Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Száműzzük az őszi depressziót! fórum

Száműzzük az őszi depressziót! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Száműzzük az őszi depressziót!

2011. okt. 18. 12:40

Köszönöm a szép szavakat.

Közben elég hideg lett, de a napfény még kitart, kellemes őszt kívánok mindenkinek! Reméljük, hogy a ködös reggelek és a szürke esők még váratnak magukra.

2011. okt. 4. 13:05

kronikus fajdalom fibromyalgia a FB-on.Ez egy Autoimmun betegség ami sok ebmert erint megis kevesen beszelnek rolla mivel az orvosoknak is nehez

diagnosztizalni.Ha szeretned megosztani erzeseidet kerdeseid vannak vagy csak egyedul erzed magad es ha hasonlo koru emberekkel szeretned megosztani tapasztalataidat mindennapjaidat akkor keresd Kronikus fajdalom fibromyalgia a Facebook-on

9. 83e25137af (válaszként erre: 8. - A14deb9047)
2011. okt. 2. 15:18

Van minden évszakra... hogy mindig legyen mire fogni a kedvetlenséget ;)


A ködöt párát tudnám feledni (asztma), de a színeket szeretem. Meg ilyenkor lehet nézni a madarakat vonulásukkor :)

2011. okt. 2. 15:11

Téli depresszióról tudok, de ősziről?????

Nagyon szeretem ezeket a színeket, a hangulatot, a ködös, párás, kissé didergős reggeleket. Szívesen élveznám márciusig, utána jöhetne a nyár!

2011. okt. 2. 14:59
Jó cikk volt! Köszi! :) Én napelemmel működök, úgyhogy most töltöm magam még... :))
2011. okt. 2. 14:33

végre megint lehet előszedni a fekete meg sötét cuccokat. én már előre örülök ennek :)


Szerintem az ősz még várat magára és hirtelen fog kegyetlenül lecsapni (mint mikor lehúzzák a rolót) Úgyhogy ne örüljön senki és zsebeljétek be a praktikákat amiket a cikkíró ajánl :)

2011. okt. 2. 14:23

Remek cikk.

Gratulálok!

2011. okt. 2. 13:57

Úgy kell felfogni, hogy pár hónap és újra itt a nyár. :-))


Illetve a tél szépségeit is meg kell becsülni.

2011. okt. 2. 13:55

Ebben a nyárias őszben biztos nem őszi depressziós senki.

Amúgy jó a cikk

2011. okt. 2. 13:49
Most olyan gyönyörű az ősz, remélem senki sem szenved idén depressziótól! :)
2011. okt. 2. 13:08
Néhány gyakorlati tippet gyűjtöttem össze azoknak, akik szenvednek az őszi, borús hangulattól. Ezek az egyszerű receptek segítenek bárkinek, aki alkalmi, enyhe depressziós rohamtól szenved, legyen az akár szezonális, akár nem!

Ugrás a teljes írásra: Száműzzük az őszi depressziót!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook