Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ki hány kalóriát fogyaszt, rendszeres, aerob mozgás mellett? fórum

Ki hány kalóriát fogyaszt, rendszeres, aerob mozgás mellett? (beszélgetős fórum)


2. enci22 (válaszként erre: 1. - Bubuuuuu)
2012. febr. 28. 18:48

Szia!


Megláttam a kérdésedet és gondoltam megpróbálok segíteni. Igazából először is egy kérdés merül fel, hogy milyen minőségű ételek azok, amelyek az 1800 kcal-t adják. Ahhoz, hogy fogyni tudj, szükséges lenne, hogy legalább 1500ra csökkentsd le, később akár alá. De ez függ attól is, hogy eddig mennyit fogyasztottál és milyen súlyú vagy. Ha már egy kicsit is csökkentesz az is nagyszerű. Majd fokozatosan átáll a szervezet.Nem baj, ha napközben többször eszel, csak legyen a szükséges vitaminokban gazdag és ésszerű. A gyengeségnek az is lehet a jele, hogy olyan ételt vonsz meg magadtól a nap folyamán, amely fontos lenne, viszont eszel helyette mást, ami nem biztos, hogy szükséges. :)

2011. szept. 30. 10:05

Sziasztok Lányok!


Szeretnék néhány kg-tól megszabadulni. Hetente 5X futok, most már közel 9 km-t. Emellett a táplálkozásra is oda szeretnék figyelni, hogy minél hamarabb elérjem a kitűzött célom. A problémám az, hogy nem igaz tudok napi 1800-2000 kcal alá menni, mert akkor fizikailag rosszul érzem magam. Gyenge vagyok, szédülök, remegek...Tudom, hogy a diéta nem sétagalopp, de szerintem, ha az éhség miatt nem tudok koncentrálni a napi tevékenységemre, illetve a szokott táv lefutása is gondot okoz az éhség miatt, mert rosszul leszek közben, akkor az nem célravezető. Ti hogy csináljátok? Hány kcal-át fogyasztotok egy nap?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook