Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Szeretnék olyan kávéfőzőt, ami frissen darálja a kávét, akinek van írna véleményt? fórum

Szeretnék olyan kávéfőzőt, ami frissen darálja a kávét, akinek van írna véleményt? (beszélgetős fórum)


2014. aug. 19. 09:41
Nekem is megtetszett, amikor egy 4 csillagos szállodában láttam először, - emiatt kétszer is ittam kávét: pillanatok alatt kész volt és jó erős, friss kávé jött ki.
17. rizoli (válaszként erre: 15. - Tama1)
2011. okt. 14. 08:39

Szia

Milyen fajta krups géped van? Esetleg kérdezhetnék tőled a használatával kapcsolatban?

16. rizoli
2011. okt. 14. 08:38

Sziasztok


Van valakinek régebbi fajta Krups automata gépe?

Most kaptam egyet , de használati utasítás nélkül , és a neten sem találok hozzá.

Kérdezni szeretnék egy-két dolgot , ha tud valaki segíteni.

Előre is köszönöm

15. tama1
2011. okt. 4. 16:50
Nekünk krups kávégépünk van,és semmi baja pedig már több mint 3 éve vettük.Szerintem nézz körül több helyen,érdemes.
14. k_nm
2011. okt. 4. 14:44
a vaterással, e-bay-essel mi már megtanultuk a leckénk. Elöször ott vettünk, ugyanilyen Jurát cégtöl, Bécsböl. Meg is jött szépen rendben, ám mikor bekapcsoltuk, a kávéfözö nemes egyszerüséggel maga alá vizelt. Azzal a lendülettel csomagoltuk vissza, és küldtük is haza. Pár h´t múlva csomagott hozott a postás: a szerencsétlen kávéfözöt visszafordították. Nemes egyszerüséggel nem vette át az emberünk. Párom elballagott a rendörségre, feljelentést tett...nem történt semmi, meg iskaptuk kb másfél év múlva a levelet, hogy ennyi volt, a nyomozást lezárták. Aztán pár hete szóltak, hogy Bécsben bíróság elött van az ügy. Most állítólag visszakapjuk a pénzt...szóval ilyet ott csakis pay-palon keresztül
2011. okt. 4. 08:32
Egyébként a vaterán is lehet olcsón venni, de vannak ilyen cégek, akik foglalkoznak használtakkal és azok vállalnak rá garanciát is és vállalják a javítást, ha baj van.
12. driennke83 (válaszként erre: 8. - K_nm)
2011. okt. 4. 08:31

Mi használtan vettük, külföldről behozott termék, tehát nem ír ki semmit magyarul, mégis egy szótár és mindent tudunk vele.

Miénk nem ennyire sok funkciós, de rövid kávé, hosszú kávé, meg van egy nagyon lájtos kávé, olyan amerikai típusú kávé, plusz ugye van ez a gőzölős funkció. A vizet előbb felforralja a teához vagy leveshez, mint a mikró.

Kiírja, hogy mikor kell vízkőteleníteni, akkor bele kell a víztartályba önteni a vízkőtelenítőt, sima egyszerű cillitet használok. Megnyomod a gombot, a többit ő megcsinálja. És tényleg reggel nagyon jó.

11. driennke83 (válaszként erre: 4. - Cukifalat)
2011. okt. 4. 08:23

Mi nem panelban, de társasházban lakunk. Még senki nem szól, hogy a férjem reggel fél 5-kor zajong.


Egyébként nagyon jó az a kávé, mert nem keserű, mint a főzött kávé, mert nincs benne a csersav. Olyan mintha nem lenne olyan erős, de megvan benne a megfelelő koffein mennyiség. És az az illat, és a Capuccino amit csinálok vele...Nyami.:)

10. k_nm (válaszként erre: 9. - Tamaraw)
2011. okt. 4. 08:07
hasonló, de sokkal kisebb. Kb akkora, mint egy gyümölcscentrifuga
9. tamaraw (válaszként erre: 8. - K_nm)
2011. okt. 4. 08:00
köszi. Akkor ez olyan mint ami a kávézokban van. Reméltem hogy lehet már kapni "háztartásiáron" ilyen előtte darálost.
8. k_nm
2011. okt. 4. 07:43
szerintem se zavarná a lakókat. Nálunk a férjem nem ébred fel rá, pedig nem egy jó alvókája van. Nem tudom, otthon mennyibe fájnak az ilyen gépek, de ahol én élek, se olcsók. A miénk egy Jura, az került két éve 450 euróba. Klasz gép, soha baja nem volt még. Alkalmanként ki kell pakolni belöle a zaccot, meg önteni kell bele vizet meg kávét. A többit ö elintézi magának. Söt, Capuccino-t, Latte Machiato-t is csinál, kiszívja egyenesen a tejesdobozból a tejet, még öntögetned sem kell. A tisztántartása könnyü, félévente kétszer kér egy nagytakarítást, akkor bele kell dobni egy tabit, a többit ö elintézi. A víztartóban van vízszürö filter, azt kb 4 havonta cserélni kell (az kicsit drága). De egy áldás, hogy nem kell félálomban a kávéfözövel puckolni, hogy összerakd, vizet ne felejtsd ki, a kavét is rakd bele, jó, még két óra, hogy leföljön...
2011. okt. 4. 07:26
köszönöm a választ! szép napot mindenkinek
2011. okt. 4. 07:25
de jó lenne!! Mennyi egy ilyen masina?
2011. okt. 4. 07:19

Sziasztok!

Én nagyon szeretem,ne aggódj nem hangos a gép,szerintem nem zavarná a lakókat.Könnyű kezelni és tisztán tartani is,kiír mindent hogy mit csinálj vele.

2011. okt. 4. 07:16
nekem is nagyon tetszik, de azon gondolkodtam a napokban h nem túl hangos a darálás miatt? panelosok vagyunk...
3. k_nm
2011. okt. 4. 07:07
imádom :-) komkr´tan mie vagy kíváncsi?
2011. okt. 4. 06:18
Nagyon jó....,a fiaméknak van,nekem csak annyi teendőm van,hogy aláteszem a csészét és megnyomom a gombot,és várom a finom kávét.....
2011. okt. 4. 05:04
Szeretnék olyan kávéfőzőt ami frissen darálja a kávét akinek van irna véleményt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook