Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Filled arany ékszer fórum

Filled arany ékszer (beszélgetős fórum)

5. klarika5 (válaszként erre: 4. - Mike075)
2011. nov. 18. 17:51

Jaj, bocs, nem is reménykedtem több válaszban,nem néztem ide régen.

3 ékszerészt kérdeztem meg, nem is hallottak a termékről.

Neten lehet vásárolni, nem drága, nem is titkolja, hogy mit árul, csak az arany szó megtévesztő. Hát ilyen eldobható, egyszer használatos, egyéjszakás bizsu lehet:)) Köszi a választ.

2011. nov. 12. 04:19
Aránylag jól értek az ékszerekhez, ezért azt tudom tanácsolni,hogy ilyen néven hirdetett termékeket ne vásároljatok! Általában ródium vagy valamilyen aranyszínű keverék fedi az alapfémet(réz,alu), így a fémérzékenyeknél allergiás reakciókat válthat ki, elszínezheti a bőrt, ráadásul az esztétikai hatását is csak ideig óráig őrzi meg. Többnyire Kínában készülnek fillérekért, de a Magyar meg úgy viszi mint a cukrot, pár ezer forintért is.
3. klarika5 (válaszként erre: 2. - Cranberry28)
2011. szept. 30. 15:54
Igen, ezt már megnéztem:) Csak olyanoktól vártam volna tapasztalatokat, akik már vettek ilyet. Látszik-e rajta messziről, hogy nem arany?Gagyinak néz-e ki? Az ára egy gyenge bizsuénál is kevesebb, akkor mit "bír" ez ki? Egyszeri alkalomra való:))?
2011. szept. 30. 15:32
filled= toltott (tehat a szo angol es ez a jelentese...)
2011. szept. 30. 15:10
Ismeri valaki közületek a "filled arany" ékszert?Tartós, kopik...? Tapasztalatok? Köszönöm a választ.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook