Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Dr Bálint Koppány szülész- ÁEK (MÁV) fórum

Dr Bálint Koppány szülész- ÁEK (MÁV) (beszélgetős fórum)


120. katie_rose (válaszként erre: 118. - Barbidu76)
2012. júl. 20. 21:42
Én is gondolkozom azon,hogy miután lejár a jogosultságom átmegyek magánba és a szabad orvosválasztással élve visszamegyek szülni a Honvédba... Csak ez jó sok lóvé lenne :/
2012. júl. 20. 21:39
nem tudom, hogy ő rendel-e tb alapon, nem kérdeztem, bár nagyon nem lenne mindegy, mert egy vagyon..
118. barbidu76 (válaszként erre: 117. - Katie_rose)
2012. júl. 20. 21:38
Ő a gerkomednél rendel (magán), v. színűleg oda..
117. katie_rose (válaszként erre: 116. - Barbidu76)
2012. júl. 20. 20:43

Igen, a Róbert Károly körúton szokták csinálni a vérvételt és dokihoz is oda járok. Te a Kazár dokihoz hol/hová fogsz menni?

Amikor én voltam uh-n mindig pontosan bejutottam szerencsére.

116. barbidu76 (válaszként erre: 115. - Katie_rose)
2012. júl. 20. 20:39

semmi baj, én meg elmentem aztán aludni. :)


a honvéd épülete a róbert károly krt-at jelenti?

az uh-os rész egész jó, kicsit volt csak csúszás, utánam viszont már rengetegen voltak. én időpontra mentem.

nagyon bizakodom, hogy tudjon a doki beuatalót adni, és jó hírekkel szolgáljon.

115. katie_rose (válaszként erre: 114. - Barbidu76)
2012. júl. 20. 08:12

Bocsi,hogy tegnap eltűntem, de áramszünet lett a vihar miatt és csak ma reggelre jött vissza. :D

Nekem a vérvételeket a Honvéd épületében szokták csinálni. De egy "bagázs" az egész,mert a genetikai uh-n az ultrahangos a MÁV-ban simán meg tudta nézni a gépen.

A cukorterhelést is a Honvédban csinálják, de 3 hét múlva az ultrahangot meg a MÁV-épületben :D

114. barbidu76 (válaszként erre: 113. - Katie_rose)
2012. júl. 19. 21:41

hát ez vicces.


még nincs időpontom, de elvileg a 15. héten, vagyis kb. 2 hét múlva esedékes. viszont jövőhéten fel fogom hívni, hogy sikerült-e valamit kiderítenie.

akkor már meg tudják mondani, hogy tudnak-e beutalót adni. ha nem, akkor kezdek el majd idegeskedni. az afp-t is ott csináltattad?

113. katie_rose (válaszként erre: 112. - Barbidu76)
2012. júl. 19. 21:16

Az én hepatitis eredményem 6 hét alatt nem készült el. Kész vicc. :D

Majd mikor a cukros leletemért megyek,akkor azt is meg kell próbálnom megszerezni,mert lehet elkeverte a labor. :)

Kazár dokihoz mikor mész? Vagy még nincs időpontod?

112. barbidu76 (válaszként erre: 111. - Katie_rose)
2012. júl. 19. 21:06

persze, mindenképp' megírom, hogy mi volt.

első lépésként a Kazár doktorhoz fogok menni, ott kiderül, hogy tud-e beutalót adni a 16. heti AFP, és hepatitis vizsgálatra.

111. katie_rose (válaszként erre: 110. - Barbidu76)
2012. júl. 19. 21:04

Beutalókat én most is kaptam. (de ugye szept. 19ig nem tudnak belém kötni).

Majd meglátjuk, de írj ha mész megint!

110. barbidu76 (válaszként erre: 109. - Katie_rose)
2012. júl. 19. 20:08

Ez egyre érdekesebb. :(

A betegfelvételen valóban nem tudnak mit mondani, de ha mész legközelebb, akkor azt javaslom, hogy kérdezd meg a magasföldszinten C ép-ben van balra egy iroda, én ott érdeklődtem..

Fura, hogy az orvosok sem tudnak semmit.

Mindenesetre nekem majd mennem kell az AFP-re, arra kell, hogy adjon beutalót a doki, ha nem ad, akkor az már gyanús. Akkor passzolom a dolgot.. Bár nekem azt ígérte, hogy a 12. heti uh. vizsgálat utánra már fog tudni konkrétumokkal szolgálni. Hát nagyon remélem.

2012. júl. 19. 18:08

Na, ma voltam a Honvéd kórház épületében a dokimnál. A betegfelvételen megint kértek minden kutyafüle papírt és szóltak,hogy ugye tudom,hogy hamarosan lejár... A betegfelvételen nem tudtak mit mondani... nem tudják,hogy miként alakul a kismamák helyzete. A dokim szerint meg folyamatban lévő terhesgondozást nem utasíthatnak el, de egyébként fogalma sincs,hogy hogy vagy ez hivatalosan. A szülést azért szóban elvállalta, tehát elvileg ő a fogadott dokim.

Augusztus közepén megyek legközelebb... remélem addigra ők is és én is okosabb leszek :/

108. barbidu76 (válaszként erre: 107. - Katie_rose)
2012. júl. 17. 23:04

akkor lehet, hogy nekem szerencsém volt azzal aki a betegfelvételen volt.


remélem csütörtökön tudsz valami biztatót mondani, vagy legalábbis u. azt amit én tudtam meg. :)


jó éjt!

107. katie_rose (válaszként erre: 106. - Barbidu76)
2012. júl. 17. 23:02

Én is telefonon, de lent mindig be kell ugye jelentkezni. És hiába volt időpontom meg minden attól még kérték ezt a papírt. :/


Ááálmos vagyok én is, jó éjt! :)

106. barbidu76 (válaszként erre: 105. - Katie_rose)
2012. júl. 17. 22:52

ez fura..

mondjuk én telefonon jegyeztettem elő magam, és akkor nem kérdeztek semmit.


várom a fejleményeket akkor csütörtökön.

jó éjt!

105. katie_rose (válaszként erre: 104. - Barbidu76)
2012. júl. 17. 22:45

A 12. heti uh előtt jelentkeztem be és akkor kérték az igazolást. Régen is mindig magamnál hordtam,de előtte soha sem kérték. És beírták a lejárat dátumát is.

Ha nem lett volna nálam, nem engedtek volna a vizsgálatra.

104. barbidu76 (válaszként erre: 103. - Katie_rose)
2012. júl. 17. 22:27

és ez milyen vizsgálat volt?


mindenképp' írjál majd, hogy mit mondott a doki.


egyébként még 1 hete egy másik MÁV-os dokival is beszéltem és ő is ezt mondta, hogy a terhesgondozás-szülés, említett vizsgálatokért nem kell fizetni.

103. katie_rose (válaszként erre: 100. - Barbidu76)
2012. júl. 17. 22:23
Tőlem a betegfelvételen kérték az igazolást nem a doki vagy más. És beírták,hogy szept. 19ig szól. Nem tudom, talán csütörtökön már okosabb leszek :)
2012. júl. 17. 22:13
bár szerintem ez ettől független, mivel az orvos is említette, hogy változások vannak, (ő sem tudott biztosat mondani még 1 hete) de azt kétlem, hogy ennyi embert megkérdeztem, és mindenki rossz infót ad át. legalábbis merem remélni, hogy tényleg így van, ahogy mondták.
2012. júl. 17. 22:10
elképzelhető, hogy azért nem, mert az orvos felvett a rendszerbe.
100. barbidu76 (válaszként erre: 99. - Katie_rose)
2012. júl. 17. 22:09

egyszer voltam (ma) a 12. hetes uh-on, ott még a lakcímkártyámat sem kérték el, én mondtam, hogy nem itt lakom, de nem foglalkoztak vele.

a betegfelvételi pulthoz mentem.

Te hol voltál?


a 7. ker-ben lakom, a Péterfybe kéne mennem egyébként.

99. katie_rose (válaszként erre: 98. - Barbidu76)
2012. júl. 17. 22:03

Amikor mentél bármilyen vizsgálatra,akkor lent tőled sosem kértek valami papírt,hogy mi jogosít arra,hogy oda járj? Vagy abba a két kerület valamelyikében laksz,ami a Honvéd/Máv-hoz tartozik?

Tőlem már a mostani rendelet előtt is kértek igazolást. És ezt nem kaptam meg most... tényleg nem értem...

98. barbidu76 (válaszként erre: 97. - Katie_rose)
2012. júl. 17. 21:56

én elvileg a Kazárhoz mennék, nála voltam legutóbb, és úgy terveztem, hogy ő lesz a fogadott orvosom.


remélhetőleg jövőhéten már ő is tud valami infóval szolgálni.


megértem az aggodalmat, én sem nyugodtam meg teljesen, főleg úgy, hogy itt napról-napra változnak a dolgok, de jelen állás szerint az említett vizsgálatok és a szülés díjmentes, ezt többen is alátámasztották.

97. katie_rose (válaszként erre: 95. - Barbidu76)
2012. júl. 17. 21:39
Hát nem tudom...mert ha meg egyszer csak kérik a jogosultságot igazoló papírt és nincs...akkor az utolsó pillanatban lesz kapkodás. Na csütörtökön kifaggatom a dokit. Neked választott orvosod van?
2012. júl. 17. 21:33

egyébként ami fura volt, hogy az uh-os asszisztens nem adott egyértelmű felvilágosítást, azt mondta, hogy keressem meg xy-t, ő majd elmondja a dolgokat.



bár ezek szerint akkor a gazdaságin mégis jól tudták a dolgokat.

2012. júl. 17. 21:00

Ma voltam a MÁV-ban, a kombi teszten. Minden ok. :)

Egyébként meg mekgérdeztem és azt mondták, hogy két vérvételen kívül minden ingyens. Tehát a szülés, a labor, a CTG, és az uh. is.

A két vérvétel: toxoplazma, és cvs.

Nem mintha ez nem változhatna menet közben, de most ezt mondták. Nekem megcsinálták minden szó nélkül az uh-ot.

94. barbidu76 (válaszként erre: 93. - Katie_rose)
2012. júl. 15. 21:38
Rendben, megbeszéltük. :)
2012. júl. 15. 21:19
Barbidu, akkor te kedden érdeklődsz én meg majd csütörtökön és megírjuk amit megtudtunk :)
92. barbidu76 (válaszként erre: 90. - Cifoka)
2012. júl. 15. 14:34

Szia!


Éppen ez az, hogy akinél voltam, ő sem tudott biztos infót.

91. barbidu76 (válaszként erre: 89. - Katie_rose)
2012. júl. 15. 14:33

hát tényleg nagyon sajnálom, gondolom ez jó sok embert érint, és azért a szülés előtt, nem túl kellemes új orvost, és kórházat választani.

de azért bizakodom, az orvos azt mondta, hogy minden hónapban változtatják a dolgokat..


kedden megpróbálom kideríteni, ha lesz rá idő.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook