Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Start 2011. 10. 03. Ki jön? fórum

Start 2011. 10. 03. Ki jön? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
430. LauraJones (válaszként erre: 429. - *Roni*)
2012. jan. 3. 12:57

Szia, örülök, hogy hírt adtál Magadról :)

Gratulálok a leadott kilókhoz! És hajrá, hogy ne jöjjenek vissza!!!


A zabdiéta lényege, hogy 5 napig minden fő étkezésre (3) zabkását eszel, ebédre salátát is ehetsz mellé, vacsira, sali, vagy valami zöldség van előírva. Van nasi: sült alma, vagy gyümi, tea.

A zabkása jó, mert méregtelenít, és rostos, ásványi anyagokban vitaminokban gazdag, és nagyon eltelít!!!

5 nap alatt 4-5 kilót mondanak, nekem 2-3 volt már korábban, amit ezzel le tudtam adni. Nem tartható nehezen! Sőt!

Első nap alatt pl 60 deka mínuszom volt :)

429. *Roni* (válaszként erre: 428. - LauraJones)
2012. jan. 3. 12:52

Szia!


Boldog, Egészséges Új Évet Kívánok!

olvasgattalak benneteket amíg még írogattatok.De mivel nem éreztem az erőt nem kontárkodtam bele a lelkesedésetekbe.

Gondolom senkinek sem volt egyszerű az év vége. Nálunk is iszonyat hajtás volt az átlag havi forgalmunkra rádupláztunk, tehát akadt teendő bőven.

Diétázni kb 1 hónapja nem "tudok". Összesen amíg csináltam 11kg ment le ,és eddig nem kúszott vissza semennyi. Aminek örülök, főleg, hogy nem vetetem meg a töltött káposztát, és az évköszöntő kocsonyát sem... ;-)

Életmódot váltani, azt nagyon kéne. Hangolódom...

Hogy megy a zabkása diéta? És mi az tulajdonképpen?

2012. jan. 1. 13:46

Sziasztok! Nem voltam egy ideje! Nem is akarok emiatt magyarázkodni, de a többit szerintem el tudjátok képzelni!

A lényeg, hogy ma január 1-je van, és a mérleg szörnyű dolokat mutatott, és most össze kell szednem magam. Sok mindenen akarok változtatni.

Ki tart velem? Bevallom még testben nem vagyok nagyon elszánt. De ez csak javulni fog, szépen érik bennem a dolog. Lexi Te folytattad az 5 hét 5 kilót?

Hogy állsz?

Roni olvasol még néha?


Jó célkitűzéssel vállalnék egy fogyit. Kezdetnek gondoltam egy zabkása diétára, amit egyszer-kétszer már megcsináltam, aztán sok odafigyelés.

Ma kezdtem, mert mától sok mindenen változtatni fogok!


És utólag is boldog új évet kívánok mindenkinek!!!

2011. dec. 16. 22:11

Hidd el megéri a kitartás, nagyon ügyesen csinálod te is :)


A keddi, 62,4 lement mára 60,6-ra :)

426. LauraJones (válaszként erre: 427. - Lexibaba)
2011. dec. 16. 07:52

Szia Lexi!

Jesszum Pepi! :) Nagyon durván nyomod! Én képtelen lennék egész nap 3 szelet pici kenyérkén élni :S Még nagyon kevés nass mellé :S

Meg ez a rizs, csirke egész nap ennyi??? Nem tudnám így megcsinálni. Ügyes vagy :D


Én első napomon elcsábultam, pont miután megírtam, hogy milyen sikeres volt :( Betoltam némi joghurtot, meg sós nasit :(

Tegnap pedig messzire utazós napom volt, 7 róát ültem kocsiban, és miután haza értem éhesen, ettem, amit találtam :( Felelőtlenség tudom. Már majdnem feladtam a diétát ma reggel, amikor ráálltam a mérlegre, és 79,7-et mutatott. Szóval csökkent a két rossz nap ellenére, és ezt mindenképpen jelzésnek vettem, hogy meg kell csinálnom!!! :)

A két nappal ezelőtti havária tornám óta :) iszonyat izomlázam van a belső combomban :) Rémes. Ma kéne valamit tornázni, tegnap nem volt rá idő. De ma jönnek a gyerekek délután, ez is nehezíti a dolgot. Szép napot Neked! Lassan neki kell állnom dolgozni is :D

2011. dec. 14. 14:44
:) rendben :) <3 :)
424. LauraJones (válaszként erre: 423. - Lexibaba)
2011. dec. 14. 14:38
Nem csak megpróbáljuk! Meg is csináljuk!!!
2011. dec. 14. 14:25
Én most tartok a fogyóm 43. napjánál. Az első 31 napban nekem lement 5,2 kg... De az a kezdeti lendület volt mikor jóidő volt és voltam futni meg napi 1 órákat tornáztam meg volt hogy egész nap csak kefírt ettem meg ilyenek... nemtom, megpróbáljuk :) Mostmár nem vagyok ekkora lendülettel, mint az elején voltam :D
422. LauraJones (válaszként erre: 421. - Lexibaba)
2011. dec. 14. 14:07

de jól hangzik az a 62... legalábbis nekem :D

Annyira durva, voltam 75 is már. Célom elvileg a 65, de most babát is szeretnénk, ami ugye nagyban keresztül húzhatja a számításokat. Viszont baba miatt meg nagyon nem akarok többet hízni mint mondjuk 10 kiló! Egy dekával se! De jobban örülnék, ha mondjuk csak 8 lenne a vége... Nem tudom, mi lesz. Eléggé tartok ettől az egésztől.


Ezek szerint beteg vagy :) Én is, de talán már kifelé mászok belőle. Nem szedek már semmit, max néha vitamint. Este óramű pontossággal kajáláskor :) mindig bedugul az orrom kegyetlenül, de egyébként jól vagyok.


Azért bele gondoltál már, hogy nem lesz egyszerű 1 hónap alatt 5 kilót ledobni???

Mert bennem csak most tudatosult, hogy van rá lehetőség, ha a fogyás nem két hét múlva indul meg mondjuk. Szóval bízom abban, hogy ha most elkezdem, akkor lesz eredmény már egy hét múlva is.

2011. dec. 14. 13:35

Lényegében én is kalóriát számolok :)

Meg próbálok kenyérből keveset és inkább reggelire enni, gyümit, ebédre esetleg valami nagyobbat, vacsira meg ha kibírom valami kis kevéskét:)

Mától nekem is moderálás van, mert elhagytam magam :D

Megnézem már majd azt a bizonyos naplót ;)

Hát én itt vagyok... Ma még le se szálltam a hoxáról :D

Én eddig keverős kávét ittam, 3 dl vizet, 2dl ACC-t :D

1 pici szelet májkrémes kenyeret :D

Jójó.. De 11-kor keltem :$

Én most vagyok 62,4 kg.. Sajna nekem nincs mérlegem így barátomnál szoktam magam mérni, vagy a városban van egy Kígyó patika, ahol van ilyen pénzes masina és azon :)Az mond testzsírt is :)

Én le akarok menni kb 54-55kg-ra :$

Az a baj, hogy a combomon van a háááj ... És ez olyan csúnya... A derekem meg csak 63cm...

Nem akarok nagyfenekű néni lenni mikor majd 60 leszek :D

2011. dec. 14. 12:41

jippi! Örülök Lexi, hogy csatlakoztál :)


Annyira durva én máris érzem magamon az agyi jeleket :)

Reggel, ahogy ráálltam a mérlegre, megérett bennem a gondolat, ugyanis 80,2 kg-t mutatott. Na hát megnézheted a mérlegelőmben, mikor voltam ennyi utoljára.

Tegnap tévedésből írtam az 5 kg-t, hiszen akkor még nem tudtam hogy mennyi vagyok, de amint ma ráálltam, meggyőződhettem arról, hogy a tegnapi véletlen elírásom valóság lett. Valahol tudat alatt biztos tudtam :(


Szóval ma energikusabb vagyok csupán a tudattól, és ma már bennem van 8 dl víz, ami már most több, mint az elmúlt napok bármelyikében egész nap... :)

A naplómban írtam néhány dolgot arról, hogy milyen szabályokat kell betartanom, hogy ez az 5 kiló mínusz létrejöhessen.

Én kalóriát számolok, Te mivel fogysz? 90 napos?

2011. dec. 14. 12:16

Benne vagyok az egy hónap 5 kilóban :D

Kihívás elfogadva :D


Azt olvastam még azon az oldalon, hogy az egészséges antioxidáns adag 5.000 ORAC egység. Ezt nem tudom miért írtam ide :D


Szóval mától kicsit komolyabban vesszük ezt a diéta témát :D

418. LauraJones (válaszként erre: 417. - Lexibaba)
2011. dec. 14. 06:40

z tök durva :( Gondolná az ember, hogy a zöldekkel nem tesz magának rosszat, aztán mégis meg kell válogatni, hogy mit eszik az ember.


Köszi a tippet, bár azt is meg kell mondjam, hogy a kelkáposzta, spenót, áfonya, főzőtök, kelbimbó, gránátalma nem tartoznak a kedvenceim közé :) Tehát ez nem aggaszt.

Marad a többi, amiből pedig rendszeresebben a fokhagymát, paprikát és narancsot szoktam max enni, a többit alkalmanként. Nem hiszem hogy ez okozta a babátlanságot.

Inkább a sok édesség, ha a zöldekben is van hátráltató anyag, akkor az édességben is tuti biztos tonnaszámra.


De eljött a mai nap, és van 1 hónapom, hogy 5 kilót fogyjak!!!


Roxi, gyere, csatlakozz!!! Megcsináljuk!!!

417. Lexibaba (válaszként erre: 416. - LauraJones)
2011. dec. 13. 20:50

Baba témában olvastam egy olyat, hogy:


Állítólag a magas antioxidáns tartalmú ételek nem feltétlen jók. Az emberi szervezetben az oxidációs folyamatok nem csak a sejtek öregedéséért felelősek, hanem pl a peteérésért is. Az antioxidánsok, ha magas számban vannak a szervezetben, akkor gátolhatják ezeket az oxidációs folyamatokat. Állítólag kutatások bizonyítják, hogy a magas antioxidáns tartalmú ételeket fogyasztó hölgyek kevésbé képesek teherbe esni.


Élelmiszerek antioxidáns minőségük szerinti besorolása


Top 10 antioxidáns tartalmú gyümölcs

(100 grammonkénti ORAC egység) Top 10 antioxidáns tartalmú zöldség

(100 grammonkénti ORAC egység)


Aszalt szilva 5.770 Kelkáposzta 1.770

Gránátalma 3.307 Fokhagyma 1.662

Mazsola 2.830 Spenót 1.260

Fekete áfonya 2.400 Tök 1.150

Földi szeder 2.036 Kelbimbó 980

Tőzegáfonya 1.750 Párolt spenót 909

Eper 1.540 Brokkoli 890

Málna 1.220 Cékla 840

Szilva 949 Avokadó 782

Narancs 750 Paprika, étkezési 710


kipróbálhatod h ezeket egy picit kerülöd...


Nem kell komolyan venned, de am logikusnak tűnik.

2011. dec. 13. 16:27

Szia, örülök hogy írtál :)

El sem tudod képzelni én hogy összezuhantam :(


De jó volt olvasni a soraid... motiváló volt. Azért is megcsináljuk!!!!!


Akkor kezdem a vallomásom... Mostanában lusta vagyok borzasztóan... Gyakorlatilag még hoxázni si lusta vagyok, ami már nagyon durva tényleg :( Ma pl egy kávét ittam össz-vissz egész nap. Rémes.

Baba még sajna nincs :( Első hónapban nem jött össze, de próbálkozunk.

Bár ha jobban bele gondolok, talán jobb is, hogy nem ilyen anyapocakba jött a baba, mert jobbat érdemel. Tudod mi a baj, hogy így gondolom, hogy meg kell tennem mindent a gyerekért, de amikor ott van a sor, hogy na most innom kéne, akkor nem megy. Vagy nem kéne édességet enni, akkor is gáz...


A karácsony itt van a küszöbön. Nem tudom, hogy állok a kilókat illetően, holnap ráállok a mérlegre.

Megígérem, hogy lefogyok 75 kg-ra, ha nincs baba, ha van. És ezt mondjuk 1 hónap alatt. Vagyis 2012.január 13-án 75 kilónak kell lennem. Ha akkor sem lesz baba, akkor fogyi tovább. Ha lesz, akkor majd meglátom mi lesz.


Mit szólsz?

415. *Roni* (válaszként erre: 413. - LauraJones)
2011. dec. 8. 16:23

Szia!


Vagyok, ha ezt annak lehet nevezni. Én is megzuhantam sajna :-(

Nem igen diétáztam az elmult 3 hétben.

Vagyis azt mondam igen, de mindig becsúszott valami ami nem kellett volna, és nem is mozogtam. Tehát szerintem egyértelmű, hogy hogy áll a súlyom. a mozgás a kulcs rá kéne vennem magamat valamiként...

:-(

Veled mizu? Ma van az utazvadoldozós napod ha jól emlékszem?

Diéta hogy megy?

Baba?

Erőt veszünk magunkon karácsonyig? Nagyon kéne szerintem, és együtt könnyebb.

2011. dec. 6. 16:27

nem szabad hagynod magad! :)

Legyen elötted, hogy te már egyszer kétszer megcsináltál hasonlót! és akkor is sikerült sok energiát befektetned! :)

Szoríok h véghez vidd amit elterveztél :)

2011. dec. 6. 09:56
Sziasztok Lányok! Vagytok még? Roni? Lexibaba?
412. LauraJones (válaszként erre: 411. - Lexibaba)
2011. nov. 28. 15:36
Köszi! Aranyos vagy... Meg fogom próbálni. Tényleg úgy van egyébként, az agyam fáradt el, és ő mondja, hogy nem tudom megcsinálni. Illetve elszánom magam, és egy vállrándítással azt mondom utána, hogy nem megy...
411. Lexibaba (válaszként erre: 409. - LauraJones)
2011. nov. 27. 18:28

Próbáld meg a következőt :)

Anyukámon sokat segített.


Vegyél pici ragasztgatós színes cetliket

Vegyél egy A/4-es fehér vagy színes lapot.

És ami sikerélményed csak van azt mond mind írd egy cetlire és ragaszd rá!

De csak sikerélmányeket!

Írd rá, hogy reggelire csak kávét és egy croissant ettél

Írd rá, hogy a pici babádnak milyen aranyos kis ruhácskát láttál.

Írd rá, hogy Mennyire szeret és szereted a párod!

:)

Ne foglalkozz a részletkérdésekkel(hogy nincs baba,hogy estére viszont besütiztél)

Ami csak sikerélmény elfog(Akciósan vettél zabpelyhet, stb.) Azt írd rá. Alig kell egy két nap és ránézel a táblára és látnifogod, hogy rengeteg sikerélmányed van! Csak a szervezeted fáradt. :) Aludj egy jó nagyot és folytasd.


Rakhatsz rá célokat is! A célok akkor fognak teljesülni, ha elhiszed és bele tudod élni magad hogy valóra válhat! :)


Sok sikert! Ne add Fel! :)

410. zsuci7 (válaszként erre: 409. - LauraJones)
2011. nov. 27. 18:03
Én is össze vissza ettem és feljött pár kg rám, szét vagyok esve én is, valamit nagyon el kellene határoznunk, mindjárt itt a karácsony, addig le kellene menni pár kg-nak....
2011. nov. 27. 16:36

Szia! Itt vagyok, csak nem vagyok jól mostanában. Nincs akaratom, semmire, lusta vagyok.

Baba nincs, mert szombaton megjött :(

Nem vagyok lelombozva, de azért jó lett volna.


Egyfolytában zabálok, és kész vagyok teljesen. Egyszer-egyszer összeszedem magam, és elegem lesz magamból, de csak egy fél napot bírok ki. Nem tudom, hogyan tudnám összeszedni magam. :'(

408. *Roni*
2011. nov. 24. 11:24

HALIHÓ!!!


Van itt még valaki????

407. *Roni*
2011. nov. 16. 20:25

Nagy séta, kis mozgás, valami?

Nagyon sunnyogsz! :-)

2011. nov. 16. 17:27
Rubint Rékának van ilyen fitneszt DVD-je, azt hiszem "Légy bomba jó kismama" a címe, és ott vannak gyakorlatok első, második és harmadik trimeszterre is. Azokat elvileg lehet csinálni,szépen csökkenti a terhelést. De gondolom ez függ több dologtól is.
405. *Roni* (válaszként erre: 404. - LauraJones)
2011. nov. 16. 16:15

Nem érdemes kockáztatni szerintem!

Egy nagy séta is mozgás, persze nem a full andalgós verzió.

Párodat nem tudod befogni egy kis délutáni/esti bandukolásra?

Biztos neked is jól esne a holnapi "nagyotautózós" nap előtt.

2011. nov. 16. 15:18

Utána olvastam több helyen is, hogy javasolják-e a tornát az első 12 hétben. Elég eltérőek a válaszok, de többségében egyáltalán nem javasolják a tornát. :S

Több helyen olvastam, hogy helyette sétát javasolnak pl.

Na puff. Tanácstalan vagyok. Nem kibújni akarok a dolog alól.

2011. nov. 16. 15:08

A főnökömmel végre mindent megbeszéltünk, és szabad lett az út edzés felé. DE, most olvastam az egyik várandós ismerősöm tanácsait a mozgással kapcsolatban. Azt írta nekem, hogy az első 12 hétben semmilyen mozgást nem javasolnak :( Csak a 13.hétől lehet szinte mindent csinálni. És a 3. trimeszterben megint semmit... :S


Most nem tudom mit csináljak. Egy kis lábemelés, csak nem fog megártani, vagy guggolás, fekvőtámasz ilyenek...

Mit mondasz?

402. LauraJones (válaszként erre: 400. - *Roni*)
2011. nov. 16. 14:52

igen, fogom használni!

Jó hogy Te már túl vagy az edzésen, én is az előbb kezdtem volna pont, de hív a főnököm... most.. :S

401. *Roni*
2011. nov. 16. 14:51

Zumba Cardio volt 30 perc.

Edzés adatok:

edzés ideje: 30perc

Átla pulzus: 139

Max.pulzus: 173

Zónában: 8 perc

Elégetve: 415 kal

Elégetett zsír: 3 g

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook