Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Dr Bálint Koppány szülész- ÁEK (MÁV) fórum

Dr Bálint Koppány szülész- ÁEK (MÁV) (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
1050. misane (válaszként erre: 1048. - Katie_rose)
2015. ápr. 7. 19:43
Koszi! Akkor 2013-hoz kepest mit sem valtozott a menet! A befizetendő összeg nőtt esetleg?
1049. katie_rose (válaszként erre: 1046. - Misane)
2015. ápr. 7. 18:40
Altalaban a 16.heten mar van cukorterheles aztan a szokott idoben is. Nem biztos, hogy masodszorra is cukros leszel.:)
1048. katie_rose (válaszként erre: 1047. - Misane)
2015. ápr. 7. 18:39

Bejelentkezel 2-3 hettel az esedekessege elott a 12.heti genetikai uh-ra. Ugy ker idopontot, hogy kombinalthoz a vert delig veszik csak le. Szoval legkesobb 11re menj uh-ra, hogy vsuszas eseten se legyen gond. Az uh a 2.emeleten van.

Ha keszen vagy ott, akkor le kell menni a magasfoldszintre a verveteli helyre es kijon majd a nover (kopogni tilos, megvadul tole :D ) . Csekket kerhetsz ekkor de ez azzal jar, hogy el is kell menned es be is kell fizetned mielott megszur (tehat eleg szukos az idokorlat), vagy elotte valamelyik nap bemehetsz kulon egy csekkert, hogy addigra ezzel mar ne kelljen foglalkozni.

Az uh eredmennyel es a befizetest igazolo bizonylattal leveszi a vert.

Par nap mulva sms-ben kapsz ertesitot h hol tudod megnezni az eredmenyed a neten.

1047. misane
2015. ápr. 7. 15:29
Ja, meg vmit elfelejtettem 2015-ben jelenleg hogyan zajlik a kombinált teszt a honvéd-MÁV kórházban?
1046. misane
2015. ápr. 7. 15:27
Nem kifejezetten Bálint dokihoz kapcsolódik a kerdes, de hatha van köztetek olyan aki ilyen cipőben jart. Az elso babaval való terhesség során kialakul gesztacios diabétesz után (nálam a terheléses cukor vizsgálat után Koppány 150 g CH diétát irt elő), a második terhességnel mire lehet szamitani? Diéta a kezdetektől? Koszi előre is!
1045. Boyocka (válaszként erre: 1036. - Bambara78)
2015. ápr. 3. 15:15
Csak ajánlani tudom neked! Bálint doki egy gondolata nagyon bennem maradt, mikor én is átkerültem hozzá..."Hogy van e pénze?lássuk csak...Ez a baba akkor is ki fog bújni ha nincs pénze nem??Hát akkor nem mindegy, hogy van pénze vagy nincs pénze?Ezt nem én döntöm el asszonyom..Akkor is megfog születni, ha én azt mondom nem vállalom, és ha már ilyen csökönyös a sors, akkor akár el is vállalhatom:)" Mondjuk én a szülésre szánt összeget odaadtam neki..De hát valjuk be nem volt túl sok pénzem..De a varratszedésnél átnyújtottam neki egy boritékot..De alig akarta elfogadni:) szóval én a helyedben, meg hát saját helyemben is:) Hozzá járnék/és járok is:)
1044. katie_rose (válaszként erre: 1042. - Bambara78)
2015. márc. 15. 16:48

Itt masik veglet van. Meg az edesapa sem mehet be a korterembe 2 percre sem. Van egy ugynevezett latogatoi folyoso, ahova te kimehetsz (gyerek nelkul) es az uvegajto masik oldalan hagyva a gyerkocot, meg tudja nezni a "rokonsag".

En pont kifogtam egy rossz szobatarsat is, de ez elofordul.

Egyebkent nekem is volt tejem szinte azonnal. De masodjara program csaszar lesz, nem biztos, hogy most is olyan jol fog menni. :)

1043. tschilla
2015. márc. 15. 10:15
Itt nincs bemászkálás a kórtermekbe, nekem is fő szempont volt a kórházválasztás során. Az egy borzasztó dolog lehet, nem csak az intimszféra totális megsértése, de veszélyes is, ki tudja milyen vírusokat hurcolnak be. Mindenki bírja ki azt a 3 napot a rokonság nélkül. Akinek van nagyobb gyereke, annak biztos rossz, hogy ő sem jöhet be, de másnak a levegőbe köhögős, orrfolyós gyerekét meg főleg nem akarnám az enyém közelében látni, és gondolom fordítva sem.
1042. Bambara78 (válaszként erre: 1041. - Katie_rose)
2015. márc. 14. 21:01

Engem a luxus nem érdekel, inkbb a nyugalom..sajnos vannak rossz tapasztalataim még az első kórházból, ahol nem sikerült először alapítványiba tenni és bejött a CSALÁD!Köszi!én meg kitett mellekkel első gyerekkel szoptassak..mondjuk most per konkrétan simán kiküldeném őket, hogy ki lehet menni, főleg ha szoptatási idő van...arról nem beszélve, hogy utolsó 2 hónapban az állandó derékfájásoktól nem tudtam aludni, rengeteget jósoltam és végül hulla fáradtan mentem be szülni a második gyerkőt..végül császár lett...megpróbálhattam, de esélytelen voltam hegszétválás veszélye miatt...Sokan írnak itt tápszer adásról..én ettől sem félek.. a gyerekemnek adtak a krházban, és csaszisként gyönyörűen tudtam szoptatni...sajnos első 1-2 napban csaszisnak teje ritkán akad...a gyerek meg ordít frankón..ennek én nem vagyok híve...és nem zavar a cumisüveg sem, ez sem okozott egyik gyerekemnél sem gondot:0)Tökéletes szopóreflexük volt hála égnek:0)

Egy darab alapítványi szoba van?Hát ez szívás:0)

1041. katie_rose (válaszként erre: 1040. - Bambara78)
2015. márc. 13. 20:18

Az alapitvanyi szoba sajnos nagyon lutri, szinte mindig foglalt. Mikor a kisfiamat szultem, akkor egy orokbeadasra varo baba es a lehetseges orokbefogado voltak benne eppen.:)

Egyebkent a szobak 3 agyasak, jol felszereltek de luxus az nincs (sajnos).

Ami nagyon hianyzitt nekem, az egy szek. Kozepso agyon, logo labbal, csaszar utan szoptatni....pocsek.

De legjozelebb tuti beviszek egyet az ebedlobol :D

A szuloszoba, muto resz egyebken nagyon szuper. A spinalis erzestelenitest atlagon felulire ertekelnem es remelem legkozelebb is ugyanazt a csapatot fogom ki, mert semmit sem ereztem:)

Szules utan a szuleszno meg a hatamat is megmosta, nagyon kedves volt, mindenben segitett. De ahogy a szobadba kerulsz a magad ura vagy. Ennek minden elonyevel es hatranyaval:)

Nem tudom sajnos, hogy a kulon szobahoz esetleg jar e extrabb ellatas.

1040. Bambara78 (válaszként erre: 1039. - Katie_rose)
2015. márc. 13. 18:53
Köszönöm!Igen, ismerlek, olvastam a fórumot:0)Gratulálok a babádhoz!Én most is magánba járok orvoshoz, ergo az nem is gond, hogy a G1be megyek, és ott fizetek(mondjuk nem óccsó, de a mostani dokim sem...) viszont szülésnél nem feltétlenül erőltetném a Maternityt, mert elég jókat olvastam az ÁEK-ról, szimpatikus, eddig is államiban szültem...alapítványi szoba is van ugye?Azt esetleg tudod, milyen?Minden infó érdekel!Köszönöm!
2015. márc. 13. 18:47
Az lemaradt, hogy szinten csaszaros voltam. Szepen varr!:))
1038. katie_rose (válaszként erre: 1036. - Bambara78)
2015. márc. 13. 18:46

En nala szultem 2012-ben. Nem maganrendelesre jartam, megis tokeletesen elegedett voltam vele vegig!

Annak ellenere, hogy a terhesgondozas soran nem kapott tolem penzt, mindig korrekt volt es alapos!

Most egy masik orvoshoz jarok (de ennek csak anyagi oka van), aki szinten fiatal, jo hiru es Mav-os. Dr. Spanik Gabor a neve. Nala is lehet a korhazat valasztani pl a genetikai vizsgalatokhoz (igy azok nem kerulnek penzbe) . Eddig elegedett vagyok vele nagyon.

1037. Bambara78 (válaszként erre: 1036. - Bambara78)
2015. márc. 13. 17:52
Annyi még, tuti a császár, mert mindkét gyermekem császáros volt!:0)
1036. Bambara78 (válaszként erre: 1035. - Boyocka)
2015. márc. 13. 17:50
Sziasztok!Abban szeretném kérni a segítségeteket, hogy az működik Bálint dokinál, hogy hozzá járok magánrendelésre (ha jól érzékeltem, akkor a G1 intézetben rendel) és azodd esetben nem a Maternity magánkrházas hátterét választom, hanem az ÁEK-t.2 gyermekem van, ez a 6. terhessgem...részletekbe nem bocsátkozom, mert nem ez a fórumtéma...de szükségem lenne egy energikus, jó orvosra, akit még nem evett meg az élet, némi lelkesedést mutat a szakmája iránt.9 éve uaz az orvosom, de nagyon úgy néz ki, hogy váltok, és mindenképpen egy fiatalabb, jó, megbízható dokit keresnék, és Bálint dokiban tetszik, hogy olyan kórházi háttere van, ahol Mo legmodernebb PIC osztálya van(bár mindkét gyerekm időre született szép súllyal:0)...ez jó dolog.Én már 36 éves múltam,úgyhogy kicsit óvatosabb vagyok, és az előéletemre tekintettel kicsit másképp állok a terhességhez. Köszönöm, aki válaszol!Vagy még ha tudtok a az ÁEK-ban megbízható dokit ajánlani, fiatalabbat:0)Szép estét!
1035. Boyocka
2015. febr. 22. 08:43
Ő mentette meg az életemet:) Hiába "drága" az életemnél nem drágább... S mikor hozzá kerültem, terhességem felénél passzolt át hozzá egy másik orvos, még pénzt se akart tőlem elfogadni... Azt mondta, ezt a babát akkor is megszüljük, akár fizet akár nem... És milyen jól tettem, hogy mellette döntöttem. Az előző doki, nem mérte fel, a betegségem súlyosságát... Ha nincs Bálint doki, ma nem beszélgetnék itt...És nem nevelném az 5,5 éves lányomat. Persze én is odaadtam szülés után a szülésre szánt összeget, de enélkül is ezt tette volna:) Szóval igaz csóró vagyok, de ha nődokihoz kell mennem, inkább kipengetem a 16ezer ftot... De soha nem váltanék orvost!:)
1034. adrienn8507 (válaszként erre: 1033. - Misane)
2015. febr. 17. 14:12
Köszönöm😄
1033. misane
2015. febr. 15. 20:30
A G1 intézet honlapján konkrét arlista van, ott láthatod a tarifajat! Ott van telefonszám is a bejelentkezéshez. Minden hétfőn rendel, asszem 15-20 óra között.
1032. katie_rose (válaszként erre: 1031. - Adrienn8507)
2015. febr. 14. 10:05
A G1 intezetben rendel. Nem olcso:/ atlag 16ft egy vizsgalat.
1031. adrienn8507 (válaszként erre: 1026. - Babmalac)
2015. febr. 11. 09:16
Szia meg szeretném kérdezni hogy a doktor urnak hol van a maganrendelője?illetve milyen módon lehet bejelentkezni?anyagilag mire lehet számîtani?köszi a választ
1030. tschilla
2015. jan. 23. 23:34
Szerintem nem endokrinológus. De normális :)
2015. jan. 23. 17:32

Sziasztok!

Valaki tud abba segíteni, hogy a Bálint doktor úr esetleg endokrinológus is? PCOS-m és IR-em van! És egy normális orvost keresek!

1028. Attak (válaszként erre: 1027. - Misane)
2014. nov. 24. 14:57
Szia! Én mind a három gyermekem nála szültem császárral, 2-2 év telt el a szülések között. A protokoll az a Máv-ban, hogy második szülésnél, ha az első császár volt, maximum a kiírás napjáig engedik a terhességet vinni, tehát ha addig beindul magától, akkor lehet próbálkozni a természetes szüléssel, de mindennek rendben kell zajlania, mert nem lehet oxitocint adni a hegszétválás veszélye miatt.Két császár után meg automatikusan császár lesz a 38. héten, legalábbis nekem eddig engedte a doki.
1027. misane
2014. nov. 24. 14:44
Sziasztok! 2 vagy több gyermekes anyukák tapasztalataira lennék kiváncsi Bálint doktorral illetve általában a MÁV kórházzal kapcsolatban. Ha az elso babát császármetszéssel segítettek világra, mekkora a valószínűsége, hogy a második terhesség végkimenetele is ez lesz? Nagyon koszi előre is!
1026. Babmalac
2014. júl. 9. 11:36

Kedves Fórumozók!


Én még új vagyok a csoportban, de gondoltam megosztom Veletek tapasztalataimat és a Tiéteket is elolvasgatom:)


Én is Bálint doktorhoz járok, de csak jót tudnék mesélni róla! Teljesen meg vagyok elégedve vele, bár eddig csak rákszűrésre és éves általános vizsgálatra jártam hozzá.


Mostanra döntöttük el, hogy akkor lassn belevágnánk a babaprojektbe, és ahogy felhívtam, azonnal intézkedett! :)


Szóval szerintem akit még érdekel, vagy orvost keres, bátran vegye fel vele a kapcsolatot!


Van köztetek olyan, aki most tervez és próbálkozik?

1025. hpanni01 (válaszként erre: 1016. - Yanett86)
2014. jún. 13. 15:16
nekem is hasonló elményben volt részem, bár ezek szerint én vagyok a kivétel erősíti a szabályt esete. nekem sajnos rossz tapasztalataim voltak "fusson, szaladjon" doktor úrral. az tény, h a terhesgondozás során az előírt vizsgálatok terén nagyon lelkiismeretes, de sajnos ez az egyetlen jó dolog, amit el tudok róla mondani. ha újra terhes lennék, messzire kerülném
1024. Vivu (válaszként erre: 1023. - Timi 5)
2014. máj. 26. 18:13
Köszönöm a válaszod, igen segítettél. Eddig nekem is úgy zajlott az eleje, ahogy leírtad. A genetikai uh után eleve "magához" adott időpontot, szóval akkor szerintem nem kérdezek rá, hanem bejelentkezek mindig hozzá, vagy hátha ad ő automatikusan időpontot :-) Szóval köszi és neked is boldog babavárást és könnyű szülést!
1023. Timi 5 (válaszként erre: 1022. - Vivu)
2014. máj. 26. 13:37

Szia!

Megírom a friss tapasztalataimat, hátha segít: Előreláthatólag júliusban szülök majd nála.

Nekem őt egy barátnőm ajánlotta és én a Honvédkórházban voltam a rendelésén a terhességem elején (6 hetesen), akkor nem vizsgált meg, csak elküldött UH-ra a volt MÁV Kórházba, hogy a terhesség ténye megállapításra kerüljön és ott rögtön helyben kellett időpontot kérnem a 12. hetes genetikai UH-ra is. Innen kezdve mindig a doktor úrhoz kértem időpontot telefonon (normál esetben havonta kell járni), aztán kb. a 20-21. hét felé egyik alkalommal szóba hozta a szülést, hogy mivel az előző babámat császárral szültem, ezért nagy valószínűséggel most is arra számíthatok. Én kapva-kaptam az alkalmon és megkérdeztem, hogy szülhetek e nála. Szerencsére igent mondott, illetve még annyit jelzett, hogy ha mégis közbejönne neki valami pont akkor, akkor "átad" egy kollégájának. Jó fej volt. Én azt tudom tanácsolni, hogy ha túl vagytok a genetikai vizsgálatok eredményén azután kérdezz rá a szülésre. A terhesgondozás elvállalását én nem kérdeztem meg őszintén szólva, de mindig kértem jó előre időpontot hozzá, aztán mivel ő mondta a további teendőket "automatikusan" a gondozottja lettem. Legalábbis nem tűnt úgy, hogy zavarja, hogy rendszeresen megjelenek.:) Remélem tudtam segíteni. Nyugodt babavárást kívánok!

1022. Vivu (válaszként erre: 1017. - Lyllus86)
2014. máj. 25. 18:13

Szia!


Olvastam a hozzászólásodat. Kérdésem lenne... én most 2 hónapos terhes vagyok, tudom korai, de amikor voltam nála, nekem semmit nem mondott. Amikor mondta, hogy szívesen végigviszi a terhesgondozást, rákérdeztél konkrétan erre, vagy ez hogy jött szóba? (lehet hülyén hangzik a kérdés, de nem tudom, hogy kéne felkérnem, hogy legyen az orvosom). Vagy mások? Ti hogy mentek oda? eleve már az elején felkéritek, vagy megvárjátok azért a három-négy hónapot? Kicsit úgy tűnik mikor mentem hozzá, mintha azt kérdezné, minek mentem ilyen korán? 6 hetesen kértem tőle beutalót uh-ra, aztán 8 hetesen voltam nála. Köszi a válaszokat.

1021. katie_rose (válaszként erre: 1020. - Tschilla)
2014. ápr. 24. 12:31
Szerintem magánban elvállal bárkit. Az sztk-s rendelésen azért nem,mert ugye vagy mindenkit kellene vagy senkit. Inkább az választja,hogy senkit,mert különben nem maradna ideje a privát kismamákra.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook