Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Teljesen hülyének néz? :( fórum

Teljesen hülyének néz? :( (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2014. júl. 7. 13:44
Szia. Én is hasonló helyzetben voltam, csak annyi különbséggel, hogy nem az anyukámra, hanem a legjobb barátnőmre vágyott szexuálisan az exem jah és nem vallotta be, nem tudtam semmiről, csak annyit tudtam, hogy tetszik neki, de hát kinek nem, mert nagyon csinos a barátnőm. Nekem ez nem fért bele, a női önbecsülésem porrá lett, amikor a barátnőm mindenről beszámolt, mert már nem tudta ezt tűrni tőle. Ő mindig részegen állt ezzel elő a barátnőmnek. Most eléggé rossz, mert irogat, keres, holott megigérte, hogy nem fog, olyanokat ir, hogy szeretne megkomolyodni és mellettem lenni, de nem megszokásból, hanem tényleg én kellek neki...rohadt nehéz, sirtam is már, de nem tudom elhinni, hogy változhat. Már a szexuális életünket is a barátnőmnek "panaszolta" el, szerinte mostanában nem volt olyan, mint rég, meg olyat mondott neki egy buli alkalmával, hogy szivesen rávetné magát. Mi ez, ha nem kikacsingatás, árulás? Ő nagyon kivan állitása szerint, de már nem bizom benne, nincs értelme :( Pedig majdnem 7 évig tartott...
2014. júl. 7. 12:26
Kidobtad már?
100. 4aa8f77a48 (válaszként erre: 74. - Tünde027)
2012. márc. 25. 16:43
remélem már kidobtad
2011. okt. 7. 11:05

De állítólag a férje szereti...Tudom ez nem mentség, de vajon honnan tudjuk hogy a csávó tényleg komolyan beszél-e? Úgy értem , lehet, hogy csak egyszerűen "hülye", vagy tényleg szereti a feleségét, nem akarja megsérteni, csak 100%-osan bevallja az érzéseit.....hmmmmm.

Végülis mindegy, ilyen faszit én még nem láttam.....de elhiszem hogy van effajta is...:S

98. Erácska79 (válaszként erre: 45. - 9536810fa1)
2011. okt. 7. 11:01

ez az első hozzászólás, amivel teljesen egyet értek..még ő alázza meg magát és ő dolgozzon egy olyan dolgon, amit a másik nem akar..

szerintem dobbantson amilyen hamar csak tud..

97. 6ee0ffb012 (válaszként erre: 95. - Urbanszkyviki)
2011. okt. 5. 12:08
Leordítani a fejét,kidobni a fenébe,etc,etc...
2011. okt. 5. 12:06
Én is megsértődnék az emberreés kerülném ahol csak tudnám a helyében...akkor bennem is kis gonosz ármányok lakoznának? :O
95. urbanszkyviki (válaszként erre: 94. - 6ee0ffb012)
2011. okt. 5. 12:05
Miért, szerinted mit kéne tenni anyósnak?? :O
2011. okt. 5. 12:01

Anyós nem beszél a vejével,mióta tudja,hogy az róla ábrándozik.... Ez nekem elég beszédes.Csak műcsend.Vhol nagyon is imponál a hölgynek,hogy a lánya férje,egy sokkal fiatalabb férfi ennyire vonzónak találja.

Sajnálom a fórumindítót. :(((

2011. okt. 5. 11:56

Nem feltétlen.....Úgy rétem van olyan is hogy az vesse rá az első követ......, meg ha nem is ismerjük az egész történetet........

Mindenesetre tényleg sajnálatos helyzet van itt előtted. :( De szerintem van kiút, ne aggódj!

A lényeg: hiába hülye a férjed, anyud azért ott van a toppon és melletted van! Ő mit mond? Bíztat a szétválásra? Egyébként ettől eltekintve "normális" a férjed? Úgy értem, rendes, tiszta, dolgozni jár, szereti a gyerekeket, házimunkába besegít néha-néha, kedves veled (nem anyukáddal..), szoktatok beszélgetni - és csak a szex a bajos, vagy a pasi teljesen nem kóser?? :S Mennyi idős várandós vagy, ha meg lehet tudakolni?

Szereted még a férjedet? És a legfőbb: kié a lakás, ahol éltek? Gyedet kapnál vagy gyest?

92. kisj (válaszként erre: 91. - Anyucika3)
2011. okt. 5. 11:48

Nem akarok szemét lenni, de azt hiszem, hogy erre mondják azt, hogy egy embernek mindent lehet adni, csak észt nem.

A gyerekeket én is sajnálom:(

91. anyucika3 (válaszként erre: 90. - Féknyom)
2011. okt. 5. 11:46

Hát,erre már mit lehetne mondani?

Meg az egészre?Már túl sokat elárult magukról így is..pf.Csak a gyerekeket lehet sajnálni:(

90. féknyom (válaszként erre: 89. - Anyucika3)
2011. okt. 5. 11:42
Nem mondta, hogy nincs. A minőség 0, nem a mennyiség.
89. anyucika3 (válaszként erre: 88. - Dóry87)
2011. okt. 5. 11:31

Én azt nem értem,ha nincs szex köztük,akkor hogyan terhes?Most írt ki egy fórumot megint,gyessel kapcsolatban,mert a 3-ik babáját várja.

Nah,szóval aki ilyen kapcsolatba még gyereket vállal,az sem nor.....

2011. okt. 4. 00:03

Kedves csepkene!


Először is nagyon sajnálom, hogy két gyerek után ilyen helyzetbe kellett kerülnöd!

Borzasztó, hogy ilyen emberrel kell együtt élned!:(

Sajnos az anyagiak mostanában nagyon sokat számítanak, amikor az ember rá van szorulva valaki az borzasztó érzés! De ez nem mehet így tovább....én ha a helyedben lennék (mert ez volt a kérdés) tuti kiraknám. Felnőtt ember vagy és még édesanyád sem öreg, biztos vagyok benne, hogy ketten megtudnátok birkózni azzal, hogy egyedül kell felnevelned a gyermekeidet. Főleg, hogy már szexuálisan sem vonzódsz hozzá! Tudom milyen valakit annyira szeretni, hogy az elvakít mindent, de eljön az a bizonyos pont amikor betelik a pohár! Tehát én a helyedben lépnék, ez az ember nem érdemel meg téged!

2011. okt. 3. 21:32
Van ilyen helyzet, miért is ne lenne? Sajnos minden megtörténhet. Nekem a gyerekkori barátnőm volt olyan helyzetben, hogy el sem hinném, ha valaki mesélné, és ráadásul itt ő volt az, aki undorító dolgot csinált.
2011. okt. 3. 21:21

Az a legfőbb baj, hogy amiről ez az ember fantáziál és amit kimond, az tabu. A társadalmunkban tabu a vérfertőzés, a gyerek is, az anyós is...


Olyan súlyosan sérti és borítja a családi szerepeket, hogy ezek után nagyon nehéz elképzelni mondjuk egy családi ünnepet anélkül, hogy ne érezné magát mindenki kínosan.

2011. okt. 3. 21:10

Ez nem lesz felemelő,amit írok..

Régebben egy másik fórumon beleolvastam ilyesmibe,mert annyira elképesztett az ötlet..kíváncsi voltam a történet kibontására...

TÖBB ffi írta,hogy fantáziál az anyósáról,a szexi40-50 es nőről,és a legjobb lenne hármasban,anyalánya felállás...

És sajnos attól tartok,hogy tényleg hülyének néz..kihasználja az iránta érzett szerelmedet..mert EGYÉBKÉNT így anyád,és a gyerekeitek közelében maradhat..ha veled szakít,nem fog anyukád randizni vele..ezt ő is sejti,tehát egyszerre kettőtöket veszít el,ha te kidobod

84. 9536810fa1 (válaszként erre: 83. - Zizisicc)
2011. okt. 3. 20:29
... ez igaz.. :)
83. Zizisicc (válaszként erre: 82. - 9536810fa1)
2011. okt. 3. 20:28
A kívülállók is általában a saját szűrőjükön keresztül látják a helyzetet - a saját tapasztalataik, vérmérsékletük, személyiségük, helyzetük szerint reagálnak ..... ez hasznos lehet abban, hogy más szemszögből is láttatja a dolgokat, elgondolkodtat, de elég nagy felelősség is.
82. 9536810fa1 (válaszként erre: 78. - Zizisicc)
2011. okt. 3. 18:46
... de a tapasztalat végül mindig az, hogy a kívülállók jobban látják a helyzetet... :/
81. 76d055b916 (válaszként erre: 1. - 6f2822538d)
2011. okt. 3. 18:22

Ne haragudj,de én egy ilyen fickótól undorodni tudnék,de szeretni őt biztos nem!:)

És azt sem tartom egészségesnek,hogy a gyerekeknek ilyen "beteges" környezetben kelljen élniük! Nincs az a pénz,ami ennyit ér!

És talán az a fene nagy őszintesége a legaljasabb!!! Mennyen a ...-ba a szerelmi vallomásaival!!!

2011. okt. 3. 17:46
akkor éljen anyukáddal!beteg!nekem sok minden belefér a keretembe,de ez nem férne bele!!
2011. okt. 3. 17:36

Én már újságban is olvastam ilyen esetet, hogy igaz v. sem, nem tudom, de előfordulhat.

Volt már olyan is, hogy a férj a feleség testvérével is kavart. Minden megtörténhet!

78. Zizisicc (válaszként erre: 74. - Tünde027)
2011. okt. 3. 16:23
Mert ez az Ő élete, neki kell eldöntenie, hogy mi fér bele, mi nem, mire van lehetősége, mire nincs ..... Te vagy én, vagy mi kívülről könnyen mondjuk, hogy ez így nem mehet tovább, vagy hogy azonnal váljon el, dobja ki a férjét, vagy hogy hódítsa vissza ..... egyikőnk sincs az ő helyzetében, és nem is vagyunk egyformák .....
2011. okt. 3. 16:14

Még ha egy okosságot mondhatnék, szerintem beszélj Édesanyáddal, és keressetek együtt megoldást a helyzetre ez nélkül a .... nélkül, beszéljétek meg hogyan mehetne tovább úgy ha kitennétek a lakásból...stb...

ilyenről is beszéltetek vagy csak megmondtad neki hogy a férjed vonzódik hozzá?

76. Bluerose3 (válaszként erre: 52. - 6f2822538d)
2011. okt. 3. 16:10

Kedves csepkene!

Megértem Édesanyádat, hogy teljesen kiakadt. Én még jól be is olvasnék a helyébe a férjednek és ezek után kipenderíteném a lakásból. Mivel Neked is csak egy életed van és még nagyon fiatal vagy, szerintem biztosan találsz majd magadnak mást. Hidd el, sokszor jobb egyedül, mint társas magányban élni egy olyan emberrel, akivel nem úgy működnek a mindennapi dolgok, mint ahogy kellene. Ez a dolog nagyon megalázó rád nézve és Édesanyád szempontjából is. Ez a véleményem.

2011. okt. 3. 16:06
mert mi könnyen osszuk az észt, de neki kell meghoznia egy közel sem egyszerű döntést, hiszen szereti ezt írta, és a gyerekei apja, még jó hogy az én párom nem ilyen ferde hajlamú!
74. tünde027 (válaszként erre: 68. - E705905164)
2011. okt. 3. 16:02

hát igen, egyetértek :)

csak azt nem tudom felfogni, hogy Ő mért nem látja, hogy ez egy napig sem mehet így tovább?

73. e705905164 (válaszként erre: 71. - 53dfddad18)
2011. okt. 3. 16:02
épp ezért kell szétválni,ennyi nem kell túlbonyolítani :D
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook