Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Dr Bálint Koppány szülész- ÁEK (MÁV) fórum

Dr Bálint Koppány szülész- ÁEK (MÁV) (beszélgetős fórum)


60. katie_rose (válaszként erre: 59. - Cifoka)
2012. jún. 29. 18:08

Merre laktok? Én ajánlanám a mi 1 szobásunkat, de nem hiszem,hogy kényelmesen elférnétek. (mondjuk galériás, meg nagy a szoba) Nincs benne bútor (azaz van,csak azt elvisszük :) )

Nem tudtok valamelyik rokonhoz menni átmenetileg?

59. Cifoka (válaszként erre: 58. - Katie_rose)
2012. jún. 29. 17:33
Hát nagyon nem mindegy akkor!!! Biztosan hamar eljön nektek is az idő! Viszont mi meg nem találunk semmit, ahogy meghallják max 3hónapra szeretnénk kivenni lakást rögtön azt mondják nem. :((
2012. jún. 29. 16:56
Nekünk az is albi lesz végső soron csak sokkal jobb helyen. És annyit fizetünk majd a 3 szobáért,mint most egy egyért. Csak tartanánk már ott. :)
57. Cifoka
2012. jún. 29. 16:44
Huhh..ránk meg most vár ugyanez (dobozok, zsákok). Jól teszitek a spórolást..tény hogy rengeteget lehet vele megtakarítani. A mi albérletünk is pici..De várom már a saját lakást...
56. katie_rose (válaszként erre: 55. - Cifoka)
2012. jún. 29. 16:27
Mi most megyünk a pöttöm kis albérletünkből anyósékhoz,hogy a baba születéséig spóroljunk. Utána meg megyünk egy nagyobb lakásba. Nem emelgetek, de egyszerűen nem látom a végét. Zsák és doboz halmok. :)
55. Cifoka (válaszként erre: 54. - Katie_rose)
2012. jún. 29. 16:25

Hát igen..nem unatkozom :)

De ahogy látom Te sem. Viszont egy cipőben járunk akkor. Mi is most fogunk költözni, éppen albit keresünk amíg felújítjuk a lakásunkat. Szóval mi is 2szer fogunk költözni :( ráadásul egy pici babával.

Meg ne emeld magad így terhesen!!!

54. katie_rose (válaszként erre: 53. - Cifoka)
2012. jún. 29. 15:21

Gondolom,hogy lefoglal a család. :)

Én egy halom szemeteszsák és doboz tetején gubbasztok a laptopommal, mert épp költözünk. Egész nap pakoltam. Most várom a párom holnap meg jönnek a költöztetők. Utálom az egészet. :D Ráadásul novemberben, babástól költözünk majd megint tovább. :/

53. Cifoka (válaszként erre: 49. - Katie_rose)
2012. jún. 29. 13:21
Szia, ne haragudj csak most írok de mindig volt valami mostanában. Megint jön vissza a hőség. Jól teszed a fürdést de tényleg ne sokat szerintem. Mi is most tervezzük a strandot babástól..persze ő csak az árnyékban fog hűsölni amíg mi felváltva pancsolunk..mert már máshogy nem lehet bírni... :)
52. Cifoka (válaszként erre: 50. - Lapááát)
2012. jún. 29. 13:20

Szia, Persze hogy csatlakozhatsz! :)

Szerintem ha így elmondod neki ugyanezt hogy ez a helyzet (nem tudod a magánrendelést kifizetni) semmi baj nem lesz ugyanúgy el fog vállalni. Abszolút nem a pénzre hajt ez az orvos. Meg ha idáig is oda jársz ÁEK-ba és nem ajánlotta fel a magánrendelést akkor lehet nem is fogja. Majd írd meg mi volt. :)

51. katie_rose (válaszként erre: 50. - Lapááát)
2012. jún. 27. 15:57
Én nem tudom vállaja-e :/ csak júliusban fogom felkérni és úgy szeretném ahogyan te. Viszont én nem vagyok biztos abban, hogy ebbe így belemegy. Te mikor beszélsz vele?
50. lapááát (válaszként erre: 49. - Katie_rose)
2012. jún. 27. 14:09

Sziasztok!

Csatlakozhatok a beszélgetéshez picit? Én is Bálint dokihoz járok az ÁEK-ba gondozásra, szeptemberre vagyok kiírva. Szeretném, ha Ő lenne bent a szülésnél, most szeretném felkérni. Viszont a magánrendelést nem tudom kifizetni (én tanítónő vagyok, nyárra nincs is szerződésem, a férjem május óta munkanélkülire került leépítés miatt). Szerintetek lehetséges, hogy így is vállaljon? persze a szülésért fizetnénk :-) Köszi a választ

49. katie_rose (válaszként erre: 48. - Cifoka)
2012. jún. 20. 15:41

Pöttyös? Lehet attól,hogy megizzad a melegben?

Holnap elmegyünk strandra. Tudom,hogy vannak akik szerint a fürdés meggondolandó és nem is akarok egész nap a vízben ázni,de ezt a mai napot már nehezen viselem. Vizes törcsivel a nyakamban is folyik rólam a víz. :)

48. Cifoka (válaszként erre: 47. - Katie_rose)
2012. jún. 20. 13:51

csak nincs semmi baj. Szerintem is szóltak volna ha gond lett volna.

Én, köszönöm jól vagyok. Bár a kislányom tele van piros pöttyökkel a melegtől. De inkább ilyen legyen az idő minthogy fázni kelljen. :)

47. katie_rose (válaszként erre: 46. - Cifoka)
2012. jún. 19. 14:31

Megmutattam volna neki,de ugye az a fránya időpont... Szóval most az van,hogy sem ő sem pedig én nem láttam még. Genetikán a doki megnézte de nem mondott semmit. Ezt úgy könyvelem el,hogy rendben volt. Remélem... A kombinált tesztem az biztos,hogy jó lett.

A 3vagy 4D lesz a következő projekt szerintem.

Amúgy a meleget jól bírom, bár a pici lehet nem ért egyet velem,mert 3 napja úgy pattog a hasamban,hogy aludni sem tudok tőle. :)

Te jól vagy?

46. Cifoka (válaszként erre: 45. - Katie_rose)
2012. jún. 19. 14:27

Tényleg jó sokára kaptál időpontot. Viszont az AFP eredményedet nem mutattad meg Bálint doktornak?

Szerintem érdemes lenne és Te is megnyugodnál!

Jól viseled ezt a meleget?

45. katie_rose (válaszként erre: 44. - Cifoka)
2012. jún. 14. 12:36

Akkor mégiscsak a baba hozzáállása a legfontosabb a 4d-nél. :)

szépen rugdos a pocimban, szóval jelzi,hogy jól van. Ez elég megnyugtató érzés. :)

gondolkozom,hogy menjek-e a doki magánrendelésére,mert júli. 19re kaptam csak időpontot az ÁEK-be... Az AFP eredményemet nem is tudom,mert csak az ultrahangos doki nézte meg a gépén. Bár azt azért remélem,hogy ha baj lett volna vele, azért azt közli :)

44. Cifoka (válaszként erre: 43. - Katie_rose)
2012. jún. 14. 12:10

Hát igen, gondolom hogy nem tetszett neki :)

4D-re a 26-30-ik hét között érdemes elmenni amikor már akkora a baba hogy élvezhető lesz a mozizás. Én is a 30-ik hétben voltam. Viszont szerencse is kell hozzá mert a babám folyamatosan takarta magát és háttal volt :)

43. katie_rose (válaszként erre: 42. - Cifoka)
2012. jún. 12. 14:38

Fura,mert az eddigi 2 uh nem zavarta látszólag. De most tényleg látszott,hogy utálja az egészet. :)

Majd 4Dre szeretnék eljutni még,de nem tudom mikor érdemes. (most nem kaptunk képet)

42. Cifoka (válaszként erre: 41. - Katie_rose)
2012. jún. 12. 14:12

Szia,


Akkor tényleg nem sok a differencia :)

Gratulálok!!! De jó, hogy kiderült kisfiad lesz! :)

És az a legfontosabb tényleg hogy egészséges, nincs semmilyen rendellenesség stb. Akkor majd meglátod hogy amikor a szívhangját fogják nézni azt hogy fogja utálni,ugyanis visszhangzik neki.

41. katie_rose (válaszként erre: 40. - Cifoka)
2012. jún. 11. 21:20

Szia!


A Máv-ban voltam. 2nap különbség van az uh és a menstruációból számolt időpont között,de mondta a doki,hogy ez olyan kevés,hogy nem is érdemes vele foglalkozni. Marad a nov. 9. :)

Elviekben egészséges és az előzetes tippelgetésekkel (család részéről) ellentétben valószínűleg kisfiú. :)))

Az ujjacskái megvannak, mocorog rendesen, de az uh-t utálja. A kezével teljesen úgy csinált mint ha a fülét vagy a fejét akarná takarni előle.

40. Cifoka (válaszként erre: 39. - Katie_rose)
2012. jún. 11. 16:55

Szia,


Mi volt genetikán? Módosult a dátum? Kórházban csináltattad meg?

39. katie_rose (válaszként erre: 38. - Cifoka)
2012. jún. 7. 13:50
November 09-re vagyok kiírva. Hétfőn megyek genetikára. Akkor lehet módosítanak majd a dátumon. :)
38. Cifoka (válaszként erre: 37. - Katie_rose)
2012. jún. 7. 10:24
Persze megértem. Mikorra vagy kiírva? Hidd el jó kezekben leszel :)
37. katie_rose (válaszként erre: 36. - Cifoka)
2012. jún. 6. 16:18
Én most a Honvéd kórházba járok hozzá,de szülni viszont nála szeretnék. Nem túl fényes az anyagi helyzetünk,azért választottuk ezt a megoldást. :)
36. Cifoka (válaszként erre: 35. - Katie_rose)
2012. jún. 6. 11:47

Szia,


Köszönöm :)

Tény, hogy ő nem egy bőbeszédű..bár ami kérdésem van arra mindig készségesen válaszol és elég jó humora is van. :)

Én mondjuk felkértem őt orvosnak, havonta 1szer mentem a magánrendelőjébe, a vége fele NST-n szinte csak 3000ft-ot fizettem (alkalmanként)szóval nem játszott a lehúzásra..pedig többet is írhatott volna a kartonomra mint vizsgálati díjat.

35. katie_rose (válaszként erre: 34. - Cifoka)
2012. jún. 5. 15:57

Szia!


Eddig kedves volt, de nem túl bőbeszédű. Ha kérdezek válaszol, viszont nem tájékoztat "agyon". :)

Neked fogadott orvosod volt ő? Mármint a vizsgálatokért is fizettél vagy csak a szülésért? (esetleg egyikért sem)

Gratulálok a babához! :)

34. Cifoka (válaszként erre: 33. - Katie_rose)
2012. jún. 5. 10:56

Szia,


Nem tudom, azóta mi a tapasztalatod az orvossal kapcsolatban! De!!! Túl vagyok a szülésen és őszintén nyugodt szívvel ajánlom Neked én is őt!!! Hihetetlen milyen jó orvos és flottul lezavarta a szülést, csak ajánlani tudom. Én biztos hogy a következő babámat is nála fogom szülni!!!

33. katie_rose (válaszként erre: 32. - Cifoka)
2012. ápr. 12. 19:58
Elvileg elvállalta,mert gyakorlatilag kötelezett erre a vizsgálatra. :D azt mondta,hogy aki hozzá jár,annak kell és kész. :D Én 30.000ért találtam csak. de azért megpróbálok még a tb-s 12.heti uh-ra bejutni,mert akkor csak a vérvételt kellene fizetni pluszban. De a doki szerint esélytelen. :/
32. Cifoka (válaszként erre: 31. - Katie_rose)
2012. ápr. 12. 19:52

Szia,


Gondoltam Rád... :)

Nem semmi, hogy ilyen sokan várnak UH-ra. Akkor ezek szerint sok a kismama :) És elvállalt Téged? Mondtad neki, hogy Te nem akarsz a magánrendelőjébe menni? Tudom, hogy nagyon drága a teszt..mi is szívtuk érte a fogunkat (25ezer ft volt) de úgy voltunk vele, hogy ez tényleg fontos vizsgálat mert ha bármi gáz lenne akkor derüljön ki..az állami 16.heti afp vizsgálat amúgy sem megbízható. A doki nagyon alapos..rengeteg laborra küldött engem is.

31. katie_rose (válaszként erre: 30. - Cifoka)
2012. ápr. 12. 19:07

Szia!

Na megvolt a vizsgálat. A vérvételi leleteim szuper jók. Viszont most szólt a doki,hogy a 12. heti uh-ra már régen be kellett volna jelentkeznem,mert 4-6 hét a várólista. Ráadásul ő ragaszkodik a kombinált teszthez a kismamáinál.. Így most lesz egy 30 ezres kiruccanásom egy magán intézménybe,hogy megcsináltassa az uh-t és a vérvételt. Nem mondom,hogy örülök. sőt...felrobbanok...

De a doki amúgy kedves volt és a kombinált teszthez nem a saját magánrendelését ajánlotta.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook