Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit ad nekünk az ősz? fórum

Mit ad nekünk az ősz? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Mit ad nekünk az ősz?

16. tixtina (válaszként erre: 15. - Sly7105)
2011. nov. 20. 17:10

Sajnos eddig csak a lombkosarat ürítették ki.Sokan rádobáltak a bezsákolt leveleket-de azokat lehányták róla,és a kapum elé tették a szállítók.

Remélem,majd azokat is elviszik egyszer:D

15. Sly7105 (válaszként erre: 14. - Tixtina)
2011. nov. 20. 10:55

Értem és sajnálom.

Hó még nincs szerencsére...

Én megmondom őszintén, még nem szedtem össze a leveleket, de már egy kupacba vannak :)

14. tixtina (válaszként erre: 13. - Sly7105)
2011. nov. 19. 01:03

Felöltöztem,de nagyon leizzadtam.Nem mertem nekivetkezni:o

Túl szaporán,lelkesen szedtem a leveleket:DDD

Sajnos a hólapátolás is rám vár,mert a férjem gerinc műtött-így nem végezhet fizikai munkát.

13. Sly7105 (válaszként erre: 12. - Tixtina)
2011. nov. 18. 10:55

Öltözz fel jó melegen és szedd vidáman a leveleket, lombokat. Én is így szoktam... Aztán befutok egy meleg teát inni vagy egy forró kávét és utána tovább dolgozom a kertben. Ha minden kész boldogan bújok be a takaró alá egy délutáni szunyálásra.

Amúgy a hólapátolástól én is irtózom egy kicsit... :) de azt meg is hagyom a férjemnek.

2011. nov. 18. 10:51

Hideget-dermesztő hideget ad,meg egy csomó munkát.

Miden nap a lombokat,ágakat szedem az utcán,a kertben.

Ennél csak a hólapátolás a rosszabb.:oo

Most mennék valahova délre:))

2011. nov. 18. 10:49
Nekem is nagyon tetszik az írásod. Valószínű azért, mert hozzám teljesen közel áll a mondanivalója. Nekem a kedvenc évszakom az Ősz. Ez a gyönyörű, hűvös, színpomás, fákát árvánhagyó Ősz. És imádom az erdei sétákat, ahová a férjemmel és kisebbik gyermekemmel, valamint legnagyobb kutyámmal szoktunk menni. És a falevelek sokszínűsége lenyűgöző, a levélszőnyeg, amint járkálunk nagyon izgalmas és kincseket rejtő :) Nem tudok ennél jobban elképzelni. Az eső pedig megnyugtató és szép is tud lenni. Úgy, ahogy írtad: egy meleg bögre teával a kezünkben, a meleg szobából nézni, ahogy tisztára mossa a növényeket és közben tudni azt, hogy a növények ettől új erőre kapnak és minden csupa friss és harmatos lesz. Nincs ebbe semmi rossz, mint ahogy abban sem, hogy néha valóban kicsit lassítani kell a tempón és egy-egy hétvégét csak otthon tölteni családi körben, nyugalomban, amikor csak egymásra figyelünk, nincsenek programok, ahová oda kell érnünk, csak úgy vagyunk ebben a nyugodt, néha borongós őszben, néha fények nélkül szürkén, és szerintem ez nem ok a depresszióra egyáltalán. Persze én megértem azokat is, akiknek ez furcsa, mert hiányzik a szikrázó napsütés, a meleg, és ezért kicsit erőt vesz rajtuk a letargia, de mégis azt mondom neki, hogy szebb ez mint a nyár, mert valami megmagyarázhatatlan, furcsa okból, ilyenkor a lelkünk is tényleg nyugalomra vár, pihenésre. Kívánok mindenkinek szép őszi napokat, bár lassan utolér bennünket a tél is :)
2011. okt. 4. 18:28
:)
2011. okt. 4. 09:54
náthát:)
2011. okt. 4. 09:15
sajnos a gombát még nem adja
7. Hópárduc1992 (válaszként erre: 6. - Judit6006)
2011. okt. 3. 22:14
Köszönöm szépen!
2011. okt. 3. 17:59

Kedves Hópárduc!

Olyan szépen írtál, nagyon köszönöm.(Én nyárpárti vagyok, a tavasz is jöhet persze. (Elmentem a soraid, hogy újra elolvashassam, amikor elszomorít majd a sötétség, az eső, a köd, a nyirkosság.

2011. okt. 3. 15:24

Nagyon szépen köszönöm a kedves szavakat!:)

Sokat gondolkodtam rajta hogy megjelenjen-e.

4. 2104cc91e8 (válaszként erre: 1. - Hópárduc1992)
2011. okt. 3. 13:27

Szívemből-lelkemből beszéltél, köszönöm, hogy

megírtad az Én gondolataimat (is☺)!


Sokkal több vidámságot, csodás őszt és szépséges telet kívánok Neked és Mindnyájunknak!!

:)))

2011. okt. 3. 13:22
Tetszik a cikk - a kedvenc évszakom (nagyon szeretem a száraz avarillatot, színeket, tájakat ilyenkor)
2011. okt. 3. 13:12
grtaulás a cikkhez,nagyon szép és egyszerűen még jobb hangulatot csinált legalább is nekem;)
2011. okt. 3. 13:08
Amikor már a ragyogó napsütést, a meleget felváltja a hidegebb, szelesebb és csapadékos időjárás tudjuk hogy elérkezett egy újabb évszak, ami az ősz.Ősszel a fák, bokrok gyönyörű tájat varázsolnak elénk.Használjuk az őszt arra, hogy lelkünket is felkészítsük a saját telére, azaz a pihenésre!

Ugrás a teljes írásra: Mit ad nekünk az ősz?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook