Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Influenza megelőzés fórum

Influenza megelőzés (beszélgetős fórum)


2011. okt. 3. 12:27

Echinacea :) Remek immunerősítő, most teaként iszom, de homeobogyót és tablettát is ettem már. Szoktam bekapdosni C-vitamint is. Nem voltam influenzás jó pár éve, remélem idén is elkerül :)


Ja, és minden BKV-zás, vagy hasonló után kézfertőtlenítés.


Az oltástól a sógorom két hétig olyan beteg volt, hogy nem tudott megmozdulni :(

7. tündér74 (válaszként erre: 6. - D9d888ee0d)
2011. okt. 3. 11:30
Nem tudom, én még nem tapasztaltam, hogy betegebb lennék (sőt nagyon is elkerült minket az influenza), ha beoltatom magam, és a környezetemben sem tapasztaltak ilyet. Nem is tudom mikor voltam utoljára influenzás, talán kisiskolás koromban.:)
6. d9d888ee0d (válaszként erre: 4. - Tündér74)
2011. okt. 3. 11:22
Védőoltásal?Aki beoltassa magát azis elkapja az influenzát sötmég betegebb lesz töle mintha nem oltatna be magát!
2011. okt. 3. 11:18
Mi a Flavin 7-et isszuk!
4. tündér74 (válaszként erre: 1. - 3f2a24452a)
2011. okt. 3. 11:16
Erre szerintem nincs praktika, az inf. csak védőoltással előzhető meg.
2011. okt. 3. 11:12

Szia!


Én a kombucha teát iszom ami erősíti többek közt az immunrendszert is. Nem is nagyon vagyok beteges mióta ezt iszom:)

2011. okt. 3. 11:04
A kollégákkal reggelente egy felessel indítunk, szigorúan prevenciós célzattal.
2011. okt. 3. 11:02

Sziasztok!


Most még jó idő van de jövőhéttől jön a rossz idő. Ezzel együtt számolhatunk az influenzával is.


Arra lennék kíváncsi ki mit szed, milyen praktikája van a megelőzésre, a megfelelő védelem kialakítása érdekében!


Válaszokat előre is köszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook