Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Dr Bálint Koppány szülész- ÁEK (MÁV) fórum

Dr Bálint Koppány szülész- ÁEK (MÁV) (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... ❯❯
630. pipi8607 (válaszként erre: 625. - MViki)
2013. jan. 8. 11:21

Ez a babáknál ilyen általános altató dolog, mármint a sok hangos háztartási eszköz?


Turmixgéppel, botmixerrel mi a helyzet? :P

629. pipi8607 (válaszként erre: 624. - Katie_rose)
2013. jan. 8. 11:20

Örülök, hogy akkor sikerült megoldani! :)))


Komolyan ilyen erős hangra bealszik, ráadásul ilyen jóízűen???? UHH!! Az tök jó! :)

Akkor ha este nem akar aludni, csak elmész hajat mosni, megszárítod a hajad és már alszik is! :)

628. katie_rose (válaszként erre: 625. - MViki)
2013. jan. 8. 11:20

Most megint a Nanuban nyomom,mert nyűgös. biztos ma is kaki program lesz. Elég nehezen hozza össze még mindig....

Most teregettem meg vasaltam. Egész praktikus ez a valami :D


Adókártyát még nem kaptunk mi sem.

627. pipi8607 (válaszként erre: 623. - Katie_rose)
2013. jan. 8. 11:18

Igazából azt nem tudom, hogy minden nap van-e ott vérvétel. Mert a genetikai UH mellé levő vérvételről egyeztetnem kell előtte egy kolléganővel, aki megmondja, melyik nap van vérvétel ehhez, mert hetente csak 1 max. 2 nap van a kismamák számától függően.


Úgy látszik, csak fel kell hívnom emiatt az apróság miatt, hogy tisztázzuk. Inkább, minthogy rosszul csináljam. :)

626. pipi8607 (válaszként erre: 621. - Cifoka)
2013. jan. 8. 11:17
Én is úgy tudom, hogy előtte nem érdemes. Pedig én amint megtudtam (kb. 4 hetes lehettem), azonnal rohanni akartam a dokihoz, de külföldön volt, és mikor pár nap múlva sikerült hívnom, megnyugtatott, hogy bővel elég 2-3 hét múlva mennem hozzá... :))
625. MViki (válaszként erre: 624. - Katie_rose)
2013. jan. 8. 11:07

porszívó és a mosógép is jó :-) (meg áll. a szagelszívó, de olyanunk nincs... )


Katie: ti már megkaptátok Beninek az adókártyáját?

624. katie_rose (válaszként erre: 620. - Pipi8607)
2013. jan. 8. 10:24
Van egy Nandu hordozókendőm, végül azt kötöttem magamra és úgy mentünk együtt pisilni. Ma meg a pihenőszékébe raktam amíg zuhanyoztam. Kicsit nyöszörgött,de mikor elkezdtem hajat szárítani teljesen elájult a hangjától. Még horkolt is! :D
623. katie_rose (válaszként erre: 619. - Pipi8607)
2013. jan. 8. 10:23

Én a Honvédba jártam vérvételre nem a Mávba de gondolom hasonló a rendszer. Nem kell bejelentkezni, mármint időpont nem kell. A Honvédban a betegfelvételre se kell menni ilyenkor. A Mávaban nem tudom,hogy kell-e.

Nekem anno azt mondta,hogy akkor menjek vérvételre mikor már megvolt a terhességet igazoló uh. (hogy ne fölöslegesen vegyenek vért).

Nekem ez az uh kereken 8 hetesen volt,mert akkora kaptam időpontot. Utána 3 nappal mentem vérvételre. Azért kell menni,hogy imkor legközelebb mész, már a dokinál legyenek a leletek,mert az elején ugye csak kb havonta lát a doki és ha van valami eltérés,akkor nem lenne jó ha egy hónapig nem tudna róla senki. :)

Ilyen pl. a toxoplazma, herpesz és szifilisz szűrés. Előbbi kettő nem okoz feltétlenül gondot ha időben értesül róla a doki (antibiotikum stb.) utóbbid meg valószínűleg nincs, de a rutin része. :)

622. Cifoka (válaszként erre: 611. - Bonizo)
2013. jan. 8. 10:16

Kicsit akkor hasonlítunk is, mert én is PCOS voltam/vagyok. Nekem is 1évbe telt mire megfogant a kislányunk. Csak nekem előtte más dokim volt és amikor közölte lehet meddőséget is okoz a PCO őszintén szólva összetörtem. Kíváncsi is vagyok majd júniusban ha mennem kell rákszűrésre mi a helyzet odabent!

Kitolással kapcsolatban nem jártam semmilyen tanfolyamra (akkor lehet tudtam volna) hanem a szülésznő illetve a dokira figyeltem mit mondanak és azt követtem. Tényleg hamar meg lehet tanulni. Kórházi felkészítőn én voltam 2szer is, szerintem érdemes menni mert pár dolog hasznos lehet!!! Emlékszem amikor én voltam rengeteg kismama elment oda, szinte egy szöget nem lehetett leejteni :)

Laurának hívják a kislányomat! Ti már kitaláltátok a nevét?

621. Cifoka (válaszként erre: 614. - Pipi8607)
2013. jan. 8. 10:10

Igazán nincs mit :)

Húú a vérvételre 12-ik hét előtt nem emlékszem..régen volt. De örülök hogy Katie emlékszik rá :) Én azt tudom hogy 6hetes voltam amikor megtudtuk hogy baba lesz..de ahogy olvasom előtte nem is érdemes menni dokihoz.

620. pipi8607 (válaszként erre: 618. - Katie_rose)
2013. jan. 8. 06:50

Rendben, nagyon köszönöm, meg úgysem vagyok rest útbaigazítást kérni, ha nagyon bénáznék! :P


Asszem akkor így már minden meglesz, köszi az idegenvezetést! :)


Kívánom, hogy ennél nagyobb gondod/gondotok soha ne legyen! :) Olyan aranyos lehet!! :)

Mi lenne, ha a hasadról ölbe vennéd és kimennétek együtt pisilni? :D

A wc-n meg az ügyes-bajos részeknél a hónod alá csapod a babót, hogy szabad legyen a kezed... :))))))))) (Remélem, nem sértettelek meg, csak viccnek szántam!)

619. pipi8607 (válaszként erre: 617. - Katie_rose)
2013. jan. 8. 06:46

Tehát akkor el kell menjek a héten valamikor.

Az hogy van? Minden reggel van ilyen vérvétel és lehet menni, vagy előbb telefonáljak a kórházba, hogy mikor van ilyen?


Nagyon köszönöm a segítséged, ha ezt most nem mondod, akkor most simán nem megyek sehova sem csak február elején... :D


A baj csak az, fingom nincs hogy megyek el erre a héten... Ahhoz, hogy el tudjak menni, egyrész előtte a munkáltatómnak el kéne mondanom a nagy hírt, hogy aztán elengedjek a héten valamikor reggel a vérvételre.


Szerinted ha ezen a héten vagyok 8 hetes (egész pontosan 8+1, akkor még jövőhéten is mehetek? (Elmennék jövőhét hétfőn, aznap leszek kereken 9 hetes.)

A héten az a gondom, hogy párom 6-tól dolgozik, és így nincs mivel felmenjek a kórházhoz, de ha lenne is kocsi, szükség lenne páromra, mert visszafelé én végig ájuldozni fogok, nem leszek vezetőképes állapotban... :D

A tömegközlekedés meg egy vagyon, mivel nagyon alacsony fogyasztású a kocsink, még egyedül is bőven megéri kocsival felmenni.. :D

618. katie_rose (válaszként erre: 615. - Pipi8607)
2013. jan. 7. 21:25

A sorompós mellett van egy sima járda is befelé. Meg fogod találni :)

A büfé pedig a betegfelvételtől jobbra van. :) Ha a katonás bejáraton mész be akkor mindkettőt megtalálod, csak nehogy oda állj be szembe ahol bemész,mert az valami más...talán magán hely. De a portás úgyis segít. :)


Egyébként elég annyi segítség:) mondjuk én most pont egyedül vagyok, gyerek a hasamon fekszik,mert ha le akarom tenni,akkor bömbizik. 1 kézzel gépelek és nagyon kell pisilnem,de még nem tudom hogy kivitelezzem :D Arany élet! :D

617. katie_rose (válaszként erre: 616. - Pipi8607)
2013. jan. 7. 21:20

A nagy vérvételre a 8. hét környékén kell menni. A kombinált az külön van :)

Szóval mostanában leveszik azt a giga mennyiséget és később a kombináltnál már csak keveset :)

2013. jan. 7. 21:15

Kicsit most hülyén érzem magam, mert bevallom idióta vagyok...


Február 7-re van időpontom genetikai UH-ra, aznap (vagy azon a héten) megy a kombinált szűrés végett egy vérvétel is.


Viszont ma be kellett mennem ahogy Koppány hívta a "laborokért", ez egy beutaló a honvédba, és ha jól látom, nagyon nagyon sok vért fognak venni tőlem... 3 lap, csak a 3. lapon 4 üvegcsét ír... :D


A kérdésem az, hogy ezzel most a héten kell a Honvédba mennem, vagy ez már a februári genetikai uh mellé a beutalóm?


A 12. hétig nincs is se vérvétel semmi az első terhességet megállapító UH-n kívül?


Remélem tudjátok a választ, mert olyan hülyeségnek érzem ezt - és az én figyelemetlenségemnek -, hogy nem tudom, és kellemetlennek érzem, ha emiatt telefonon kell zavarnom a doktorurat.

Elvileg a jegyzeteim szerint - amit lediktált - nem kell mennem sehova, majd csak a genetikai UH-ra és az azzal együtt történő vérvételre a kombinált szűrés miatt, addig csak telefonálnom kell majd egy helyre a vérvétel időpontja és a TB által nem támogatott kombinált szűrés ára miatt.


Elnézést, hogy ekkora szamárságot kérdezek... :(

615. pipi8607 (válaszként erre: 605. - Katie_rose)
2013. jan. 7. 20:50

Szerintem annyi séta még jót is tesz, meg jól is esik az embernek oda is és vissza is a Budapesti "friss" levegőn! :)


Én az a baj, hogy nem is látom a Dózsa felöl a főbejáratot, csak egy parkolóra nyíló sorompós portát. Ott kell gyalogosan is bemenni? Mert más megoldást nem láttam (Ugye ezen felül van még a Podmaniczky-ről egy bejárat (az is viszonylag nagy, az a lépcsős, hosszú rámpás), illetve abból a kisutcából a Dózsával párhuzamosan is van egy bejárat)? Na remélem most nem kavartalak össze! :P


Hol találjuk a büfét majd? :P Vagy azt könnyű lesz megtaláljuk? :)


Tök jó lehet, még a az éjjeli nem vicces felpattanások ellenére is a babázás! :)

Segytségem. Párom 8 órát dolgozik, de közel, 15 perc alatt itthon van, de ezt 3 műszakban minden héten váltva, szóval párom végülis nagy segítség lesz egy-egy héten, a műszaktól függően.


Ezen felül egy házban (de külön háztartásban, teljesen elkülönülve) lakunk egymás mellett. Eddig nem volt velük túl rózsás a helyzet, apósom úgy ahogy vagyok utál amióta meglátott 5 és fél éve (senki nem tudja, miért), anyósommal egész jól kijövünk, meg ő már nagyon vájra az unokáját is, szóval az ő segítségére biztosan számíthatok.

Van 2 házzal alrébb egy barátnőm, akinek a húga annyira fiatal, hogy rajta már megtanult mindent a babákról, ő is nagy segítségemre lehet, tlefonos segítséget pedig rajtuk kívül még másik két barátoméktól is kérhetek (3-3 gyerek van mindkét helyen), de ők is csupán kb. 15 perc sétányira laknak tőlünk, szóval szerintem nem leszek magamra hagyva! :)

Szerinted ez elég segítség? :P

614. pipi8607 (válaszként erre: 604. - Cifoka)
2013. jan. 7. 20:43

Én is hálás vagyok a válaszodért! :)

Mi ezt is február 25-én szeretnénk megkérdezni tőle, de így már sejtem a válaszát... :)

613. pipi8607 (válaszként erre: 603. - Bonizo)
2013. jan. 7. 20:42

Szia!


Üdv köztünk és gratula a babaváráshoz! :)


Örülök, hogy (helyettem is) feltetted ezt a kérdést! :)

612. katie_rose (válaszként erre: 610. - Bonizo)
2013. jan. 7. 18:52

Kereken a betöltött 40. héten indította a doki. Pont ő volt ügyeletben,nekem meg már tele volt a ...-öm a mindennapos CTG-re járással (messze lakunk a kórháztól). :D

Látta rajtam,hogy már nagyon türelmetlen vagyok és úgy intézte,hogy szüljek aznap (kézzel nyitotta a méhszájat, "szerzett" kevés magzatvízről szóló papírt,hogy indokolt legyen az indítás).

Kaptam egy csomó oxitocint meg minden egyéb nyalánkság. Pár oldallal visszább le is írtam. :) (de a nyilvános naplóm első bejegyzésében is elolvashatod)

4,5 óra után mondtam,hogy adjanak EDA-t mert nem bírom. Akkor mondta a doki,hogy emeli az oxit és ha 20 perc alatt sem történik semmi,akkor nem EDA-t kapok hanem spinált és császároz. végül utóbbi lett. :)


Ha úgy alakul,hogy természetes úton szülsz,akkor első szóra adják ám az EDA-t! Nekem mondta is a Koppány,hogy ne akkor kérjem mikor már a falat kaparom,hanem fél órával előtte,hogy az anesztes időben odaérjen hozzám :D

611. Bonizo (válaszként erre: 608. - Cifoka)
2013. jan. 7. 18:18

De jó!!! :-)

8 hónapos?

Akkor már tényleg igazi nagylány.

És mi a neve?


Nekünk kisfiunk lesz. :-)

Mindegy volt, hogy mi lesz de bevallom mindig inkább fiús anyukának képzeltem el magam.

Hát ez az álom most teljesült is.


Most, hogy írod ezt a "kitolási technika" dolgot meg is kérdezném akkor, hogy mi a jó tehnika?

Te jártál előtte külön felkészítő tanfolyamra?

Vagy csak a kórházi előadáson voltál?

Azt már én is hallottam egy ismerősömtől, hogy ő is rossz technikával nyomott és egyszerűen nem akart kicsúszni a baba. Szét is szakadt szegény. Végül rájött, hogy mindent rosszul csinált.

Pedig az ember azt gondolná, hogy nyomni csak egy féle képpen lehet.

Szóval igen ha már természetes úton kell megszülnöm és nem akar csak úgy kicsusszanni akkor inkább csináljon gátmetszést.

610. Bonizo (válaszként erre: 607. - Katie_rose)
2013. jan. 7. 18:06

Szia!

Köszönöm szépen a te válaszodat is meg a gratulációt!

Én is gratulálok nektek a picihez!

Gondolom most életed legszebb napjait éled. :-)


Én már régóta Bálint dokihoz járok.

Úgy kerestem őt anno, hogy ha már nőgyógyászt választok, akkor olyat válasszak akinél majd szülni is szeretnék.

És nagyon jó választás volt úgy érzem.

Sajnos nem rögtön jött össze a baba, meg PCO gyanús is voltam de gondoskodó odafigyelése és megnyugtató szavai sokat segítettek.

Végül 1 év próbálkozás után (amikor már arról volt szó, hogy tovább vizsgálódunk) megfogant "Töpi" :-)

És azon okból kifolyólag, hogy azt hittem normál módon nem is fogok teherbe esni nagyon féltem a babát.

Azért is szeretnék inkább császármetszést, hogy a picinek tuti ne legyen semmi baja.

Egyébként pont az előbb voltam Bálint dokinál aki rá is kérdezett, hogy ugye megszülöm majd?

Én beszéltem neki a félelmemről és nagyon kedvesen megnyugtatott.

Azt mondta ha a baba már a szülőcsatornában lesz ő nem szívesen rángatná vissza a császármetszés miatt de ha bármi akadályozó tényező lenne akkor természetesen megcsászároz.

Most egy kicsit megnyugodtam.


Neked akkor nem indították a szülést ugye?

Hanyadik hétre született a picur?

Azért gondolom az a 4,5 óra nem volt éppen leányálom.

Kértél egyébként epidurális érzéstelenítést?

609. Cifoka
2013. jan. 7. 16:20

Azt elfelejtettem megkérdezni hogy Neked kislány/kisfiú lesz?

A dokira visszatérve pedig tuti hogy ha lesz kistesó őt is nála szeretném majd megszülni. :)

608. Cifoka (válaszként erre: 606. - Bonizo)
2013. jan. 7. 16:17

Nagyon szívesen! :)

Kislányom van, holnap töltjük a 8.hónapot, szóval már nagylány :)

Igen, én természetes úton szültem nála, a császármetszést nem kérdeztem csak emlékszem még szülés előtt tettem fel neki hogy ugye jól helyezkedik a baba a szülőcsatornába és nálam meg nem lát-e semmi olyan tényezőt ami megindokolná hogy ne az legyen. Illetve ami így utólag vicces lehet, hogy a kitolásnál először nem csináltam jól a "technikát" és a doki odaszólt a szülésznőnek hogy lehet nem fog menni..na nekem több se kellett erre és 5-ik nyomásra kipottyant a baba :) úgy megijedtem!

Illetve ami kérdésem volt hozzá az a gátmetszés. Ő azt mondta előre nem tud erre válaszolni, nyilván nem az lesz az első de ha nem megy máshogy illetve nem akarja hogy szakadjak akkor érdemes picit vágni. Na most volt vágásom és mára már szinte nem is látszik a helye..

607. katie_rose (válaszként erre: 603. - Bonizo)
2013. jan. 7. 13:29

Szia!


Engem nem vállalt el (egyéb elfoglaltságai miatt) de végül nála szültem.

Korábban érdeklődtem és nekem azt mondták,hogy nincs fix tarifája. Annyit adsz amennyit tudsz. :)

Gratulálok a picihez egyébként! :)


Nem tudom,hogy császárt lehet-e kérni nála de arra tippelek,hogy nem. Viszont ha világosan látszik menet közben,hogy természetes úton nem fog menni akkor nem fog habozni és betol a műtőbe!

Nekem majdnem biztos volt a császár, de természetes úton szerettem volna szülni. Megengedte,hogy próbálkozzak de 4,5 óra után mondta,hogy legyen császár. :) És jó volt így,mert szegény picim rövid pórázon volt (köldökzsinór a nyakán) és nem sikerült volna valószínűleg megszülnöm akkor sem ha 12 órát szenvedek vele.

606. Bonizo (válaszként erre: 604. - Cifoka)
2013. jan. 7. 13:22

Szia!


Köszönjük szépen!!!

És nagyon köszönöm a válaszodat is.

Gratulálok a babátokhoz!!!!

Fiú vagy lány?

Mennyi idős?


Igen én is így voltam a dologgal.

Valahogy nekem sincs kedvem órák hosszáig sorban állni betegek között.

Én a múltkor az asszisztenst interjuvoltam meg, hogy ő tud-e valamit a tarifáról.

Azt mondta szerinte van tarifa de nem hiszi, hogy olyan nagy összeget mondana a doktor úr mert nem egy pénzéhes embernek ismeri.

De most, hogy te is megnyugtattál azt hiszem azért megkérdezem tőle én is személyesen.

Természetesen szeretném majd neki honorálni a kedvességét, odafigyelését, gondoskodását de ha nem mond összeget csak még nyugodtabb leszek. :-)


Valamint ha már ilyen kedvesen válaszoltál kérdeznék még.

Te természetes úton szültél nála?

Nem tudod, hogy ha valaki császármetszést szeretne, arra a doktornak mi a válasza?

605. katie_rose (válaszként erre: 602. - Pipi8607)
2013. jan. 7. 13:07

Igen onnan 10 perc legalább pocakosan elvergődni,de legalább ingyenes. :)

A katonákkal őrzött főbejáraton nyugodtan menjetek be gyalog! Én mindig ott mentem! :)) Legrosszabb esetben visszaköszönnek a bácsik és ennyi :D

Ott lehet majd kocsival bemenni ha szülsz vagy mikor hozzátok haza a babát, de nagyon bonyolult,mert pl a babával hazafelé mindenféle papírokat kell bent kérni,hogy a párod bemehessen ott érted. Na az én párom inkább elment előre a kocsival és megállt a járdán a tilosban és beszaladt értünk. :D Ez van :D


A babázás az elején elég érdekes :D

Én ugye császáros voltam végül és éjjel felpattanni a babához nem éppen vicces. :D

Mivel a "törpikém" kicsit besárgult az elején szinte csak evett és aludt. Mostanában úgy 6 hetes kora óta azért már eléggé igényli a társaságunk, de már kezdi felfedezni a környezetét is,szóval van,hogy elbeszélget magában 1-1 órácskát. :D

Lesz segítséged? Nekem elég sok van,mert a párom nem napi 8 órás munkarendben dolgozik. elég szabados a beosztása,mert önmaga főnöke :D

604. Cifoka (válaszként erre: 603. - Bonizo)
2013. jan. 7. 12:31

Szia,

Gratulálok a babához!!!

Én is végig a G1-be jártam hozzá, tényleg nem olcsó de úgy voltam vele hogy az hogy nem kell sorbaállni, betegek között ülni stb mindent megér. Ő a szülésre nem mond semmilyen összeget!!! Mi 3szor megkérdeztük de mindig kitért a válasz elől. Annyit adsz amennyit jónak gondolsz szerintem illetve tudsz. Őszintén szólva mivel mi is havonta sokat fizettünk ezért mi sem tudtunk neki sokat adni szülés után.

603. Bonizo
2013. jan. 7. 11:01

Sziasztok!


Én új vagyok itt, bár már régóta olvasom a fórumot.

31 hetes kismama vagyok és én is Bálint doktorhoz járok.

Mivel hamarosan elérkezik az idő, hogy megszülessen a kis csöppségünk ideje lenne rákérdeznem, hogy milyen tarifával kell számolnom a szülésre. Én csak a magánrendelésére járok a G1-be és alkalmanként igencsak 15-20 ezer Ft-ot hagyok ott. Valaki esetleg tudja, hogy Bálint doktor milyen árat szokott mondani a szülésre????

Mivel minden forint számít, nagyon félek így konkrétan rákérdezni a doktorúrtól és ha kiszámolom, hogy alkalmanként mennyit hagyok ott nála igencsak a 200 000-et súrolja az összeg. Egyébként ez az orvos egy tünemény. Előtte volt már két nőgyógyász is akihez jártam de Bálint doktor nyomába nem ér egyik sem. Tényleg csak jót tudok róla mondani és az az odafigyelés amit tőle kapunk megfizethetetlen. Mindenkinek csak ajánlani tudom!!!!!! Ha valaki esetleg tud nekem segíteni azt megköszönném!


Mindenkinek szép napot!!! (és örömteli boldog babavárást) :-)

602. pipi8607 (válaszként erre: 601. - Katie_rose)
2013. jan. 7. 07:15

Ismerem a környéket, tudom melyik az a tér, Pesten nőttem fel, ráadásul az utóbbi hosszú években az Izabella utcában laktam, előtte pedig zuglóban, onnan pedig a városligeten át vezetett az út gyalog vagy kerékpárral! ;)

Szerettem Budapestnek egy-két ilyen helyét, csodásak, köztük a Város liget és körényke, Andárrsy út (főleg télen kivilágítva), stb. :)


Az 56-osról is kell vagy 10-15 perc elvergődni a célállomáshoz gondolom, majd igyekszem úgy számolni. :)

Én múltkor a Podmaniczkyről mentem be a kórházba, ott a portás készségesen (ám totál érthetetlenül) elmondta hogy hova és hogyan jutunk, végül jól eltévedtünk... :P

Bezzeg ha abból a kisutcából mentünk volna be, akkor pont ott van a bejárat felett a nőgyógyászat. :D

A nag főbejárat (ahova át kell sétálni regisztrálni), ami a Dózsáról nyílik, ott gyalogosan be lehet menni valahol? Egyedül a szigorúan örzött, sorompós kocsibehajtót láttuk, de oda gyalogosan sem mertünk menni, inkább bementünk az egyik művészbejárón.. :P

Pedig sokkal egyszerűbb lenne, ha bemehetnénk a főkapunál, és nem kéne egyből a recepciót vadászni... :D


Kiírások? Vannak olyanok??? :D (Na jó, egy helyen láttunk (szülészet, egyszer ott randiztunk a dokimmal), de meg nem mondtam volna, hogy a tábla a két folyosó közül melyikre vonatkozik, a bal vagy jobb oldalra nyílóra... :D

Ráadásul elsőre a liftből is rossz emeleten szálltunk ki és totál eltévedtünk...

Szerintem osztogathatnának térképet a kórházhoz, illetve tehetnének ki mindensarokra egyet mint a bevárásló központokban, mert ez katasztrófa.. :D


Remélem, hamar megtanuljok, mi hol van, hogy lehet eljutni oda... :)


Tényleg sosem kérdem: nálad mi újság a babával? Hogy vagytok? Milyen babázni? :) Ha nem gond, mesélhetnél néhány szót az első hetekről, vagy amit úgy tartasz, hogy elmesélnéd! :)


Szép napot nektek!! :)

601. katie_rose (válaszként erre: 600. - Pipi8607)
2013. jan. 6. 22:33

Sajnos ha nem vagy rokkant vagy ilyesmi akkor nem lehet bent parkolni. Mondjuk onnan 10 percet kell sétálni kb a kórházhoz,de én a szülés napján is lesétáltam simán. Igaz nem voltak fájásaim :D

De ha fájásokkal mész,akkor be fognak engedni benneteket, csak mikor kiszállsz a párodnak ki kell állni a kocsival.

Mi el "szoktunk" menni az 56osok terére, nem tudom mennyire vagy járatos a környéken. Ez a Hősök tere után van és ott ingyenes a parkolás bármeddig. Hatalmas nagy tér és mindig van szabad hely.

A kórház tényleg egy labirintus. :D Én mindig ugyanazon a bejáraton mentem be,hogy megszokjam az útvonalat. :D Ráadásul elég bénák a kiírások is. :/

❮❮ ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook