Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Az aspartamról fórum

Az aspartamról (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Az aspartamról

2013. jún. 12. 12:49

Sziasztok!

Én sztívia-hívő vagyok :), nagyon jó az íze és nincs mellékíz... hát sajnos drágább, mint a többi, de ha természetes, nem biztos, hogy nem éri meg jobban..

2006. dec. 9. 16:29
Sziasztok! Én Norbi-s kajákat és Norbi-s édesítőt eszem, ezekben nincs aspartam. Egyébként én is megnézem ha veszek valamit, és a Canderelt épp ezért elve kizárom, mert abban van.
2006. dec. 4. 06:34
De még mennyi mindenben ott van az édesítőn kívül. Csak nézzétek meg bármelyik rágó összetételét!
2006. dec. 4. 06:25

én direkt olyan édesítőt használok ami nem tartalmaz aszpartámot.Most minek mérgezzem magam vele ha van olyan is ami nem tartalmaz.

Az aszpartán évek alatt felhalmozódik és kinyírja a vesét meg még más szerveket.

Csak óvatosan!

6. Dorsi (válaszként erre: 5. - Sonja)
2006. máj. 10. 10:47

Szia!


Nem bántani akartalak, de szerintem nyugodtan beírhattad volna oda. Egyébként én és a családom 15 éve az aspartam alapú Canderelt használjuk. Természetesen nem gigantikus mennyiségben, de a teát, kávét, tésztát... azzal édesítjük, sőt a főzésnél cukor helyett is azt használom. Kutya bajunk sincs tőle. Azért is nem ágálok ellene, mert a férjem gyógyszerész-tehát ért hozzá!

5. sonja (válaszként erre: 3. - Dorsi)
2006. máj. 8. 16:03

Szia!


Na jó egyet találtam, de az az ellentábor ;)

Vagyis akik szerint rossz.


Hallgattason meg mindkét oldal.

Persze csak 10-20 év múlva tudok biztosat mondani, amikor még mindig semmi bajom (vagy igen) ;)

4. sonja (válaszként erre: 3. - Dorsi)
2006. máj. 8. 16:02

Szia!


Beírtam, de csak a diétákhoz kapcsolódóan van ilyenről szó. Konkréten mindig csak azt olvasom, hogy rákot okoz, illetve forumon láttam még ilyen témát.


Melyik cikkre gondoltál, amihez hozzá tehetném?

2006. máj. 8. 15:23
Elnézést, JOBB fölső kereső.
2006. máj. 8. 15:22

Szia!


Valószínű nem olvastad Hoxa felhívását, de ezt a cikkedet inkább a már meglévő cikkhez kellett volna írnod. Mielőtt elkezdesz egy cikket írni, jó lenne ha tájékozódnál. Ezt megteheted a bal fölső keresőben, hogy egyszerűbb legyen a dolgod!


Nem megbántani akarlak, csak mostmár oly sok a cikk, hogy lassan alig lehet valamit megtalálni!

2006. máj. 8. 14:47
Az egyik legnagyobb édesítőszergyártó cég honlapjáról. Engem meggyőzött
A márkanevet módszeresen X-el jelöltem ;)

Ugrás a teljes írásra: Az aspartamról

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook