Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Dr Bálint Koppány szülész- ÁEK (MÁV) fórum

Dr Bálint Koppány szülész- ÁEK (MÁV) (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... ❯❯
540. katie_rose (válaszként erre: 539. - Cifoka)
2012. dec. 31. 11:25
Most nősül és el van foglalva.... Szerintem ez lehet az oka :))
539. Cifoka (válaszként erre: 537. - Pipi8607)
2012. dec. 31. 10:24

Szia,


Én is gratulálok Neked! :)

Én sem tudom, vállal-e ilyet a doki, de azt tudom hogy amikor én szültem nála hagyományosan, akkor az tetszett hogy nem fényárban szültem hanem enyhe világításban és szerintem a babának is kellemesebb volt így.

Az viszont számomra furcsa hogy nem vállal már sok kismamát...

538. katie_rose (válaszként erre: 537. - Pipi8607)
2012. dec. 31. 05:54

Szia!

Először is gratulálok !:)

Én nála szültem, de nem tudom, hogy vállal-e ilyesmit . :( Mostanság eleve olyan mint ha alig vállalna szüléseket .

Nekem természetes szülésnek indult aztán császár lett a vége.

2012. dec. 30. 21:42

Sziasztok!


Szeretném a segítségeteket kérni! Én is a MÁV kórházban fogok szülni (6 hetes vagyok), és szeretném megérdeklődni, hogy dr. Bálint Koppány vállal-e gyengéd/csendes szülést?

Arról hallottam, hogy magában a kórházban lehetséges ez, és többen szültek már így, de aki ismeri a doktorurat, az remélem, tudna nekem erre válaszolni.. :)


Sajnos valószínűleg császárom lesz, de ha mégsem akkor jó lenne ha így szülhetnék, bár inkább az orvoshoz ragaszkodom, mint a módszerhez egyébként, csak jó lenne ha mindkettő teljesülhetne, ha esetleg mégis szülhetnék természetes úton. :)


A válaszokat, segítségeteket köszönöm előre is! :)


(Bocsi, hogy elsőre válaszként írtam az üzenetem, még ismeretlen a fórum és elnyomkodtam... :D)

536. pipi8607 (válaszként erre: 530. - MViki)
2012. dec. 30. 21:40

Sziasztok!


Szeretném a segítségeteket kérni! Én is a MÁV kórházban fogok szülni (6 hetes vagyok), és szeretném megérdeklődni, hogy dr. Bálint Koppány vállal-e gyengéd/csendes szülést?

Arról hallottam, hogy magában a kórházban lehetséges ez, és többen szültek már így, de aki ismeri a doktorurat, az remélem, tudna nekem erre válaszolni.. :)


Sajnos valószínűleg császárom lesz, de ha mégsem akkor jó lenne ha így szülhetnék, bár inkább az orvoshoz ragaszkodom, mint a módszerhez egyébként, csak jó lenne ha mindkettő teljesülhetne, ha esetleg mégis szülhetnék természetes úton. :)


A válaszokat, segítségeteket köszönöm előre is! :)

535. katie_rose (válaszként erre: 534. - MViki)
2012. dec. 18. 23:43
Csak ha szereti a kelt tésztát. Még mindig elég rezgős a hasam,de akkor még akkora is volt,mint 6 hónapos terhesen :D
534. MViki (válaszként erre: 531. - Katie_rose)
2012. dec. 18. 23:09
biztosan tetszett neki a hasad :-DDDDD
533. MViki (válaszként erre: 531. - Katie_rose)
2012. dec. 18. 23:08
Nya.. hát "százezreket" mi se adtuk... (nem is lett volna miből).... viszont ahogyan láttam később nem is volt ebből gond....
532. katie_rose (válaszként erre: 530. - MViki)
2012. dec. 18. 22:12
:DDDDD Zombi kismama :D
531. katie_rose (válaszként erre: 528. - Phoebe)
2012. dec. 18. 22:12

Én dettó ugyanígy szültem nála egy hónapja. :)

Engem sem vállalt,de úgy intézte végül,hogy egész "véletlenül" nála szüljek. Így nem volt rajtam a kényszer,hogy százezreket adjak neki a végén hiszen tényleg úgy volt,hogy az ügyeletesnél szülök... Szóval annyit kapott amennyit egy ügyeletesnek adtam volna :)

Ja, és szülés után meglátogatott, nagyon rendes volt. Császáros voltam és még kötést cserélni is bejött egyik nap, pedig azt bárki más is megtehette volna :)

530. MViki (válaszként erre: 528. - Phoebe)
2012. dec. 18. 19:41

Csak megerősíteni tudom....nekem 5 hete született nála a kislányom.... senki máshoz nem mennék... tudod "semmi pánik, ha ott a Spánik" :-)

Ja és szólj majd Neki, hogy neked egy "alvósabbat" segítsen a világra, ne olyat mint nekem :-DDDD


(bocs a "zombikismama" humor miatt....)

529. Cifoka (válaszként erre: 528. - Phoebe)
2012. dec. 18. 18:54
Szia, először is gratulálok a babához! Viszont sajnálom, hogy nem sikerül Bálint dokinál szülni. Én még Dr Spanik Gáborról hallottam jókat..
528. Phoebe
2012. dec. 18. 18:39

Sziasztok!


9 hetes kismama vagyok, a fórumhozzászólások alapján választottam Bálint dokit. A héten voltam nála először nagyon szimpatikus, lelkiismeretes volt. Mondtam neki, hogy szeretnék hozzá járni terhesgondozásra, meg szülni is, de sajna egész júliusra nem vállal szülést (július végére vagyok kiírva), akkor lesz szabin. A gondozásom szivesen vállalja, már el is küldött mindenféle vizsgálatokra, de azt hogy a szülésnél is ott lesz, nem tudja garantálni... Mit javasoltok, maradjak nála aztán majd lesz ami lesz a szülésnél, vagy válasszak másik dokit? Ebben az esetben tudtok valakit ajánlani Bálint doktorhoz hasonló hozzáállással, színvonallal és lelkiismeretességgel? Köszi előre is a válaszokat.

527. katie_rose (válaszként erre: 526. - Cifoka)
2012. dec. 16. 14:15
Ha ezt előbb tudjuk akkor teljesen másképp szervezünk mindent. De igyekszem a jó oldalát nézni ...legalább itt nem kell rezsit fizetni. :) Illetve van akire este rábízhatom Benit amíg megfürdök :)
526. Cifoka (válaszként erre: 525. - Katie_rose)
2012. dec. 16. 12:40

Uhh..sajnálom nagyon! Gondolom ha ezt előbb tudjátok akkor nem költöztök ki addig az albiból. :(

Mi jól vagyunk ,köszi :) VÉGRE már az új lakásban lakunk, de még sok minden hiányzik amit folyamatosan veszünk bele. (bútor,függöny stb.)

525. katie_rose (válaszként erre: 524. - Cifoka)
2012. dec. 16. 12:26

Szia!


Sajnos önhibánkon kívül csak jövő év elején költözünk. :( Az előző lakó (párom nővére) még mindig nem végzett az új lakásával és amíg ő nem költözik ki,addig mi sem tudunk beköltözni. Így anyósékkal lakunk. (ennek minden előnyével és hátrányával )

Ti hogy vagytok? :)

524. Cifoka
2012. dec. 16. 10:47
Szia Katie, azt elfelejtettem kérdezni hogy végül sikerült-e mindennel elkészülni az új lakásban mire megszületett a baba? Jól vagytok?
523. katie_rose (válaszként erre: 522. - Katie_rose)
2012. dec. 14. 12:31
Ja, az lemaradt,hogy Gratulálok a babához! :)
522. katie_rose (válaszként erre: 521. - Kendra Dumbledore)
2012. dec. 14. 12:30

Én 1 hónapja szültem, a saját tapasztalataimat tudom írni.

Beöntés, borotválás van. Inni vizet lehet és szőlőcukrot javasolnak enni. (mást azért nem,mert ha véletlenül altatásra kerülne a sor,az nem vicces ha tele van a hasad)

Őszintén szólva eléggé könnyen megy a császár irányába a dolog, de ha minden rendben van veled és a babával,akkor azért nem vágnak föl csak úgy!

Én császáros voltam,de jogos volt a dolog.

A dokit nem ismerem. :) Én Dr. Bálint Koppányhoz jártam és nála is szültem. Nekem nem volt vele gondom. :)

2012. dec. 14. 12:19
Sziasztok!17hetes vagyok a 3.gyerekemmel. Orvosvaltasra kenyszerulok az aekban Barabas Gabor doktort ajanlottak. Vki szult mar nala? A szules hogy megy? Pl. Lehet enni-inni a szuloszoban, van-e beontes borotvalas, mennyire tamogatjak a huvelyi szulest? Ha lehet, szeretnem elkerulni a csaszart. Koszi a valaszokat elore is!
520. barbidu76 (válaszként erre: 519. - Katie_rose)
2012. nov. 16. 21:36
ez megnyugtató. :)
519. katie_rose (válaszként erre: 518. - Barbidu76)
2012. nov. 16. 21:22
Tényleg mind aranyos !:)
518. barbidu76 (válaszként erre: 516. - Katie_rose)
2012. nov. 16. 19:14

Az a baj, hogy nem lehet fogadni szülésznőt. :(

Nem lehetne valahogy kibulizni, hogy velem is ő legyen?? :))

517. barbidu76 (válaszként erre: 516. - Katie_rose)
2012. nov. 16. 19:13

Csak nem a kedvencem?? :))

Úgy emlékszem, hogy ő volt az, aki körül ugrált amikor rémültem bementem egyik este a kórházba, mert fél napja lustálkodott a baba..

Nem hiszem, hogy azt a nőt lehet überelni. :)

Egyszerűen nem hittem el, hogy még vannak ilyen segítőkész emberek.

516. katie_rose (válaszként erre: 515. - Cifoka)
2012. nov. 16. 12:17

EDA után ritkább,mint spinál után (máshová adják).

Nekem legalábbis ezt mondták. :D de beszélnek össze-vissza :D

A szülésznő nagyon cuki volt. Valamilyen Rita Orsolya a neve,aki velem volt.

515. Cifoka (válaszként erre: 514. - Katie_rose)
2012. nov. 16. 10:25
De érdekes hogy neked volt fejfájás is. Nekem az EDA-ra mondták hogy utána lesz, de nem fájt. Az a lényeg hogy mindketten jól vagytok!!! Szülésznő is jó volt?
514. katie_rose (válaszként erre: 513. - Cifoka)
2012. nov. 14. 21:30

A brutális migrénemet leszámítva már én is alakulgatok.

A baba meg tündéri! Nagyon jól van! :)

513. Cifoka (válaszként erre: 512. - Katie_rose)
2012. nov. 14. 15:41
Szegénykém! Akkor nagyon megszenvedtél a végén..De még jó hogy mindketten jól vagytok már és a babának sem lett semmi baja!!
512. katie_rose (válaszként erre: 511. - Cifoka)
2012. nov. 14. 11:54

Egyáltalán nem tágultam, még a méhszájat is kézzel tágították (fincsi volt...), oxitocint döntöttek belém ezerrel,de nem történt semmi. A végén 4,5 óra után már 2 perces fájásaim voltak, a fájásmérő kiakadt,de a baba meg sem moccant.

Ezért lett császár. De kiderült,hogy azért nem indult lejjebb a picúr,mert rövid volt a köldökzsinór és ráadásul a nyakán volt. Szóval szerencsénk volt :)

511. Cifoka (válaszként erre: 510. - Katie_rose)
2012. nov. 14. 11:44

Még egyszer gratulálok! :)

Szép nevet választottatok! Elhiszem hogy nagyon boldog vagy és azt hiszem egy életre szól :)

Muszáj volt császározni? Altattak vagy EDA-t kaptál?

❮❮ ... 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook