Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Terhesség utolsó hónapjaiban lehet citológiát csináltatni? fórum

Terhesség utolsó hónapjaiban lehet citológiát csináltatni? (tudásbázis kérdés)


2011. okt. 4. 09:12
Ok. köszönöm szépen. Remélem, azért azóta nincs semmi probléma, mert nem értem, hogy a tavalyi citológiám hogy lehetett negatív+ HPV gyanú, utána a HPV tipizáláson mutatták, hogy nincs semmi. akkor mégis mit láthatott a laboros a keneten? Emiatt aggódok.
2011. okt. 4. 08:20
Szia! Nekem az orvos azt mondta szülés után a 6 hetes ellenőrzésen, hogy majd akkor vesz citot, amikor már újra 3x megjött a menstruációm. Ugyanis ekkorra áll helyre a normál hormonháztartás...és ekkor mutat helyes képet az eredmény. üdv!
2011. okt. 3. 21:09

oké, hogy kenetet vesznek, de nem nyúlnak a méhszájhoz, mint rákszűrésnél.


de majd a dokija megmondja

2011. okt. 3. 21:08
Valamilyen 30 valahány hetesnél úgyis vesznek mintát, hogy megnézzék van-e valamilyen bacid. Azt hiszem a strepto-t nézik. Kérd meg, hogy akkor végezze el a citológiát egyből.
2011. okt. 3. 21:02

Szia!


szülés után a 6 hetes kontrollnál megcsinálják.

én nem birizgáltatnám magam terhesen.

2011. okt. 3. 09:32
Nov. 19-re vagyok kiírva, most töltöttem be a 33. hetet. Elvileg a citológiám novemberben lenne esedékes. Nem tudom, megcsináltat(hat)ja e a doki, mivel tavaly a citom ugye negativ volt, de HPV gyanút mutattak. Utána vettek le kenetet, Bp-re elküldték, és negatív lett a vírusra. Most viszont nem tudom, minden ok e azóta. szerintetek?
2011. okt. 3. 09:31
Terhesség utolsó hónapjaiban lehet citológiát csináltatni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook