Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nőgyógyász Pesten - segítsetek! fórum

Nőgyógyász Pesten - segítsetek! (beszélgetős fórum)


2011. okt. 3. 16:48
Köszönöm szépen mindenkinek, nagyon sokat segítettetek! :)
2011. okt. 3. 14:54
Én az Onkológiai központot ajánlom, igaz oda kell időpontot kérni, de már másnapra lehet kapni simán. Lakcímnél csak az a lényeg h Magyarországon legyen. Tök ingyen van és én meg voltam elégedve nagyon.
2011. okt. 3. 14:48
Valamelyik klinika nőgyógyászati ambulanciája? Sote I-II-re gondolok, úgy tudom mindkettőnek van... Egy próbát megér, és ne hagyd elzavarni magad!!!!
2011. okt. 3. 14:48
II.sz Nőgyógyászati Klinika, Baross utca.
2011. okt. 3. 14:33
A BLESZ-ben a kolléganőmet elllátták ingyen úgy, hogy kaposvári lakos (hivatalosan :)).
2011. okt. 3. 14:28

Sziasztok!

Olyan gondolom lenne, hogy most költöztem a fővárosba (nem vagyok még sehova bejelentve), és sürgősen nőgyógyászhoz kellene mennem (véres vizelet, viszkető érzés stb),

a körzeti rendelőben viszont elküldtek "kedvesen", hogy nem tudok időpontot foglalni, mert nincsen, és nem tudják megmondani, hogy mikor lesz.


Drága maszekhoz meg nem szeretnék menni, mert nem igazán engedhetem meg magamnak...

Ötlet, hogy mit tudok csinálni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook