Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Akik ismerik Villás Bélát, vagy az Ákádia Spirituális Fényeink egyházat, tudnának nekem segíteni? fórum

Akik ismerik Villás Bélát, vagy az Ákádia Spirituális Fényeink egyházat, tudnának nekem segíteni? (tudásbázis kérdés)


2016. ápr. 8. 06:39
Én bírom...de azért vannak ellentmondásai
2014. okt. 3. 12:16
Szerintem Villás Béla nagyon jó ember, semmi rosszat nem mondhat rá senki, azonban áskálódni lehet, de nem illendő
2013. márc. 11. 20:15

Megjegyzem nem egyház, hanem egyesület

A bejegyzési ideje miatt 2012 szeptember, nem szedhet 1% adót

2013. márc. 11. 10:40
Én szeretem hallgatni az előaásait,sok jó dolgot tanultam tőle.
2012. nov. 11. 18:37

Szerintem magadnak kell eldöntened kinek és kiben hiszel.

Régen tanultam nála de egyre több olyan dolog volt körülötte ami nem tetszett így tovább léptem.

2012. okt. 13. 01:05
Jaja, én is kíváncsi vagyok. A gyilkosos blog a lóáldozással? Az egy szakrális szertartás volt, humánus módon.
3. Kíváncsix (válaszként erre: 2. - Mese)
2012. ápr. 22. 13:12

Kérlek, meséld el, milyen dolgokat mondtak neked! Megadnád a brutális blog linkjét?

Én nem találtam semmit róla, pedig kíváncsiskodtam :)

2. mese
2011. okt. 3. 23:49

Én tagja vagyok az egyháznak, reikis vagyok,és az elmúlt 2 napban nagyon durva dolgokat mondtak nekem ismerőseim az egyházról,és Villás Béláról, és találtam is egy elég brutális blogot, amiben ócsárolják, és vádolják...

Én nem hiszem ezt, de aki tud mondani valamit, elmondaná a tapasztalatát??

1. mese
2011. okt. 3. 23:46
Akik ismerik Villás Bélát, vagy az Ákádia Spirituális Fényeink egyházat, tudnának nekem segíteni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook