Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Milyen ruhát illik felvenni? fórum

Milyen ruhát illik felvenni? (tudásbázis kérdés)


2008. febr. 10. 08:52

tavaly egy ismerősöm volt eskűvőn ,hát ott kellett az estélyi mert olyan jellegű volt az eskűvő,

Biztos tudod ,hogy kihez mész lagziba és ott milyen emberek lesznek,

ha egy kisebb lagzi ,nem rongyrázóak akkor egy csinos kösztümmel nem tévedhetsz

8. 1eb84e4bad (válaszként erre: 7. - Kinguccc)
2008. febr. 10. 08:31
szia Kinguc! Csak egy fontos szabály van: ne öltözd túl a menyasszonyt. Szóval ne nagyestélyiben menj, de egy szolidabb kisestlyi belefér. ez a max. A minimum pedig szerintem mondjuk egy egyszínű, egyszerű nadrág /pl. fekete/ és hozzá valami extra durva feltűnő felső.
2008. febr. 10. 07:52
Sziasztok! Arra lennék kiváncsi esküvőre ill. lagziba milyen ruhát illik felvenni? Ugyanis nem voltam még.Esetleg tippek?18 éves vagyok,félhosszu szőke hajam van,barna szemem,163 cm,43 kg!:)Köszönöm a válaszokat előre is!
2007. nov. 15. 14:30

szerintem tökmindegy miben mész.

az úgyis adott, hogy milyen télikabátod van, ha több is van, akkor a legelegánsabbat válaszd (ami azért meleg). aztán jól öltözz alá, de úgy, hogy ha mégis fűtenek majd, vagy meleged lesz, akkor egy réteget le tudj venni.

amúgy szerintem senki nem azt fogja nézni, hogy milyen ruhában mentél:))

az ilyen rendezvényeken csak azok tűnnek ki, akik extrém módon alul vagy felülöltözöttek.

2007. nov. 15. 07:56
Csak valami sötét szin legyen.. Nem feltétlenül kell feketének lennie
2007. nov. 15. 06:14
Biztos van egy szép fekete alkalmi hosszú szoknyád, vagy nadrágod,és mivel nem fűtenek,így biztos szükséged lessz kabátra is, ami lehet,hosszú fekete,egy szép stólával,vagy egy szép bunda és így nem fogol fázni.
2007. nov. 14. 23:37

Sziasztok!

Ki tudja, hogy karácsonykor milyen ruhában illik menni a Mátyás-templomba, hangversenyre. Gondolom a templomot nem fűtik, így hideg lesz, ugyanakkor ünnep is van. Mindent figyelembe véve, mit ajánlatok, milyen ruhában menjek.

2007. nov. 14. 23:33
Hová?
2007. nov. 14. 23:32
Milyen ruhát illik felvenni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook