción, és megmondod hová szeretnél menni... meg fogják kérdezni ki a dokid... ha nem vagy a máv kórház rendszerében, lehet, h felveszik az adataidat, erre az esetre készítsd elő a személyidet, lakcímkártyádat.. ennyi elég, meg a befizetett csekk ;) de azt majd a vérvételnél kérik
982. misane
2013. ápr. 10. 10:56
Sziasztok! Én is a doktor úr kismamája vagyok. A G1-be járok hozzá. A kérdésem az lenne, hogy Ti a 12.hetes kombinált genetikai szűrésre kaptatok-e beutalót? A MÁV-ba kell mennem egy Olasz Andrea nevű hölgyhöz, 18-án reggel 8-ra. Bálint doki kérte nekem az időpontot és mondta, hogy előtte a betegfelvételi osztályon be kell jelentkeznem. De most felmerült bennem, hogy csak kellene valami papírt vinnem...vagy rosszul gondolom?Előre is köszi a segítséget!
2013. ápr. 6. 15:35

Sziasztok! Bocsi,hogy nem vagyok,de elköltöztünk és még nincs bekötve a net. Pipi, gratulálok a pici lányhoz!! :)


Beni nagyon sokat mocorgott. Én pánikba estem volna ha 2 napig nem érzem. :DDDD

980. Cifoka
2013. márc. 28. 15:32

Ne izgulj Pipi...lehet ettől a vacak időtől van hogy még a babák is belustulnak!

De örülök hogy a kisasszony újra aktív lett :)

Egyébként tényleg csak megerősíteni tudom hogy az ügyeletes dokik is nagyon rendesek és jó szakemberek. Nekem is volt szerencsém hozzá..

2013. márc. 28. 12:44

Ahh, nagy kő esett le a szívemről, végre fellélegzünk! Hanna ma reggel végre életjelet adott magáról 2 nap lustálkodás után.

Nagyon megijedtünk, ilyen hosszú ideig még sohasem volt nyugton... :(

978. SHM27
2013. márc. 27. 20:49
Köszönjük szépen, viszont kívánjuk. Én is ebben reménykedem, hogy kiváló orvosok vannak ott.. :-)
977. pipi8607 (válaszként erre: 976. - SHM27)
2013. márc. 27. 19:31

Ez igaz. Én mindehhez jó egészséget kívánok nektek, meg pozitív energiát és szerencsét, hogy hátha mégis bent lesz! :)

Habár úgy hallottam, hogy a kórház szinte mindegyik szülész orvosa kiválló szakember, szóval alakuljon bárhogy, szerintem biztosan jó kezekben lesztek! :)


Szép név, nekem az a bajom vele, hogy sok van belőle (ezt úgy mondom, hogy egyetlen ismerősöm sincs akit így hívnak :D ).

976. SHM27
2013. márc. 27. 19:12

Persze, így lenne rendjén, ennyi elvárható lenne tőle. Én annyira nem bánom, hogy nem vállalt el, úgy vagyok vele, hogy egy ügyeletes is lesz olyan hozzáértő, hogy segítsen világra hozni kis Babócánkat, és ha a terhesgondozáson figyel rám a Dr. Úr és minden rendben van, nincsenek panaszaim, akkor ott is minden rendben lesz. (de azt mondta hogy lehet pont bent lesz akkor, amikor szülök) Fő a pozitivitás :-D

Szép név a Hanna. :-)

2013. márc. 27. 19:09

Lányok mesléjetek a babáitok pocakos mozgolódásairól!


Picikét aggódom, mert ez a második nap, hogy meg sem moccan odabent (most vagyok 19 hetes). Néha kihagy egy-egy napot, aztán újra mozog következő napon, de most ez a második nap, hogy nem érzem őt.

Ma mintha valamit éreztem volna egyszer, de lehetséges, hogy csak beképzeltem, nem tudom... :(

Szerintetek mennyi idő után keressem fel a dokit mindenképp, ha ez nem változik? (Nyilván nem várhatom el a babától hogy örökké izegjen-mozogjon.)

Végiggondoltam alaposan. Nem ütöttem meg magam, nem ijedtem meg, nem estem el, stb., szóval ilyen szempontból velem nem történt semmi, legalábbis nem rémlik hogy történt volna bármi amitől baja lehet a picinek.


Remélem megnyugtató válaszokat kapok majd! :(

974. pipi8607 (válaszként erre: 972. - SHM27)
2013. márc. 27. 19:05

Sajnálom, hogy nem vállalt el.

Lehet, hogy benne van ez is, de úgy gondolom, hogy ha van tőlem 5-10 nem fogadott hívása, akkor csak van ideje 3 munkanap (amúgy hétvégével együtt 5 nap alatt) visszatelefonáljon, feltételezve, hogy esetlegesen baj van...

Nyilván nem elvárható tőle sem, hogy éjjel-nappal első füttyszóra rendelkezésünkre álljon, de ha valaki többször keresi őt, akkor az lenne a legkevesebb, hogy záros határidőn belül visszahív, vagy legalább felveszi végre a telefont szerintem...

Én ennyi pénzért ezt elvárnám.. :(

973. pipi8607 (válaszként erre: 971. - Cifoka)
2013. márc. 27. 19:02

Nagyon köszönjük! :)

Nem kell gondolkodnunk, a párom ragaszkodik a Hanna névhez, úgyhogy már az első pillanattól fogva tudtuk, hogy Hanna lesz ha leányzó, a fiú néven hónapokig agyaltunk, született kompromisszum is(Balázs), de egyikünk sem elégedett a névvel.

Én a Hannáért sem vagyok oda, de végső soron szép név, és mindegy hogy hívják, ígyis úgyis imádni fogjuk! :)

Végül én is a G1-en keresztül értem őt el múltkor...

972. SHM27
2013. márc. 27. 18:11
Nekem azt mondta mikor voltam nála, és közölte hogy a szülést nem csak a terhesgondozást vállalja, hogy megígérte a feleségének, hogy nem fog olyan sokat dolgozni ... lehet hogy ez is benne van? Passz.
971. Cifoka (válaszként erre: 970. - Pipi8607)
2013. márc. 26. 17:11

Gratulálok Pipi!!! :)

De jó, akkor gondolkodhattok lányneveken! :)

Engem is összesen az zavar hogy ha bármi baj lenne akkor annyi (még jó hogy nem szülök), egyébként én is már a G1-et hívtam emiatt és már rákérdeztem tőlük hogy ugye nincs baja a dokinak mert már az is megfordult a fejemben hogy történt vele vmi mivel nem volt ilyen azelőtt soha! Úgy látszik nagyon el van havazva mostanában...

2013. márc. 25. 18:21

Sziasztok!


Én is kissé neheztelek rá most, mert csütörtök óta nem tudom őt elérni. Vagy foglalt vagy ki van kapcsolva a telefonja vagy nem veszi fel...

Eddig ha ilyen volt, mindig visszahívott, most még azt sem, úgyhogy elég morcos vagyok emiatt... :(

Még jó hogy nincsen bajom, hanem ő kérte, hogy a genetikai UH eredménnyel hívjam fel, illetve azon felül kiderült, hogy a háziorvosnak "csak egy papír kéne". Ami mondjuk fontos lenne...


Most végül a G1-et hívtam fel, hogy a doki elérhetetlen és jó lenne vele beszélni két szót rendelés végén (elmondtam azt is, hogy miért lenne fontos), vagy ha ráér, mert csütörtök óta nem sikerül, állítólag majd visszahívnak...


A genetikai UH-n kiderült, hogy kislányunk lesz, nagyon boldogok vagyunk! :)


Amúgy nálunk minden oké, jól vagyunk, csak a tavasz jöhetne már, elegem van ebből a márciusi télből, most is szakad a hó - és meg is marad, ráadásul nagyon hideg van odakint. Grrr.

969. Cifoka
2013. márc. 16. 16:06
De azóta sikerült elérnem...de hihetetlen milyen elfoglalt. Még hogy manapság nem születik sok gyerek!!!!
968. SHM27
2013. márc. 15. 21:48
Sziasztok! Én/Mi múlt hét csütörtökön voltunk nála, dolgozik. Mondta, hogy elvállalja a terhesgondozásom, de a szülést nem , mert szeptember elejére már sokan vannak beírva hozzá, de attól még lehet pont akkor bent lesz.
967. brbi (válaszként erre: 966. - Cifoka)
2013. márc. 15. 17:25
dolgozik pedig.. nem rég szabin volt két hetet.. lehet, h akkor kerested?
966. Cifoka
2013. márc. 14. 11:10

sziasztok,


Nem tudjátok mi van a dokival mostanában? Mert nagyon nehezen lehet őt elérni...

965. katie_rose (válaszként erre: 964. - Pipi8607)
2013. márc. 12. 21:06

Már azt hittem elvesztel :) remelem majd megirod a pici nemét :))

Mi éppen költözünk , festunk , pakolunk és alig élünk. Beni egyre ügyesebb , már kiváltottuk a tízórai tápszert gyümölccsel . Azért nehéz egyszerre a lakást intézni és a törpivel is lenni. Anyukám nagyon sokat segít. Amíg festek, addig ő kirándul Benivel . Órákat sétálnak :)

Szerintem jó döntés volt a babakocsi! Mi macskakoves terepen járunk sokat és kicsit bánom , hogy nem vettünk még nagyobb kerekű kocsit :)

2013. márc. 12. 11:44

Üdv! Még élek, élek! Hát valahogy kihalt a fórum, úgyhogy már én sem nagyon jártam fel, mivel hiába jöttem újra és újra, senki nem osztott meg semmit.. :D


Már táppénzen vagyok, odabent a babával minden rendben, nekem a hasam bal oldalt fájdogál, nagyszerűen megvagyunk amúgy. :)

Március 21-én megyek az újabb genetikai UH-ra 18 hetes leszek akkor. Már nagyon várom, hogy újra láthassuk a picit! :) Remélhetőleg már a nemét is meg tudják majd mondani végre, nagyon kíváncsiak vagyunk! :)


Kinéztük már a babakocsinkat is. Mivel én sokat fogok terepre menni (mert együtt fogok kutyát és babát sétáltatni, és egyébként is jobb a parkban, friss levegőn, mint a városban sétálni), meg amúgy is rosszak az utak, így egy nagykerekű böhöm babakocsira jutott a választásunk. Tömegközlekedést nem használok, lépcsőznöm egyáltalán nem kell, szóval teljesen jó döntés, mert nem kell emelgetni a babakocsit. Néhányan egyedül arra panaszkodnak az ilyen babakocsiknál, hogy nem bolygós a kereke (bolygósíthatót nem találtam megfelelőt a mi árkategóriánkban még használtan sem), úgyhogy maximum megizmosodom majd a babakocsitól! :D


Már nagyon várom az augusztus 20-at, hogy végre a kezemben foghassam a manócskát! :)


Nálatok mi újság, hogy vagytok? Hogy telnek a hétköznapok? :) MESÉLJ!! :)

2013. febr. 26. 19:03
Pipi!!!! Mizujs? el vagy veszve!
962. pipi8607 (válaszként erre: 961. - Katie_rose)
2013. febr. 6. 11:55

Izgi.. Na akkor ma felhívom a kórházat... :D Mondjuk nem vagyok szívbajos, simán leteszem a portásnál, ha hajlandó vigyázni rá... :D


Téged nem irigyellek, kitartást!!!

Jó zombizást nektek! :)))

961. katie_rose (válaszként erre: 960. - Pipi8607)
2013. febr. 6. 11:50

A MÁV-ban én még nem láttam ruhatárat ..de ez nem jelent semmit. :)

A Honvédban van a lépcső mellett balra azt tudom.

Írj majd,hogy mizujs van a kis törpével!


Én is ritkán vagyok,mert megkergült a gyerkőcöm és durván zombi üzemmódban vagyok...

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook